Yves Rocher, Nutrition, Lait Relipidant peaux Tres Seches (Nawilżająco - natłuszczające mleczko do ciała)

Produkt do pielęgnacji bardzo suchej skóry, której brakuje odżywienia i jest szorstka w dotyku. Pielęgnacja 3 w 1, wzbogacona w wyciąg z owsa, aby odżywiać, wygładzać i łagodzić bardzo suchą skórę. Ekotuba zawiera 25% mniej plastiku w stosunku do poprzednich - jeszcze bardziej przyjazna dla środowiska. Formuła zawiera ponad 94% składników pochodzenia naturalnego. Bez olejów mineralnych, bez parabenów. Formuła testowana dermatologicznie.

sucha
balsamy
zmiękczające, regenerujące, nawilżające, wygładzające
w tubie
bogate
lotion

Uwielbiam

Od balsamów i maseł zdecydowanie wolę mleczka, ze względu na konsystencję. W tym jestem absolutnie zakochana. Niesamowicie wydajne, szybko się rozprowadza i równie szybko wchłania. Ma śliczny, bardzo subtelny, zapach suszonej trawy, a przy tym taki naturalny. Skóra po użyciu jest jedwabista - dosłownie. Mimo tego, że natłuszcza nie pozostawia tłustej warstwy. Skład tak jak w innych kosmetykach Yves Rocher, bez zbędnych substancji chemicznych i zapachowych. Cieszy też fakt, że otwarcie jest na dole, nie trzeba trzepać butelką przed użyciem.

gorąco polecam

Doskonałe mleczko do ciała z bardzo suchą skórą. Mam ogromy problem z suchą skórą. Ciężko znaleźć balsamy czy mleczka które radzą sobie z takimi problemami. To mleczko to hit. Konsystencja odpowiednia, nie ma po użyciu tłustego filmu. Bardzo wydajny. Zapach bardzo delikatny.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Świetne mleczko.

Osobiście gorąco polecam kosmetyk każdemu, kto poszukuje intensywnego nawilżenia oraz natłuszczenia, bez obciążenia skóry i nieprzyjemnego tłustego filtru po aplikacji. Mleczko szybko się wchłania i dodatkowo przyjemnie, lekko pachnie. Jest rewelacyjne. Robi dobrą robotę.

Yves Rocher, Nutrition, Oat Extract

Zdecydowany hit. Juz od pierwszego użycia skóra jest gładsza i bardziej miękka. Zapach nie powala ale działanie rekompensuje to w 100%. Konsystencja dość ciężka ale dobrze się rozprowadza. Mimo wszystkich zalet myślę, że nie jest wart aby go kupić w regularnej cenie (44.9 zł), ja kupuje jak jest na promce (ok. 20zł).

na początku byłam zachwycona, później czar prysł

mleczko kupiłam w okazyjnej cenie, skuszona dobrymi opiniami - oczywiście na wizażu. dziewczyny bardzo zachwalały zapach, natomiast jeśli chodzi o mnie, wolę chyba inne nuty (dla mnie troszeczkę za słodki, lekko mdły). wybrałam wersję dużą, z pompką. na początku bardzo przypadł mi do gustu - dobrze nawilżał moją suchą skórę, jednak w pewnym momencie przestało mi to wystarczać. po kilku godzinach od kąpieli i nasmarowania całego ciała czułam dyskomfort, ściągnięcie, a skóra wręcz swędziała. tym samym sięgnęłam po jeden z tłustych balsamów Nivea, który ukoił moje ciało (chociaż mimo dobrego nawilżania też nie jestem jego najwierniejszą fanką, bo długo się wchłania i może brudzić ubrania). no właśnie - i teraz warto przejść do najważniejszego - to mleczko nie natłuszcza, jak obiecuje producent. nawilża owszem, chociaż uważam, że nie nada się do bardzo suchej skóra takiej jak moja.

dodam, że gdzieś po zużyciu 1/3 opakowania zepsuła się pompka. uważam, że można dostać dużo lepszy produkt za niższą cenę.

Lotion ma ciekawy, lekko słodkawy zapach. Jeśli chodzi o konsystencję, to powiedziałabym, że jest on bardziej lejący niż zbity. Podczas stosowania nie zauważyłam podrażnień, a skóra wydawała mi się dobrze nawilżona.

