Gosh, Perfect Lift`n Shape (Tusz podkręcający)

Gosh, Perfect Lift`n Shape (Tusz podkręcający)

Tusz podkręcający rzęsy. Nadaje rzęsom zalotny, uwodzicielski wygląd, delikatnie je unosząc i eksponując. Elastyczna szczoteczka ułatwia aplikację. Mascara zawiera odżywczy ekstrakt z migdałów oraz witaminę E, która pielęgnuje rzęsy.

Cena: ok. 20-22zł/ 10ml

3 i to na szynach..

Na pewno nie kupie go drugi raz. Kruszy się niemiłosiernie i to od razu a nie po paru godzinach. Ma przerażający zapach! Choć używałam tego produktu 1,5 roku temu miałam możliwość pomalować się aktualną wersją miesiąc temu i nadal moje zdanie jest takie samo!

bez rewelacji

Kupiłam tusz za niewielką cenę na Allegro, teraz wiedząc już jaki jest nie zapłaciłabym za niego rynkowej, regularnej ceny.
Tusz nie podkręca, pomimo że szczoteczka wydaje się być w porządku, jej wielkość, gęstość jest jak najbardziej odpowiednia, nie spełnia moich oczekiwań.
Nadal najlepszym dla mnie tuszem jest L\'Oreal Telescopic Carbon Black.
Tusz Gosh nie rozczesuje dokładnie rzęs, mam wrażenie że pomimo 2 czy 3 pociągnięć szczoteczką, ruchem zygzakowym, od nasady rzęs, nie są one nadal pokryte dokładnie tuszem, przez co efekt nie jest rewelacyjny, rzęsy są tylko minimalnie bardziej czarne, odrobinę pogrubione.
Czerń nie jest mocna, niby jest na rzęsach tusz, ale nie daje oczekiwanego prze mnie efektu, a do tego osypuje się na policzki, szybko wysycha w opakowaniu i tworzy wtedy efekt owadzich nóżek.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

sypie się :|

Tuz po umalowaniu nawet ładny efekt, moje rzęsy sa podkręcone (ale niemal każdy mi nieco podkręca, mam dosyć miekkie rzęsy) i wydłuzone, nie posklejane no i git - mozna iśc na miasto.
Ale niestety tusz ma jedną, za to zasadniczą wade - po kilku godzinach się sypie. Zawsze. Po kilku razach noszenia go w pracy i wystraszenia sie na widok mojego odbicia w lustrze przestałam sie nim malowac na wyjścia dłuższe niż kilka godzin. Na spotkanie z koleżankami, do kina itp. jest nawet ok, więc moze go zużyję kiedyś.
Jednak już nie kupię

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo przyzwoity tusz, a. Konsystencja gęściejsza, kremowa. Lubię takie tusze, ale na początku, później niestety szybko gęstnieją i zdarzają im się wpadki typu kruszenie się. Ten jednak wytrzymuje dość długo w dobrym stanie. Nie skleja rzęs, lekko wydłuża i pogrubia, nie robi "kleksów". Za 25 zł to b.dobry wybór ;)
Moim faworytem z Gosha pozostaje jednak nadal "suchy" High Precision.

Używam tego produktu od: używalam po 1,5 miesiaca kazdy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

nie

nie polecam tego tuszu nikomu kto jest wrażliwy na zapach podczas malowania, oraz temu kto chce uzyskać efekt mocno podkręconych rzęs. Tusz ten nadaje się tylko i wyłącznie dla amatorek delikatnego dziennego makijażu, przy 2 warstwach robi efekt muszych nóżek co jest dla mnie nie do przyjęcia!Poza tym podkowy po całym dniu murowane do tego jest w ogóle nie odporny na łzy!od razu sie rozmazuje, wiem, że nie jest to tusz wodoodporny, ale bez przesady. Nie dam mu 1 gwiazdki bo miewałam gorsze, ale tak naprawdę to na tyle zasługuje!

Używam tego produktu od:3 razy
Ilość zużytych opakowań:nie zdążyłam zużyć oddałam kolezance

może być

raczej nie podkręca rzęs, ale mimo to uważam, że jest dobry. Nie skleja, ma lekką konsystencję, ładnie wydłuża, po nałożeniu rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Po całym dniu troszkę się rozmazuje. Ale za to dobrze się go zmywa;) Mam duży problem ze znalezieniem odpowiedniego tuszu do moich rzęs. jak dotąd moim faworytem jest marka MaxFactor. A ten tusz, mimo że nie jest idealny, raczej mi odpowiada.

zły nie jest

nie jest zły, ale więcej go nie kupię. za namową kolezanki orędowniczki tuszy Gosha i panie w drogerii zdecydowałam się na jego zakup.
rzęsy nie wyglądają jakoś specjalnie ładnie, miom nałożenia 2warstw tuszu. może to wina rzęs.. b.ciężko znaleźć mi tusz, który ładnie by je podkreslił. być może to dlatego... nie podoba mi sie również jego konsystencja, jak dla mnie jest trochę za kremowa. jestem zwolenniczką Rimmla, którego tusze mają mniejszą gestość

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:próbuje skonczyć 1

podkradam go mamie :)

jest super :) normalnie jestem pod wrazeniem tej firmy - mialam kiedys tusz wydluzajacy z tej firmy i byl swietny :) tusz ma fajna szczoteczke ladnie unosi rzesy troszecze je pogrubia nie skleja nie kruszy sie jest dosyc trwaly jednym slowem - porzadny tusz :) (nie wypowiem sie na temat ceny bo ja go nie kupowalam)Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno