Rozjaśniająco- nawilżająca kremowa maseczka do twarzy, szyi i dekoltu w saszetce

Maseczka do twarzy, szyi i dekoltu dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza pozbawionej blasku i witalności. Dzięki ekstraktowi z owocu noni maseczka intensywnie nawilża i dotlenia skórę, pielęgnuje, wygładza i odświeża, zwiększa produkcję endorfin poprawiających nastrój. Maseczka dostarcza również skórze beta-karoten, magnez, cynk, proteiny i witaminę E. Poprawia jej koloryt, usuwa oznaki zmęczenia.
Składniki aktywne: betakaroten, magnez, cynk, proteiny, witamina E, wyciąg z owoców noni.

Cena: ok. 3,2zł/ 2x7ml (15ml)

Rozczarowałam się

Po przeczytaniu opinii wizażystek kupiłam i użyłam 2 razy. Za każdym razem moja naczynkowa buzia robi się bardziej czerwona niż normalnie jest. Maseczka mnie podrażnia po około 15 minutach po nałożeniu. Twarz mnie pali. Nie widzę żadnego rozjaśnienia. Jednak przyznaję, że nawilża bardzo dobrze i świetnie się wchłania. Dla normalnej cery może i dobra.

Używam tego produktu od: tygodnia

rewelacja :)

Jestem zachwycona ta maseczką, świetnia nawilża, odżywia i rozjaśnia skórę :) dla mnie najlepsza ze wszystkich dotychczas stosowanych maseczek nawilżających. Stosuję grubą warstwę na noc, średnio 1-2 razy w tyg, twarz się świeci (co na noc nie ma przecież znaczenia), ale nie jest natłuszczona, nie przyklejam się do poduszki. Kosmetyk ma piękny zapach, delikatną konsystencję, nie zapycha. Rano buzia gładka i promienna :)

Cudowna cera :)

Moja ulubiona maseczka- może dlatego że jeszcze nie trafiłam na lepszą ;P Stosuję ją zawsze na noc i rano po przebudzeniu skóra aż promienieje :) Jest taka ładna, rozjaśniona, jednolita i zadbana. Maseczka świetnie nawilża, nie pozostawia tłustej warstwy, skóra nie jest nią "obciążona" a świetnie odżywiona. Nie wiem na czym polega jej moc ;) ale działa super. Wchłania się błyskawicznie. Ma delikatny, przyjemny zapach. Nie zapycha nic a nic, co przy mojej mieszanej cerze jest bardzo istotne. Efekt utrzymuje się przez 2-3 dni. Bardzo fajna, polecam :)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

CUDOWNA !

To najlepsza maseczka (a raczej krem na noc) jaką miałam. Wygładza, rozjaśnia i nawilża. Po przebudzeniu skóra jest jak nowa, może efekt nie utrzymuje się przez tydzień, ale to nic bo i tak chcę ją stosować jak najczęściej. Zapach przypomina tej Sorayi na noc z efektem mikrodermabrazji, mi ułatwia zasypianie. Niestety ciezko ją dostać :(

Ilość zużytych opakowań: wiele

bardzo przyjemna

Maseczka bardzo miła w uzyciu - a to równie ważne, jak efekty jej stosowania :)
Jest wydajna - 1 saszetka to 2-3 uzycia. Dośc gęsta, ale wygodna w rozsmarowywaniu, kremowa, przyjemnie pachnąca. Owocowo, ale nie słodko, a odświeżająco-relaksująco. To pewnie noni ;) Nałozona dośc grubą wartwą - wchlania sie szybko i praktycznie bez pozostałosci. Nie mam czego wycierac chusteczką - nic sie nie tłusci ani nie klei. Pozostaje natomiast delikatny film - takie poczucie gładkiej i nawilzonej buzi. Stosuję ja po peelingu, co poprawia efekty.
Zastrzeżenie mogłabym miec tylko jedno - że nawilżenie nie trwa tak długo, jak po niektórych, znanych mi maseczkach. Pare godzin, ale nie cały dzień.
Podsumowując - dla mnie to produkt typu SPA, bo bardzo poprawia mi humor :D

Używam tego produktu od:kilku tygodni