Aktiv Schützende Feuchtigkeitscreme Karotte&Orange (Aktywnie chroniący nawilżający krem do twarzy marchewka-pomarańcza SPF10)

Krem na dzień dla cery normalnej. Eekstrakty z marchewki i aloesu zapewniają doskonałe nawilżenie skóry. Prowitamina A, E i C z ekstraktu z marchewki i pomarańczy wzmacniają skórę. Filtr przeciwsłoneczny SPF10 zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Betakaroten poprawia jej koloryt.

Łagodność i odżywianie

Długo już szukałam kremu, który będzie potrafił nawilżyć ale też odżywić moją wybredną mieszaną, prawie 30-letnią skórę. Nie sądziłam, że ten niepozornie wyglądający kremik może mieć w sobie tak zbawienne działanie!

Krem ma lekką, dość wodnistą formułę, która natychmiast jest wchłaniana w skórę. Pozostawia gładką, nawilżoną skórę, która go "pije" i nie powoduje jej przetłuszczania (squalan). Wyrównuje koloryt skóry (działanie karotki?). Dobroczynnie działa na podrażnienia i pierwsze zmarszczki mimiczne. Jedynie zapach może nie wszystkim przypaść do gustu - mi nie przeszkadza.

Używając tego kremu mam naprawdę poczucie wyświadczania przysługi swojej skórze, która może w końcu oddychać i jest dodatkowo łagodnie odżywiana. Skład kremu bardzo ciekawy i dobroczynny na skórę. Stosuję go nawet pod oczy.

Kremu w słoiczku jest naprawdę dużo (75 ml), co sprawia że można go nakładać więcej bez poczucia rozrzutności ;-)

Cieszę się, że się przekonałam do tego kremu. Polecam go wszystkim cerom, które stawiają na łagodność i odżywianie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.