Maybelline, Star Stylist Diamonds (Tusz z brokatem)

Maybelline, Star Stylist Diamonds (Tusz z brokatem)

Działanie i szczoteczkę ma tą samą co Lash Stylist z tą różnicą, że jest na duże wyjścia, albo na karnawał z powodu dodanego brokatu. Pogrubia, wydłuża i stylizuje rzęsy dając efekt "sztucznych rzęs". Świetna mascara na immprezy dla fanek Lash Stylist.

Cena: 29,90zł

nie wiem

jak zobaczylam ten tusz to sie nim podniecilam i musialam go miec. Szczerze to nie byl dobry zakup...
gdy go nakladam moje rzesy opadaja (moze nie umiem go uzywac). owszem ladny ma prokat ale mozna usunac go palcem :P

Używam tego produktu od:6 mies

to jest to czego szukalam!!

dobrze sie trzyma
male drobinki-roznokolorowe
super wyglada w sztucznym swietle

zeby go nalozyc trzeba wprawy

chcialam kupic tusz lancome z drobinkami ale nie zdecydowalam sie ze wzgl na cene i nie do konca bylam przekonana efektem, i przypadkiem znalazlam ten tusz!! nakladam go na koncowki rzes, przy czym na rzesy powieki gornej powinien byc on nalozony od str zewnetrznej a nie wewnetrznej(czyli tak jak kazdy tusz)!! po wewnetrzej i tak nikt by go u mnie nie zauwazyl;/ ciezko tym grzebymiem go nalozyc;/ najlepiej jakby robila to inna osoba.poza tym nakladam go punktowo a nie jak kazdy tusz, z tego wzgl ze uzywam go na codzien

Używam tego produktu od:2 m-cy

kiepsko

a mnie wcale on nie zachwyca. kupiłam go w zestawi z tuszem lash stylist i daje bardzo malutkie efekty. jak go nakładam to wygląda tak, jakby go w ogóle nie było. nie widzę żadnej różnicy "z" czy "bez".długo na rzęsach się nie utrzymuje. jedyny plus to to, że dobrze mi się zmywa [przy mleczku AA]

Używam tego produktu od: mam go od dwóch miesięcy

fakty i mity depilacja

Ślicznie wygląda .

Wygląda poprostu ślicznie . Nadaje sie na sylwestra i różne imprezy . Niestety troche trudno ją zmyc ;p . Doskonale podkresla oczy i przyciaga wzrok innych . Daje efekt śniegu na rzęsach . Bardzo go polecam . Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Świetny na końcówkach rzęs

To jest tusz na wyjścia i na teraz-karnawał. Super wygląda w pałączeniu z czarnym Lash stylist. Polecam połączenie: Najpierw lash stylist, a potem ten tusz na same końcówki rzęs. Wygląda, jakby taki bajkowy snieg "dotknął" rzęs. Świetnie wygląda w mroźne zimowe dni! Naprawde! Moze wydać sie, ze brokat-to dla małych dziewczynek, ale naprawdę wygląda ładnie! Możecie przetestować w Rossmanie ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: