Nivea, Nivea Deodorant, Pearl & Beauty Stick (Dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie)

Antyperspirant z wyciągiem z pereł zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem oraz wyrównuje koloryt skóry pod pachami i sprawia, że wyglądają one równie atrakcyjnie, jak reszta ciała. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.

- skuteczna ochrona i piękne pachy przez cały dzień
- idealny po goleniu i depilacji
- nie zawiera alkoholu i barwników
- przebadany dermatologicznie

Skład: cyclomethicone, stearyl alcohol, aluminum zirconium tetrachlorohydrex GLY, PPG-14 butyl ether, talc, hydrogenated castor oil, parfum, glyceryl stearate SE, octyldodecanol, persea gratissima, hydrolyzed pearl, BHT

Cena: 9zł/ 40ml

Rewelacyjny!

Przepięknie pachnie, aż chce się go wąchać. O wiele bardziej wolę sztyft od kulki, bo jest trwalszy i nie lepi się tak bardzo. Cena jest przystępna, a produktu wystarcza na bardzo długo, jest maksymalnie wydajny. Nie podrażnia skóry nawet tuż po goleniu. Opakowanie jest poręczne i estetyczne, zdecydowanie polecam!
Zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Mój ulubiony!

Uwiebiam kosmetyki,które umilają mi życie codzienne. Tak właśnie jest z tym anty-perspirantem. Używając go rano mogę cały dzień spokojnie wykonywać wszystkie czynności , uprawiać sport , pracować bez żadnego stresu i zastanawiania się czy on temu podoła. Jest moim zdaniem nie zawodny. Kupując go po raz pierwszy pamiętam ,że przyciągnął mnie jego świetny wygląd - tak kobiecy . Od samego początku mnie miło zaskoczył, ponieważ sprawił ,że skóra pod pachami stała się bardzo gładka.
Plusy:
- cena (można dostać także w promocjach w drogeriach)
- wydajność
- zapach
- wygląd
- wygoda użycia
- sprawdza się nawet w upalne dni
- nie widziałam jeszcze aby zostawił jakiekolwiek \'\'plamy\'\' po sobie
- dość szybko się wchłania
- dostępność
Minusy:
brak

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Lubię go. :)

Bardzo go lubię. Jest jednym z moich ulubionych antyperspirantów.

Plusy:
- zapach, przecudowny, taki świeży i bardzo długo utrzymuje się na skórze, oraz na ubraniu.
- ochrona, bdb.
- wygodne opakowanie, bardzo poręczne i ładne. :)
- cena.
-dostępnosc, w każdej drogerii go widziałam.
- wydajny.

co do minusów dam tylko jeden
- trochę zostawia brzydkie biały lub żółte ślady. :/

ale tak polecam. :)

Używam tego produktu od: ok, 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jestem przy używaniu przerwszego

Serum na zmarszczki

Bardzo dobry antyperspirant

Wszystkim polecam. Jest rewelacyjny, nie tylko chroni przez cały dzień, ale ma piękny zapach. Nadaje się również po depilacji, nie miałam po nim żadnego uczulenia, tak jak po innych.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 albo 2

Najlepszy :)

Testowałam masę antyperspirantów i gdy trafiłam na ten,już nie szukam. Jest idealny,wydaje się że jest bardziej pielęgnacyjny niż chroniący przed potem ale to nieprawda :) pięknie pachnie,i jak dla mnie idealna ochrona przez cały dzień. Używam już tylko jego od jakiegoś czasu i nie zamierzam wprowadzać zmian,bardzo polecam :)

Ilość zużytych opakowań: trzy,cztery,nie wiem dokładnie :)

Super!

Jest bardzo dobry, po nim czuję się długą świeżość i suchość pod pachami. Jest 100 razy lepszy niż jego wersja energy fresh stick - nie ma porównania. Ma piękny zapach i spełnia swoje zadanie w pełni. Bardzo łagodny dla paszek, można prosto po depilacji go sobie użyć i nie ma żadnych przykrych uczuć. Bardzo łagodny dla skóry. Polecam!!!

Lubię go

Używałam tej wersji w kulce od x czasu i był to mój kwc, kupiłam więc sztyft i wszystko byłoby ok gdyby nie to, że pod pachą się zwyczajnie roluje.
Uwielbiam też inny sztyft nivei - Dry Comfort który zasłużył na miano mojego kwc w dziedzinnie sztyftów i z tamtym nie mam takiego problemu.

Poza tym, ślicznie pachnie, jest miękki dzięki czemu wystarczy jedno pociągnięcie i zostaje pod pachą, chroni przed przykrym zapachem - podnoszę pachę i czuję go wyraźnie, utrzymuje świeżość na pewno przez 12 godzin -ale czy 24 tak jak obiecuje producent , nie wiem bo nie dane było mi sprawdzić gdyż zawsze biorę prysznic rano i wieczorem :)

Gdyby nie to , że roluje się pod pachą było by 4,5 gwiazdki bo piątka przydzieliłam właśnie Dry Comfort.
Dostał 4 :)

Genialny!

Widzę,że opinie są bardzo podzielone. Ja mam jak najbardziej same pozytywne odczucia przy stosowaniu tego kosmetyku.

- przepiękny zapach
- prawdziwa ochrona
- sztyft jest miękki, wystarczy lekko przetrzeć by pozostał na pachach
- nie podrażnia po goleniu
- na siłowni podnosząc pachę roztaczam piękny zapach :)

Jak dla mnie minusów brak choć już gdybym miała się czepiać to zdarza mu się bielić czarne rzeczy.

Czy chroni przed potem? Nie, ale nie używałam jeszcze żadnego antyperspirantu drogeryjnego który powodowałby,że się ANI TROCHĘ nie pocę, natomiast przy tym pot nie ma brzydkiego zapachu i czuje się komfortowo.

faktycznie, bez rewelacji.

zwyczajny, najzwyklejszy. dobrze chroni po depilacji, ale zapach z czasem troszkę męczy. nie powiedziałabym, że to jakaś rewelacja, po prostu przeciętny antyperspirant.

Używam tego produktu od: dwóch lat (a właściwie użyłam go tylko kilka razy)
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno i więcej nie będzie ;]

Ze sztyftów najlepszy

Jest to najlepszy antyperspirant w sztyfcie, jakiego używałam. Bardzo wydajny, ślicznie pachnie i dobrze chroni przed poceniem. Nawet, jeżeli coś się już zdarzy, to bardzo dobrze maskuje zapach potu.
Póki co jednak nie planuję powrotu do niego, ponieważ odkryłam jego wersję w kulce, która nie brudzi tak ubrań :-).

Ilość zużytych opakowań: 5-6

Kiepski :/

Oj kiepski, zdecydowanie nie nadaje się na ciepłe dni, co najgorsze pojawił się nieprzyjemny zapach! Nie hamuje pocenia, są białe ślady. Nie daje 1 gwiazdki tylko dlatego, że spotkałam się z jeszcze gorszym bublem chyba od Palmolive.

Używam tego produktu od:miesiąca

taki sobie

Kupilam go po tym jak podraznilam sobie pachy antyperspirantami w sprayu,kulek nie nawidze i moim zdaniem sie w ogole nie sprawdzaja,wiec kupilam sztyft.Ogolnie sprawdza sie,nie podraznia,zapach delikatny,ale kompletnie nie nadaje sie na gorace dni.W ogole nie zapobiega poceniu sie-co jest glownym zadaniem antyperspirantu.
Nie polecam-jestem z gatunku "niepotliwych"-nie wiem jakby poradzily sobie dziewczyny,ktore maja problem z poceniem sie.

Używam tego produktu od:dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1