Szampon orzeźwiający do włosów przetłuszczających się

Szampon orzeźwiający do włosów przetłuszczających się

Szampon ma składniki, które zostały dobrane
w taki sposób, aby jedynym ich zadaniem było nawilżenie, które nie powoduje dodatkowego obciążenia i negatywnego efektu przyspieszonego przetłuszczania się włosów.

Cena: ok.10zł/ 250ml

Obiecanki cacanki

Szampon ten wg mnie jeszcze bardziej przyspiesza przetłuszczanie. Po umyciu włosów mam wrażenie, ze szampon na nich został, a po wysuszeniu mam taką skorupę na włosach jakby nic się nie zmyło. Włosy myję wieczorem przed snem (z racji tego że są długie i rano ta czynność zajęła by mi dużo czasu), ale kiedy wstaję rano mam wrażenie, że włosy już są przetłuszczone. Poza ładnym zapachem, pienieniem nic szampon nie ma na plus - dla mnie żaden kosmetyk.

nawet..

szampon ładnie pachnie,dobrze się pieni oraz świetnie oczyszcza przetłuszczające się włosy.
Odczuwalny jest przyjemny efekt orzeźwienia i odświeżenia.
Produkt nie drogi i dość wydajny.
Na plus jest to,że nie obciąża włosów i nie przyspiesza ich przetłuszczania.
To na tyle,żadnych spektakularnych efektów nie zauważyłam,ale produkt jak najbardziej godny polecenia :)

Używam tego produktu od: już nie używam

dobry!

Kupiłam ten szampon wraz z maską za 14,90zł w Rossmanie, aby poratować moje włosy przetłuszczające się jak szalone po Nature Fusion Pantene.
Bardzo udany zakup, gdyż włosy są świeże, sypkie, nie przylegają do skóry głowy. Swietnie działa gdy stsouje sie co drugi dzien. Zapach szamponu nie jest typowy dla Dove, co uważam za wielką zaletę. Wystarczy niewielka ilość, aby uzyskać miękką, cudowną pianę. Włosy nawet bez zastosowania odżywki, dobrze się rozczesują po tym szamponie. Musze myc wlosy i tak codziennie, ale poprawil sie ich stan. Polecam. Myślę, że będę do niego wracać, albo stosować na stale co drugi dzień wraz z jakimś nawilżającym szamponem. Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Studio fryzur kucyk Beyonce

dla mnie ekstra. :)

Często zmieniam szampony, ponieważ wszystkie po pewnym czasie stają się dla mnie do niczego.
Ten używam już od 4 miesięcy i na razie nie zamierzam go zmieniać.
Po jego zastosowaniu, włosy utrzymują świeżość przez półtora dnia. W przypadku innych szamponów, po umyciu rano - wieczorem mogłam myć na nowo. Być może mam obsesję. :D
Jest gęsty, przez co bardzo wydajny. Dobrze się pieni.
Ma ładny, świeży zapach, który długo utrzymuje się na włosach.
Muszę też przyznać, że po dwóch tygodniach codziennego stosowania, odbudował moje mocno zniszczone włosy. Na nowo błyszczą, są miękkie i łatwe do ułożenia. Ogólnie mówiąc - polecam. :)

Daję cztery gwiazdki, ponieważ nie usunął całkowicie problemu z potrzebą codziennego mycia głowy. I chyba żaden szampon sobie z tym nie poradzi.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4/5?

lubie go

Spelnia swoje zadanie. W dzien po umyciu wlosy sa wyjatkowo lekkie i lsniace.

Dzien po troche mniej sie przetluszczaja. Szkoda ze nie ma do niego odzywki...

Używam tego produktu od: 4 lata

działa

nie byl zły - uzywałam go dawno temu i pamietam że faktycznie mogłam myć głowę troche rzadziej. na pewno nie perzetłuszczał włosów bardziej! a u mnie to juz sukces :)
pachnie przyjemnie, pieni się, jest wydajny i nie spowodował łupieżu. ok, choc szukam dalej :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

KWC

dzięki niemu mogę myć głowę co dwa dni... w końcu... to, że wysusza wcale mnie nie dziwi- takie działanie maja szampony tego typu ;) staram się myć na zmianę z odżywką, tzn. raz myje szamponem, następnym razem odżywką żeby nie wysuszyć za bardzo skóry.

Ilość zużytych opakowań: 3,4, nie pamiętam

nie

może mam dziwne włosy, ale u mnie ten szampon powoduje szybkie przetłuszczanie się;(
ładnie pachnie, ale przecież szamponu nie kupuje sie dla samego zapachu

Używam tego produktu od: czasu do czasu jak nie mam innego
Ilość zużytych opakowań:

Beznadzieja

Najgorszy szampon do włosów przetłuszczających, jaki miałam. Włosy są czyste tylko przez parę godzin. Plus: łatwo się rozczesują i nie trzeba używać odżywki.

Używam tego produktu od: 1 mies.

NIE!

Po prostu powoduje łupież i przyspiesza przetłuszczanie.
Po paru godzinach zaczynasz się podejrzewać,
że w szamponie może też jest 30% kremu natłuszczającego,
czego oczywiście nie mają inne szampony.

Używam tego produktu -
Ilość zużytych opakowań : Jedno i o jedno za dużo

Więcej szkodzi niż pomaga...

Kiedyś kupowałam ten szampon i był w miarę dobry. Odstawiłam go na jakiś rok i kupiłam ponownie. Jak się okazało niepotrzebnie... Moje przetłuszczające się włosy nie akceptują tego szamponu. Po umyciu włosów wieczorem już następnego dnia około godziny 12 mam tłuste... Nie zdarzało mi się to nawet przy używaniu innych szamponów (nie koniecznie do przetłuszczających się włosów).

+ ładny zapach
+ dobrze się pieni
+ wydajny

- strasznie szybko przetłuszcza włosy
- wywołuje łupież
- włosy nie są tak gładkie jak po innych szamponach z serii Dove

można spróbować.

Plusy:
+ estetyczne, "eleganckie" opakowanie
+ ładny zapach
+ dobrze się pieni
+ włosy utrzymują świeżość na dłużej, nie przetłuszczają się mocno
+ nie elektryzują się

Plus/minus:
* cena mogłaby być niższa
* butelka, choć ładna jest niepraktyczna - nie widać zawartości

Minusy:
- wywołuje łupież!
- włosy są szorstkie, nieprzyjemne w dotyku