Intimate, Chusteczki do higieny intymnej z wyciągiem z babki lancetowatej

Intimate, Chusteczki do higieny intymnej z wyciągiem z babki lancetowatej

Pojemność 10 szt

Nowe, komfortowe chusteczki Cleanic do higieny intymnej z wyciągiem z babki lancetowatej delikatnie i skutecznie odświeżają i oczyszczają intymne części ciała. Zawierają naturalny ekstrakt z babki lancetowatej o właściwościach zwiększających zdolności ochronne błon śluzowych oraz alantoinę łagodzącą podrażnienia. Kwas mlekowy pozwala na utrzymanie optymalnego poziomu pH sfery intymnej. Nowe chusteczki Cleanic zapewniają komfort i dyskrecję w domu, w pracy i podczas podróży. Po użyciu możesz je po prostu spłukać w toalecie.

świetne

Cleanic ma najlepsze płatki kosmetyczne, najlepsze patyczki do uszu i najlepsze chusteczki do higieny intymnej. :) Są niezastąpione poza domem, zwłaszcza w szpitalu.
Na początku kręciłam nosem na zamknięcie, które wydawało mi się nietrwałe, ale jednak okazało się dobre. Chusteczki nie wysychają, a dostęp do nich jest łatwy.
Są nawilżone, działają łagodnie, nie podrażniają. Używam ich różnych rodzajów i wszystkie bardzo sobie cenię. Są niezastąpione nie tylko dla kobiet.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Dobra rzecz

Chusteczki się sprawdziły - podczas podróży, okresu, upałów i infekcji.
Dobrze odświeżają i łagodzą. Plus za naprawdę dobre nasączenie.
Największe miłe zaskoczenie - one kompletnie nie wysychają napoczęte. Noszę to w torebce miesiącami, a chusteczki nadal jak nowe.

Polecam! Cena niska, szczególnie jak się kupuje podwójne opakowanie.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

OK

+chusteczki te są bardzo dobrze nasączone
+mają dość charakterystyczny zapach (dla mnie jest on w sumie przyjemny), który utrzymuje się pewien czas
+nie podrażniają
+łagodzą
+ dają uczucie odświeżenia
+poręczne opakowanie
+ nie wysychają ( używam kilka opakowań na raz - a to jedne w domu, drugie w torebce, trzecie gdzieś tam jeszcze i jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby któreś opakowanie mi wyschło)
+ zamknięcie opakowania ma dobry klej dzięki czemu wielokrotnie można je otwierać i zamykać z taką samą skutecznością
+ można je wyrzucać do toalety

Minusów chwilowo nie widzę
odejmuje pół gwiazdki za charakterystyczny zapach - mógłby być troszeczkę mniej intensywny- bardziej dyskretny

Ilość zużytych opakowań: nie zliczę ale coś koło 30 :)

Manicure - velvet nails

eeeeee

Nie przypadły mi do gustu. Zapach mnie drażnił i nie czułam sie po nich odświeżona. Jak dla mnie nic nie robią, nie łagodzą nie odświeżają takie chusteczki byle by były. Nawilżone dobrze i sie nie darły więc za to dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: kiedyś tam

A ja je lubię!

Mam je zawsze przy sobie gdy mam okres, mieszczą się do torebki, świetnie odświeżają, maja ładny delikatny zapach, są dość dobrze nasączone, łagodzą podrażnienia!
Po ich użyciu czuje się świeżo i czysto.
polecam

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 5 małych

Mogą być, ale są lepsze

Chusteczki nie powalają swą jakością. Nie są najgorsze, ale spodziewałam się czegoś lepszego...

