Forte 25+, Krem detoksykująco-nawilżający na dzień SPF 7

Forte 25+, Krem detoksykująco-nawilżający na dzień SPF 7

Krem neutralizuje toksyny cywilizacyjne, promieniowanie UV, wolne rodniki, dba o odpowiednie nawilżenie skóry poprzez wiązanie wody w głębi skóry oraz zabezpieczenie skóry przed nadmiernym parowaniem. Kompleks Neoblock MP? powiela i wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry chroniące przed destrukcyjnym działaniem metaloproteinaz - czynników przyspieszających starzenie się skóry. Krem zapewnia również ochronę przed promieniowaniem UV (SPF 7). Dzięki tym składnikom skóra jest optymalnie chroniona przed przedwczesnym starzeniem. Kosmetyk polecany jest do wszystkich typów skóry po 25 roku życia w celu poprawy ogólnej kondycji skóry, zwłaszcza dla osób narażonych na działanie promieniowania UV, dymu papierosowego i zanieczyszczonego środowiska.
Miałam prawie wszystkie próbki z tej serii. Krem wspaniale się rozprowadza, dobrze się wchłania i nie powoduje ściągnięcia skóry. Do tego niepowtarzalnie pachnie. Naprawdę godny polecenia.

Gdzie to nawilżanie?

Mnie generalnie rozczarował. Ma zalety: wchłania się błyskawicznie i bez śladu, ładnie pachnie. Ale moim zdaniem słabo nawilża. Po kilku godzinach w domu bez makijażu skóra była sucha mimo nakładania kremu dwa razy, przy zastosowaniu pod podkład - podobnie, a cerę mam mieszaną, więc o taki efekt u mnie nie tak znowu łatwo. Z wrażenia pięć razy czytałam, czy aby nie mam kremu matującego. No, i niby nie - ale działanie było właśnie takie. Może, jeśli powtórzę eksperyment latem efekt będzie bardziej godny uwagi. Póki co - kiepsko.

rewelacyjny

Zacznijmy od tego że mam mieszną cerę z problemami naczynkowymi. Krm świetnie nawilża, świetnie się rozprowadza buzia jest gładziuteńka jak aksamit, mam wrażenie że chłonie tlen i oddycha. Może ciut sie błyszczy po nałożeniu ale po chwili elegancko się chłania...ale jak sadzę zależy to od specyfiki cery. Jescze jedno....zapach......!!!!!!!!!!!!!!!! niepowtarzalny genialny boski i uzależniający...to wazne, czasami mam ochote go jesć łyżeczką. Polecam dla tych dziewczyn które maja tendencję do przesuszonej cery.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 4
Recenzja: ...

błyszczy się

Przy zakupie kosmetyków Erisa przez internet, dostałam całą furę próbek, między innymi 4 próbki tego kremu. Oceniam po zużyciu tych 4 * 2 ml.: krem jest miły, ładnie pachnie, konsystencja obiecująca, ale koszmarnie się świeci. Zaznaczam, że nie lubię matu i używam wiele kremów, które są wcale niematujące, ale ten to przesada! Wprawdzie podkład ładnie się na nim nakłada, ale nie lubię wyglądać jak latarnia morska!

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Bleee

To jest moje najwieksze erisowe rozczarowanie. :( W ogole nie moge go uzywac! Dziwnie sie zachowuje na twarzy i zostawia warstwe. Nie nawilza zbyt dobrze. W dodatku nie moglam scierpiec tego zapachu ... Nigdy wiecej! Ale moze innym pasuje.

rozczarowanie

Widać jestem pierwszą recenzentką, która tak opbjedzie ów specyfik, ale nic na to nie poradzę. Mam cerę suchą a mimo to ten krem jej ani nie nawilżyła ni też nie poprawił stanu mojej skóry .ył doskonały na początku przez pierwsze dwa tygodnie byłam prawie zachwycona ale potem niestety zauważałam coraz wiecej rzeczy , które doprowadzały mnie do szału. Zostawia tłustą warstewkę na skórze, buzia świeci się i cieżko nałożyc na niego podkład, nie poprawia w żaden sposób stanu cery. jak dla mnie był tylko paćką w słoiczku jakich wiele. Używałam całej serii i jedyne dobre słowo mogę powiedziec o maseczce antystresowej-rewelacja i kremie dotleniającym-widać efekty, skóra wypoczęta.

konia z rzedem

temu kto znajdzie w tym kremie filtr UVA. Po cholere (excusez le mot) pakowac w krem tylko filtr UVB?
Poza tym - krem jest super, swietnie sie wchlania, bardzo dobrze nawilza. Slowem - swietny krem na dzien. Ale te filtry to albo niech sobie podaruja albo poprawia ;-).
Cena niestety wysoka. Eris ma masy dobrych kremow i ze spokojem mozna znalezc sobie cos z tych o nizszych cenach bez uszczerbku na jakosci (tylko sloiczki sa mniej urodziwe) :P.

pełne nawilżenie

Kremik bardzo szybko się wchłonoł ku mojemu zdziwieniu, gdyż po wszystkim świecę się jak jajko na wielkanoc. Dość dobrze nawilżył moja mieszana skóra momentalnie go pochłonęła i wchłonęła. A po za tym pachnie uroczo - jak cała seria.

moze nie dla mnie?

hmmm...niby wszystsko ok, nawilza wygladza... ale dzialania detoksykujacego nie zauwazylam, wrecz zrobily mi sie nowe zaskorniki! przypuszczam ze jest dla mnie za ciezki/mam cere mieszana odwodniona/. Co prawda nie mam problemow ze swieceniem, wiec i po tym kremie nie wystapily, ale jednak strefa T jakby zanieczyszcza sie bardziej i bardziej... moze to kwestia ciepelka panujacego w przyrodzie, ale moze tez wina kremu?/

Świetny!

Bardzo dobry krem, spełnia wszystkie obietnice podane w opisie, rewelacyjnie nawilża, szybko się wchłania, doskonały pod makijaż, lekko matuje, odpowiedni nawet dla bardziej tłustej cery (jak moja). Pozostawia wrażenie świeżości, rozjaśnia. Na pewno kupię go znowu, jak skończy mi się inny krem z tej serii.:)

bardzo fajny

Krem ma bardzo delikatna konsystencje i blyskawicznie sie wchlania, skóra jest badzo gladka juz w chwile po zastosowaniu. Nie pozostawia tlustej powloki, dobrze nawilza i jest swietny pod podklad.

dobry

Fajny krem.Delikatna, lekka konsystencja, dobrze nawilża, świetnie się wchłania.Plus za piękne opakowanie i zapach.Polecam aczkolwiek cena jest dość wysoka....

bardzo mi się podoba

Bardzo podoba mi się delikatna konsystencja tego kremu i zapach , który podziałał na mnie bardzo pozytywnie. Skóra po tym kremie jest dobrze nawilżona , dobrze się wchłania , nie pozostawia na mojej cerze tłustego połysku. Polecam.