Gentle Eye Make-Up Remover

Gentle Eye Make-Up Remover

Łagodny płyn do demakijażu oczu. Łagodny, nie oleisty środek efektywnie i skutecznie usuwający makijaż do oczu. Wzbogacony Pantenolem, aby wygładzać i ochraniać delikatną skórę wokół oczu.

Cena: ok. 7 zł za 150 ml

Całkiem ok:)Poprawka:Super!!!Poprawka: Bleee

Kupiłam go chociaż opinie o nim nie były najlepsze, ale z tych które oceniono najwyżej w drogerii nie mogłam znaleźć:/ A w Avonie nie zrobili promocji na mój biały płyn do demakijażu oczu:(
+ Jestem z CC całkiem zadowolona:) Dość dobrze zmywa jak na płyn, bo nie jestem fanką płynów do demakijażu oczu, wolę mleczka.
+Trzeba chwlkę czekać żeby rozmył się makijaż,ale niedługo i jednak działa:)
- Trochę brak poślizgu, chociaż wiem, że skóry wokół oczu się nie szarpie i nie zmywa mocno, ale ten płyn taki strasznie delikatny jest.
+ Nic mnie nie piecze, ani nie uczula ( o czym pisały inne Wizażanki).
+ bez smaku i zapachu:)
Nie jest najgorszy jak na płyn. Gdy zabraknie mleczka na pewno sięgne po ten!!! Ogólnie jestem zadowolona:)Chociaż nie jest to jakaś rewelacja.

Poprawka: Dodaję mu jeszcze 2 ** bo jestem baaardzo zadowolona. Płyn ten przekonał mnie do siebie w 1000000 %:) Już więcej nie eksperymentuje, zostaję przy nim. Sprawdza sie super, nic go nie ubywa, a uzywam go nawwet kilka razy dziennie:) Zmywa doskonale.

Kolejna poprawka: Dwa poprzednie opakowania były super, kilka dni temu kupiłam znowu i tu jakiś koszmar!!! Nagle przestał zmywać cokolwiek!! Nawet cienie:( Niby przykładam płatek do oka, coś tam "zmyje", następnie jak zawsze myje twarz żelem i robi mi sie "panda":( Ej noooo, nie wiem czy zmieniili skład, czy ktoś dolał czegoś do butelki???:> Data w porządku, a płyn do niczego:( Daje 3***,bo z wcześniejszych byłam baaaardzo zadowolona. Zaczynam szukać czegoś innego.

dobry

Kupiłam go w sytuacji kryzysowej- na żaden inny nie było mnie stać poza ziają.:)Zresztą ten jest od ziaji większy, więc nie wiem czy bardziej się nie opłaca.
Płyn jest skuteczny- spełnia dwa podstawowe wymogi-dobrze i delikatnie zmywa.Nie trzeba trzeć- sam rozpuszcza makijaż, może nie robi tego super szybko, ale radzi sobie całkiem nieźle.Przy tym jest delikatny dla oczu, nie podrażnia.Co dla mnie istotne, nie wysusza skóry wokół oczu.Jest dla niej pod tym względem obojętny, w kierunku delikatnego natłuszczenia(naprawdę tyci tyci).:)Ogólnie jestem bardzo zadowolna i na pewno będę do niego wracać. Wprawdzie oprócz standarodowego pakietu usług nie zapewnia nic ekstra, ale ze swojej działki wywiązuje się przyzwoicie.

spełnia obietnice

Oleisty( dlatego nie nadaje się do poprawek makijażu w ciągu dnia-pozostawia tłustawy film na skórze) bezzapachowy, dobrze zmywa wodoodporny makijaż( więc nie rozumiem poprzedniego postu)- poradził sobie bezproblemowo nawet z bardzo trwałą mascarą. Nie uczula, nie podrażnia. dla mnie ok, nie mogę mu nic zarzucić.

depilacja zalety

FATALNY nigdy nie miałam gorszego

Musialam zużyc 2 waciki żeby usunąc makijaż oczu (a tusz był niewodoodporny)pozatym odczułam dyskonfort podczas zmywania i lekkie pieczenie. Po zastosowaniu miałam czerwone jak królik oczy...Być może wlałam niechcący troche płyny do wnętrza oka :( : ale i tak mnie nie przekonuje ten płyn...UZUPEŁNIENIEMiałam wyrzucić coś mnie naszło żeby go użyć.Oczy mnie pieką od 2 dni,dziś rano było jeszcze gorzej-całe zapuchnięte...Ratuje się okładami z herbaty...OKROPNY PRZESTRZEGAM !!!