Ukoiło po opalaniu :)

Przeginam ostatnio z opalaniem, również na solarium. Skóra swędziała i schodziła. Mleczko ukoiło, natłuściło moje ciało. Jest wydajne, miło pachnie a efekt gładkości utrzymuje się również następnego dnia. Wygodna butla z pompką. Proste opakowanie. Lubię je :)

skuteczny i pachnący

Nie wiem czym dokładnie pachnie to mleczko (owsem?), ale zaciągam się nim jeszcze z pół godziny po nałożeniu ;) Konsystencja typowa dla mleczka, dobrze się rozprowadza, szybko i łatwo wchłania pozostawiając bardzo cieniutki satynowy filtr, ale absolutnie żadnej tłustości ani kleistości, nawet dłonie po chwili od nasmarowania są już gotowe do użycia. Swietnie nawilża i odżywia skórę, jest miękka, gładka, pachnąca i wygląda bardzo zdrowo. Nie dostrzegam żadnych wad. W swojej kategorii bezkonkurencyjny.
Produkt podlega wszystkim promocjom Yves Rocher, więc można go zdobyć nawet za pół ceny :)
Dostępny w dwóch pojemnościach.

Mój KWC wśród balsamów!

Dostałam małą tubkę tego mleczka w prezencie urodzinowym w sklepie Yves Rocher. Po jej zużyciu pobiegłam prędko po wielką butlę. Moim zdaniem pod względem nawilżenia i pielęgnacji skóry ustępuje tylko troszeczkę masłu The Body Shop. Ale ponieważ jest mniej tłusty i szybciej się nakłada lepiej nadaje się na dzień. Nie wyobrażam sobie bez niego mojej pielęgnacji.

Zapach kwestia gustu, ale działanie nawilżające i natłuszczające jest na bardzo wysokim poziomie.

Choć moja skóra nie należy do przesuszonych, co z pewnością spowodowane jest codziennym wcieraniem w nią różnych, balsamów czy masełek to miałam kilkakrotnie okazję korzystać z mleczka nawilżająco natłuszczającego, co do którego działania nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dostępne jest w opakowaniach różnej pojemności z czego najwygodniejsze jest zawierające 390 ml mleczka, ponieważ zaopatrzone zostało w pompkę,znacznie
ułatwiającą użycie kosmetyku. Całość utrzymana jest w białej tonacji z grafika w odcieniach zieleni i żółci.

Konsystencja mleczka jest rzadka,delikatnie tłustawa i wodnista w białym kolorze. Po nałożeniu na skórę niemal natychmiast się wchłania i nie pozostawia na niej żadnej lepkiej warstwy.

Zapach jest słodki, mleczny z wyczuwalna nutką owsa, moje skojarzenie z dzieciństwa z płatkami owsianymi na mleku z dużą ilością cukru. I choć bardziej gustuje w cierpkich i cytrusowych aromatach nie przeszkadzał mi mimo tego że jest długo wyczuwalny na skórze po aplikacji, nie jest jakoś szczególnie dominujący i nachalny.

Skład zawiera ponad 94% składników pochodzenia naturalnego, pozbawiony został olejów mineralnych i parabenów. Znajdziemy w nim sporo substancji nawilżających skórę takich jak: olej z orzechów makadamii, olej roślinny, hydrolat bławatkowy, wyciąg z nasion owsa czy wosk Candelilla .

Mleczko daje naprawdę dobre i długotrwałe nawilżenie, sprawia że skóra staje się gładka, aksamitna w dotyku, delikatnie rozświetlona i pachnąca. Wspaniale natłuszcza , odżywia i regeneruje skórę szorstką i przesuszoną. Koi wszelkiego rodzaju podrażnienia i eliminuje uczucie ściągnięcia. Idealne do pielęgnacji problematycznych części ciała takich jak łokcie czy kolana.
Nie powoduje żadnego dyskomfortu w postaci uczuleń czy podrażnień.

Kosmetyk sprawdzi się nie tylko przy skórze przesuszonej i wymagające,j daje długotrwałe nawilżenie, natłuszczenie i uczucie komfortu w postaci wypielęgnowanej i zadbanej skóry ciała.

Dobrze dba o skórę

Nawilżająco - natłuszczające mleczko do ciała sprawia, że skóra staje się gładka, miła w dotyku. Wszystkie suche partie zostały wyeliminowane. W sezonie zimowym okazało się bardzo przydatne. Mleczko jest lekkie, szybko się wchłania i działa bez zarzutu. Nie pozostawia lepkiej, czy tłustej warstwy, co znacznie podnosi komfort jego stosowania. Bardzo podoba mi się jego zapach- czerpiący z natury, delikatny. Nie spodziewałam się, że będzie tak skuteczne. Jestem z niego zadowolona.

Przyjemne i skuteczne

Jak większość mleczek Yves Rocher, jest to produkt skuteczny i przyjemny w użyciu. Bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia zbyt tłustej ani klejącej warstwy, dobrze nawilża. Zapach subtelny, naturalny, "owsiany".

Polecam.