Tołpa, Kuracja Antycellulitowa, Balsam borowinowy do ciała wygładzająco-ujędrniający

Zapobiega powstawaniu cellulitu, wygładza nierówności, odtoksycznia.
Specjalistyczny borowinowy preparat pielęgnacyjny o właściwościach wygładzających i ujędrniających. Zapobiega powstawaniu cellulitu i łagodzi jego objawy. Wyrównuje strukturę skóry i likwiduje jej szorstkość. Posiada doskonałe walory odżywcze i nawilżające. Łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację skóry. Działa odtoksyczniająco i poprawia koloryt skóry. Może być stosowany do pielęgnacji całego ciała. Po użyciu balsamu skóra jest miękka, wygładzona, dobrze odżywiona i nawilżona.
Składniki aktywne: borowina TOŁPA, witamina E, olej z owoców avocado, gliceryna, alantoina.

Skład: Aqua, Glyceryl, Stearate SE, Paraffinum Liquidum, Peat Extract, Caprylic/Caprlic Triglyceride, Glycerin, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethicone, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Carbomer, Sodium Hydroxide, Parfum (Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylpheryl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxyaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol), Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Cena: ok. 35zł / 200ml

W porządku, ale koncentrat lepszy

Używałam tego produktu razem z koncentratem: balsam rano, koncentrat w spreju na noc. Taki duet był ok, ale balsam nie ma tego błysku, co koncentrat. Jest porządny, nie mogę się przyczepić, ale zapewne w tej cenie udałoby się znaleźć więcej tego typu produktów. Ma przy tym średnią wydajność, czyli wychodzi dość drogo.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Nie wiem sama

Uzywam go razem z tym serum na noc. Skora jest gladziutka i nawilzona mimo ze mam sucha skore. Dostlam go od mamy razem z tym serum bo jej sie znudzil. Na pewno go nie kupie jak dla mnie za drogi. Poza tym sa tansze jego odpowiedniki. A i zapomnialam o zapachu...OKROPNY choc sa gorsze

średnia jakość.

W superpharm była promocja i za dwa opakowania zapłaciłam koło 36 zl. Kończę właśnie drugie opakowanie. Dobrze nawilża, odżywa. Nie wygładza, nie zmniejsza cellulitu. Średnio ujędrnia. Kosmetyki Tołpy pachną dość specyficznie i charakterystycznie - na początku było OK, ale teraz nie powiem, żeby mi to nie przeszkadzało. W dodatku średnio się wchłania - ale to może i plus jest - bo trzeba dłużej masować uda i pośladki, aby nie mieć białych smug na ciele, a masowanie jest wskazane przy cellulicie. Cena przystępna, wydajność zadowalająca.
Wieczorem mieszałam ten balsam z super-koncentratem antycellulitowy na noc drenująco-wyszczuplający (również Tołpa) - tez był wtedy na promocji. Także nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Studio fryzur kucyk Beyonce

Nijaki

W sumie nie bardzo wiem co napisać,balsam ani nie pomógł, ani nie zaszkodził. Coś tam zmiękczył skórę, ale szału nie było. Skóra była bardziej ujędrniona, a cellulit mniej widoczny, ale tylko w połączeniu z peeligiem Tołpy. Więc myślę, że to balsam wiele tu nie zdziałał :)
Myślę, że za tą cenę nie opłaca się go kupić, dla mnie jest porównywalny z tańszymi mazidłami.

Używam tego produktu od:2 miesiące?

Porównywalny z tańszymi

Balsam ma fajną konsystencję, podoba mi się jego zapach, opakowanie, skład. Jesli chodzi o działanie to dobrze nawilża, wygładza, ale jakiegoś spektakularnego efektu po nim nie ma. Nie widać żadnej redukcji czy zmniejszenia cellulitu. Porównywalny z tańszymi balsamami. Mało wydajny - tuba starczyła mi na trzy tygodnie przy smarowaniu tylko ud i pośladków. Myślę wiec, ze za tę cene mozna było spodziewać sie wiecej i raczej nie wroce do niego.
Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Działa

Miałam dwa podejścia do tego kremu. Kupiłam na promocji zachęcona opiniami Wizazanek. Pierwsze wrażenie - wcale nie nawilża tak świetnie jak o nim pisano. Wykorzystałam resztę produktu nie używając go regularnie. Efektów nie nauważyłam.
Zdecydowałam się na drugie podejście, po tym jak zrezygnowałam z pracy, miałam dużo wolnego czasu i postanowiłam się wziąć za siebie. Po miesiącach spędzonych w podróżach służbowych, siedzenia w samochodzie i jedzenia na mieście na moich udach widać było celulit. Kupiłam kolejne 3 opakowania na promocji i zaczęłam się smarować. Po jakiś dwóch tygodniach zauważyłam, że celulit zaczął znikać (jest widoczny dopiero po ściśnięciu skóry). Skórę mam jędrną więc trudno powiedzieć, żeby poprawił jej stan. Na pewno działa prewencyjnie. Ciężko powiedzieć czy zanik celulitu to zasługa kremu, czy zdrowszego trybu życia. Jak wiemy sam krem cudów nie zdziała, natomiast połączony z dietą usunął celulit i utrzymal gładką i jędrną skórę.
Podoba mi się zapach kremu. Szybko się wchłania, więc po nałożeniu trzeba błyskawicznie wmasować. Niestety jest bardzo mało wydajny! Jedna tubka wystarcza na 2 tygodnie używania 2 razy dziennie!

Używam tego produktu od:dwoch miesięcy

Znikający superprodukt

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Wypróbowałam wiele kosmetyków antycellulitowych i muszę przyznać, że balsam borowinowy Tołpy należy do czołówki pod względem efektów.
Wspaniale wygładza i ujędrnia skórę. Dość szybko się wchłania pozostawiając na skórze wyraźny film. Na drugi dzień od pierwszego użycia oniemiałam, kiedy film okazał się jeszcze wyczuwalny. Nie zaobserwowałam po żadnym innym preparacie takiego efektu nawilżenia.
Co do samego cellulitu to jest to raczej kosmetyk prewencyjny, a nie usuwający cellulit. Do walki z pomarańczową skórką może służyć serum drenujące z tej samej serii.
Zapach jest istotnie borowinowy, taki wodorostowo-torfowy. Nie zachwyca, ale też szczególnie mnie nie drażni.
Niestety, o czym mało Wizażanek pisze w swoich recenzjach, jest bardzo niewydajny - po prostu znika w oczach. Każdy produkt antycellulitowy starcza mi na codzienne używanie przez półtora, do dwóch miesięcy (smaruję uda i część pośladków). Balsam Tołpy używam niewiele ponad tydzień, a zostało mi jeszcze na dwa użycia.
Przy dość wysokiej cenie jak dla mnie i tej (nie)wydajnośći raczej nie wróżę ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: nieco ponad tygodnia

dobry

To był mój pierwszy kosmetyk antycelulit. Tołpy który kupiłam w zestawie z koncentratem na noc i musze przyznac ze koncentrat jest skuteczniejszy.

dzialanie ma podobne do koncentratu jednak, nie mozna spodziewc sie utraty tych 2 cm bez diety i cwiczen

plusy:
-naturalne skladniki
-lekko lagodzi cellulit
-lekko napina
-wygladza
-przyjemna konsystencja
-nawilza
-naprawde cudowny zapach ktory wg mnie rekompensuje slabsze dzialanie :)
-szybko sie wchlania
-cena przystepna w zestawie
-bardzo wydajny

minusy:
-nie jest tak super skuteczny jak pisze na opakowaniu
-nie wiem czy zapobiega powstawaniu cellulitu a to mialo byc glowne dzialanie, za bardzo go tez nie likwiduje

Bardzo duzym plusem jest piekny zapach i to chyba tyle...Używam tego produktu od:juz skonczylam

przyjemny w uzytkowaniu

Zachęcona promocją i pozytywnymi opiniami Wizażanek zakupiłam od razu dwa opakowania tego balsamu:)
Konsystencja jest bardzo przyjemna, szybko się wchłania, pozostawiając ledwo wyczuwalny film i delikatną w dotyku skórę. Zapach nie jest może powalający (zależy co kto lubi ;) ale dla mnie jest jak najbardziej ok, taki troszkę torfowo- ziołowy, bardzo uspokajający. Mam skórę normalną i balsam nawilża ją w bardzo przyzwoity, wyczuwalny dla mnie sposób. Niestety używam go zbyt krótko aby stwierdzić jak sprawują się jego właściwości wygładzająco-ujędrniające ale za jakiś czas podzielę się odczuciami na ten temat :)
W opcjach zakupu zaznaczyłam nie wiem wyłącznie z jednego powodu: niestety po fakcie zakupu doszukałam się w jego składzie parabenów i troszkę mnie to zniechęciło do użytkowania, zamierzam przerzucić się na kosmetyki nie zawierającego tego związku. Ale poza tym POLECAM

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Tylko nawilża

Kupiłam go w zestawie z rewelacyjnym serum liftingującym z tej serii. Niestety balsam nie spełnia obietnic producenta. Nie ma mowy o żadnym wygładzeniu cellulitu, ujędrnieniu już w ogóle (a w porównaniu z wspomnianym serum wypada jeszcze słabiej), zwykły nawilżający balsam (ale i w tej dziedzinie bez rewelacji). Na pewno nie dałabym za niego 35 zł, co najwyżej ok 15zł, ale jak mówię- jako zwykły, nawilżający balsam, na pewno nie jako pomoc w redukcji cellulitu.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Spełnia obietnice

Kupiłam balsam w zestawie z Lift-serum na brzuch, uda i pośladki modelująco-rzeźbiące - w superpharm za 50,- zł.
Balsam co prawda należy do rodziny antycell ale nie jest producktem stricte antycellulitowym. Jego głównym zadaniem, jak sama nazwa wskazuje, jest wygładzanie i ujędrnianie i obydwie te obietnie spełnia bez zarzutu.
Stosuję go na nogi (od kolan w dół), plecy, ramiona i ręce. Lift-serum zaś zgodnie z przeznaczeniem na uda, pośladki i brzuch.
Oba produkty w duecie świetnie się sprawdzają i uzupełniają. Zdecydowanie lepiej niż wiele produktów z wyższej półki, szczególnie serum.
Małym minusem może być ziołowo-torfowy zapach, ale ulatnia się on dość szybko. Jak również to co wymieniają moje przedmówczynie, czyli fakt że ubywa go zbyt szybko.

Zdecydowanie zagościł na stałe no mojej liście bestsellerów.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego zestawu

Porządny balsam do ciała. Nawilża, skóra jest faktycznie wygładzona i to nie tylko zaraz po użyciu, ale także na drugi dzień. Dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.