Beauty 3x1 Thickening Lengthening Curling Mascara (Tusz 3 w 1)

Beauty 3x1 Thickening Lengthening Curling Mascara (Tusz 3 w 1)

Tusz do rzęs 3w1: pogrubiający, wydłużający i podkręcający rzęsy. Doskonale powiększa objętość rzęs, nadając spojrzeniu zmysłowy wygląd. Dzięki nowoczesnej formule nie skleja rzęs.

oki:)

Od razu zaznaczę że nie wiem czy kupię ponieważ lubie nowości, a po za tym ciężko go dostać.
Stosowałam go przez 3miesiace, poźniej po prostu się skonczył. Jego opakowanie wyraźnie ukazuje ile nabierane jest na szczoteczkę,i widać rowniez ile pozostalo. Obecnie zostawiłam sobie szczoteczke bo jest genialna. Tusz cały dzien trzymał się rzęs. Zapominam się czasem i "macam" oczy.Wtedy bywało że cos się ukruszyło. Bardzo czarny. Zmywa się szybko. Nie łzawiły mi oczy,nie uczulał. Cena jaką dałam za niego okolo 4lat temu-18zł. Może kwestia sklepu ;) Nie wolno go mieszac z innymi, w sensie nie nakladac na przemian, bo skleja. śmierdzi ;)
konsystencja dość kremowa, stwierdzam po nadmiarze ktory celowo wyjełam dla testu skórnego :)
Nakładam czasami bazę lancome (biała) i ten tusz ją od razu pokrył, spowodował w polaczeniu firanke i wyglądało to bardzo ladnie. Polecam dla osob z krotkimi rzesami. Jesli chodzi o pogrubienie to szczerze nie wiem,bo baza robi to za tusz :)

Używam tego produktu od: 1 pelne opakowanie jakiegoś lata
Ilość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowe

Tak :)

Jestem naprawdę pod wrażeniem tego tuszu. Doskonale podkreśla rzęsy, wydłuża, pogrubia, nie wiem czy podkręca, bo mam takie rzęsy z natury ;) i prawie nie skleja rzęs. Jedyny zarzut jest taki, że po ok 1,5 miesiąca zaczyna się kruszyć (ale mimo tego nie zostawia czarnych "placków"), jednak to w pełni zrozumiałe- za taką cenę ;)

Używam tego produktu od:ok.3 miesięcy

Tani, a bardzo dobry

Ten tusz do rzęs jest jednym z lepszych, jakie udało mi się odkryć w ostatnim czasie. Bardzo dobrze pogrubia i wydłuża rzęsy dzięki porządnej szczoteczce. Jeżeli dobrze się go nałoży, to można także otrzymać efekt podwiniętych rzęs.

I olbrzymi plus za niską cenę.

Drogie Panie - w przypadku tuszy do rzęs cena bardzo rzadko idzie w parze z jakością. Nie ma sensu przepłacać, bo po 2 miesiącach praktycznie każdy tusz zaczyna wysychać.Używam tego produktu od: 4 miesiące

Lip Marker - Golden Rose

Przyzwoity

Jeśli mowa o tuszach to mam wysokie wymagania i raczej kupuję te droższe. Ten dostałam w prezencie i miło się rozczarowałam. Wydłuża i pogrubia, nie uczula i jak na swoją cenę jest naprawdę dobry. Raczej nie podkręca. Ale i tak uwazam że to dobry kosmetyk, zwłaszcza jeśli akurat z kasą krucho ;-)

Używam tego produktu od:1 op
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

najlepszy jaki miałam

moje rzęsy sa proste i ten tusz jest jedynym, który je podkręca (bez użycia zalotki !), nie wiem, czy wydluża sam z siebie, bo jak podkręci rzęsy, to wydają sie być dłuższe ;) dodatkowy plus - niska cena Używam tego produktu od: od dawna ;)

Nic. Zupełnei nic.

Nie robi z rzesami NIC: nie wydłuża, nie pogrubia, nie podkręca. Sa trochę bardziej czarne, to tyle. Do tego jest nietrwały, rozmazuje się, tworzy ciemne "plamy" pod oczami. Nigdy wiecej, brr!

Używam tego produktu od: używałam trzy latat temu, poszedł do kosza
Ilość zużytych opakowań: kilka razy jedno

Nic specjalnego

Trochę wydłuża, leciutko pogrubia i w ogóle nie podkręca rzęs. Lekko podkreśla oczy. Nadaje się tylko na dzienny, delikatny makijaż.

Na początku nie osypuje się, nie tworzy grudek, ale z upływem czasu jest z tym gorzej. Nie odbija się na powiece.

Szczoteczka może być.

Jest średnio wydajny.