Glamour, Solar Express

Glamour, Solar Express

Samoopalacz do twarzy i ciała z perłowymi drobinkami Delia Glamour Solar Express, nadaje skórze efekt naturalnej, złocistej opalenizny bez udziału promieni słonecznych.
Skóra przyjmuje trwały i równomierny odcień złocistego brązu, rozświetlonego perłowymi drobinkami. Jedwabista konsystencja kremu pozwala na równomierne rozprowadzenie na ciele bez tworzenia smug i przebarwień.
Bogata formuła pielęgnacyjna, wzbogacona o masło kakaowe, olejek BURITI i wit. E, wpływa kojąco i regenerująco na skórę, pozostawiając ją nawilżoną i elastyczną. Krem wzmacnia również słoneczną opaleniznę i przedłuża jej trwałość, nadając skórze opalizujący, perłowy blask.
Dostępne są 2 rodzaje samoopalacza: do jasnej i ciemnej karnacji.

Szczerze polecam!

Jestem blondynką o jasnej skórze, więc kupiłam ten samoopalacz do jasnej karnacji. Myślałam, że może dawać niewielki efekt opalenizny, ale ten do ciemnej mógłby wyglądać nienaturalnie. Okazało się, że kolor opalenizny jest dość naturalny (chociaż nie idealnie), nie jest zbyt jasny nawet po pierwszym użyciu.

Duży plus za perłowy blask skóry po użyciu tego samoopalacza (po umyciu się znika).

Konsystencja jest odpowiednia, nie jest zbyt rzadki.
Dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug. Później dobrze schodzi, bez tworzenia ciemniejszych plam.

Pierwsze efekty zastosowania samoopalacza widać po ok. 2 godzinach, a najlepsze po ok. 4 lub 5 godzinach.

Stosowałam nawet na twarz w połączeniu z balsamem lub kremem. Dobrze się z nimi łączył.

Minusem jest charakterystyczny zapach (ale tego raczej nie da się uniknąć).

Jest dość wydajny.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy nieregularnie