Plusy:
+ nie powodują podrażnień
+ dobrze oczyszczają i odświeżają
+ przyjemny zapach, charakterystyczny, ale miły

Minusy:
- kiepskie opakowanie:
- zbyt duże - do torebki na co dzień się nie nadaje
- fatalne zamknięcie, często przy otwieraniu miałam wrażenie, że mi się urwie to "wieczko"
- za malutki otwór na wyciągnięcie chusteczek - zdarzyło się podrzeć chusteczkę przy wyciąganiu
- jak dla mnie słabo nasączone
- dość szybko wysychają, zwłaszcza te ostatnie (a używałam ich będąc w podróży i chusteczki intymne zużywałam w tym czasie szybko, często i w dużych ilościach - ok. 10 szt w ciągu 3-4 dni to dość szybkie tempo, a one przez ten czas zdążyły się nadsuszyć :/ )

Do demakijażu nie stosowałam.

Używałam tego produktu: latem

Dobre

Bardzo przydatne, zarówno w podróży, na wakacjach jak i na co dzień. Przyjemnie odświeżają, ale mam wrażenie, że przeciwieństwie do rumiankowych i nagietkowych mają mniejsze właściwości pielęgnujące. Zdecydowanie gorsza wersja chusteczek Cleanic.
Minus za opakowanie, które po kilkukrotnym otwieraniu i zamykaniu przestaje się dobrze zaklejać i chusteczki zaczynają wysychać.

bardzo dobry produkt.

Tak jak rumiankowe oraz nagietkowe oceniam te chusteczki bardzo dobrze.
Nie zauważyłam między nimi żadnej różnicy, jedynie zapachami się trochę różnią.
Są bardzo delikatne, nie podrażniają, fajnie odświeżają.
Polecam!

Używam tego produktu od: ok.roku z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3 (nie pamiętam dokładnie)

najsłabsza wersja

Chusteczki do higieny intymnej to rzecz, którą niewątpliwie warto mieć zawsze pod ręką i ja często z nich korzystam (w pracy, ogólnie poza domem). Mam potworną skłonność do wszelakich podrażnień, obtarć i stanów zapalnych, więc szukam czegoś silnie łagodzącego.
Te chusteczki takie nie są. W porównaniu do innych wariantów z serii mają najmniejsze działanie łagodzące. Odświeżają, myją i tyle. Na szczęście nie wzmagają szczypania czy pieczenia ale też nie łagodzą go w znaczący sposób (jak np. wersja rumiankowa).
Nie są złe, jeżeli ktoś potrzebuje tylko odświeżenia to mogę je polecić natomiast osoby szukające czegoś o bardziej złożonym działaniu odsyłam do wersji rumiankowej.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Przydatne

Opakowanie: Największy feler tych chusteczek :) Niekoniecznie poręczne, zmieści się tylko w większej torebce. Foliowe zamknięcie często się nadrywa i wtedy chusteczki szybciej wysychają. Cena w stosunku do ilości korzystna.

Zapach: Ciężki do określenia, ale przyjemny. Jakby mleczno-kwiatowy, jeśli musiałabym go jakoś sklasyfikować. Co zabawne, bardzo zbliżony dla wszystkich wersji chusteczek Cleanic Intimate.

Działanie: Chusteczki są zwarte, nie drą się przy wyjmowaniu z opakowania. Dobrze nasączone. Nie podrażniają. Dobrze oczyszczają i odświeżają. Można je spłukiwać w toalecie, za co duży plus.

Używam ich na wyjazdach lub trzymam w większej torebce. Do kosmetyczki wrzucam pojedynczo pakowane z Ziai.

Dostępność: Większość drogerii i markety.

Ilość zużytych opakowań: ~5

Trzeba mieć

Jak dla mnie nie różnią się niczym od wersji rumiankowej i nagietkowej. Może odrobinę zapachem. Zapach mają delikatny, nie żadne perfumy. Chusteczki nie wysychają w otwartym już opakowaniu, idealnie odświeżają, nie podrażniają. Cena przystępna. Używam ich zwłaszcza podczas okresu.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Raczej nie

Nie należą do moich ulubionych. Zapach średni, uczucie odświeżenia dość słabe. Nawet czasem powodują lekkie pieczenie i dyskomfort.
Jest dużo innych, lepszych.

Używam tego produktu od:od 2 miesięcy