Miraculum, Women Collection, Purple EDP

Miraculum, Women Collection, Purple EDP

Woda perfumowana z serii Miraculum Women Collection - Purple to mocna, owocowa mieszanka, oparta na - ananasie, czerwonym grapefruicie i zielonym jabłku. Kompozycja emanuje oszałamiającym zapachem koktajlu świeżych cytrusów wzbogaconym nutami jaśminu, słodkiej papai i nektarynki. Całość wieńczy zmysłowy aromat wanilii doprawiony bobem tonka oraz białym piżmem. Zapach doskonały na wieczór, dla wyrazistych kobiet, preferujących mocne tonacje zapachowe.

wody perfumowane
owocowe

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

Małe rozczarowanie

Mam sentyment do zapachów od Miraculum i gdy tylko mam okazję poznać ich kompozycje to nie waham się. Trochę za dużo obiecywałam sobie po tym zapachu. Opis nut pobudzał moją wyobraźnię i nastrajał na odkrycie czegoś wyjątkowego.
Zapach ten opisywany jest jako kwiatowo -owocowy gourmand. Nie do końca tak jest.
Otwarcie to owocowa pulpa stworzona z ananasów, grejfrutów i zielonych jabłek. Niestety nie jest to pyszny koktajl a mieszanka syntetycznych zamienników.
Nuty serca to mieszanka jaśminu i owoców egzotycznych lekko wilgotna i słodka.
Zamknięcie zapachu to wanilia z piżmem, nie wyczuwam fasoli tonka.
Całość zapachu niestety wypada blado, brak tutaj głębi i mocy.
Jestem rozczarowana.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 3

Fioletowy

Mam nielichy problem z określeniem tego zapachu. Posiadam inny zapach "Miraculum Sesnsual' i chciałam coś tej marki na wiosnę/lato. Tak wybór padł na Purple. "Purple -fioletowy" oczekiwałam owocowego, rześkiego zapachu a rzeczywistość okazała się inna. Syntetyczne owoce, nijakie i do tego okraszone wanilią, Jest słodko i ciężko. Przetestowałam i dziękuję.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 2

Nie polecam w ciemno albo i w ogóle

Flakon kupiłam tylko i wyłącznie z powodu mojej natury perfumoholika, który musi wszystko przetestować. Marka Miraculum gniotów nie robi, więc spodziewałam się czegoś słodkiego, owocowego z kwiatowym podbiciem. Niestety Purple to nie jest dobry zapach i na mojej skórze układał się tak źle, że czym prędzej się go pozbyłam. Na początku mocną nutą są chemiczne, nieładne zblendowane owoce. Trudne do rozpoznania, ale to taka sztuczna owocowa nuta jakby z aromatyzowanych gumek do ścierania czy pisaków, a potem po dłuższej chwili pojawia się przeciętny, łagodny jaśmin i tak sobie trwa przez godzinę, a potem całość znika. Nie ma tu nic poza tym, a to co jest w ogóle mi się nie spodobało, bo czuć to słabą jakość składników. Przykro mi Miraculum, ale stworzyliście gniota.