Skrzypovita, Zdrowe włosy, skóra, paznokcie

Skrzypovita, Zdrowe włosy, skóra, paznokcie

Skrzypovita 1x dziennie to unikalna kompozycja witamin i ziół, wpływających na zdrowie włosów i mocne paznokcie oraz pomagających zachować zdrowy i piękny wygląd skóry.
Formuła PRO-HAIR zawiera naturalne wyciągi ze skrzypu polnego i pokrzywy – zioła, które od wieków stosowane są w tradycyjnej pielęgnacji włosów oraz skóry.
Wzbogacona jest w biotynę, zwaną „witaminą piękności”, która wpływa na właściwe funkcjonowanie skóry. Skrzypovita 1xdziennie zawiera witaminy: A, B2, B6, B1, B5. L-metioninę, kwas para-aminobenzoesowy (PABA) oraz cynk, który biorąc udział w procesie podziału komórek oraz chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym utrzymuje właściwy stan i wygląd skóry twarzy. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.

Działanie
Na włosy
Przeciw wypadaniu włosów
Kapsułki

Skuteczność:

• Skuteczność: 5

Powodują wzrost włosów i paznokci

Stosuje tabletki z przerwami. 2 miesiące stosuje później przez dwa nie i tak w kółko. Zauważyłam po stosowaniu tabletek iż włosy zaczęły mi szybciej rosnąć i to również tyczy się paznokci. Włosy nie wyglądają na zdrowsze, jednakże szybszy porost włosów występuje po stosowaniu tabletek. Tabletki mają specyficzny ziołowy zapach, który nie przeszkadza podczas ich spożywania. Cena przystępna, jak dla mnie sprawdziły się bardzo dobrze, kupiłam je z powodu zatrzymania porostu włosów i dzięki nim włosy zaczęły mi rosnąć :)

Jestem na nie!

Kupiłam Skrzypovitę z nadzieją,że pomoże mi z moim wypadaniem włosów, niestety były to najgorzej wydane pieniądze.
Włosy jak wypadły tak wypadają nadal.
Niestety ale moja cierpliwość skończyła się wraz z kolejnym skończonym opakowaniem.
Może i cena jest dość przystępna ale nie polecam!

Oj nie dla mnie...

Kupiłam ze względu na chęć poprawienia stanu swoich paznokci i włosów. Zużylam jedno opakowanie i nie zauważyłam żadnych efektów, prócz tego, że po połknięciu tabletki po jakimś czasie było mi strasznie niedobrze, postanowiłam kupić kolejne i nie przerywać kuracji, żeby sprawdzić czy będą jakiekolwiek efekty. I zdecydowanie mogę powiedzieć, że nie zauważyłam po 2 miesiącach stosowania żadnych efektów prócz tego, że ciągle było mi niedobrze. Nie polecam, nie kupię więcej. Po co skoro efektów brak i jakiś składnik mi szkodzi.

• Skuteczność: 2

Średnia skuteczność

Skrzypowita w przystępnej cenie jednak widocznych efektów brak po miesiącu brania i zurzuciu jednego opakowania . Włosy cera i paznokcie bez zmian nie zauważyłam pozytywnych efektów nie kupię kolejnego opakowania

Pomyłka

Kupiłam by wzmocnić włosy i paznokcie.
Niestety nie zauważyłam żadnych absolutnie efektów :(
Jestem rozczarowana. Zmarnowany czas i pieniądze.

Być może nie każdej osobie pomogą takie suplementy. Dlatego nie dementuje, że komuś moga pomóc. Wydaje mi się , że trzeba samemu próbować.

• Skuteczność: 4

Super ale tylko wersja w słoiczku

Skrzypowite zażywam dobre pół roku i rzeczywiście efekty są bo włosy szybciej rosną. Zauważyłam jednak że trzeba zażywać Skrzypovite w słoiku ponieważ ta blaszkach nie działa tak jak ta 1 na moich włosach. Odrost z 1cm zrobił mi się 2,5 w miesiąc. Pazokcie szybciej rosną i nie łamią się. Bardzo polecam

• Skuteczność: 3

Rozczarowanie

Tabletki Skrzypovita bardzo mnie rozczarowały. Zmagam się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Moje włosy są osłabione oraz łamią się. Cera
jest mieszana z tendencją do zapychania. Po stosowaniu tabletek nie zauważylam poprawy kondycji moich włosów, ani cery. Cena korzystna. Suplement dostępny w aptece.

Nie dla mnie

Produkt ten kupiłam, ponieważ moje paznokcie są w bardzo złym stanie. Łatwo łamią się i kruszą, rozdwajają i odklejają.

Wcześniej miałam okazję już stosować inne tabletki na paznokcie i faktycznie było widać różnicę.

Tutaj dodatkowo stan włosów i skóry miał się poprawić.

Tabletki mają nieprzyjemny smak, co mi bardzo przeszkadza. Niby są do połykania ale i tak ten smak jest drażniący. Powoduje że jest mi niedobrze.

Nie zauważyłam żadnych zmian odkąd stosuję ten produkt, wszystko jest w takim stanie jak było przedtem.

• Skuteczność: 5

A ja twierdzę że jest w porządku

stosowałam jakiś czas już skrzypovite, i moim zdaniem jest świetna widać zadowalające efekty, bardziej z włosami które są odżywione wydaje się że mniej wypadają, są na prawdę świetne, polecam z całego serca

• Skuteczność: 5

Długie oczekiwania, ale dobry efekt

Skrzypovita to suplement diety reklamowany od lat. Szukałam jakiegoś uzupełnienia dla terapii drożdżowej i uznałam, że to może się jakoś tam sprawdzić, tym bardziej że zdążyłam już przeanalizować składy większości tego typu produktów.

Dostępny niemal w każdej aptece a również w Rossmannie, więc zakup nigdy nie sprawia większego problemu. Cena może wydawać się w miarę wysoka, ale warto zauważyć, że te tańsze produkty zwykle mają mniej tabletek lub wymagają wzięcia przynajmniej dwóch dziennie. 20 złotych na 2,5 miesiąca to niezły wynik według mnie. Skład z jedną z większych zawartości składników aktywnych- mamy tutaj niezłą paletę witamin, biotynę i cynk. Na tle innych rynkowych suplementów wypada bardzo dobrze.

Z pewnością nie ma, co się nastawiać na działanie po pierwszym opakowaniu. To nie funkcjonuje w ten sposób, że po drugim użyciu nagle nasze włosy staną się piękne i mocne. Ja efekty zauważyłam dopiero przy drugim opakowaniu, ale warto było. Stosowałam wraz z całą terapią kosmetykową na wypadanie. Zadziałało. Po 5 minutach włosy są mocniejsze , nie wypadają tak bardzo a na głowie zauważam porządny wysyp baby hair. Czego chcieć więcej? No mógłby jakoś działać na skórę i paznokcie. Jakoś nie zauważyłam niczego takiego. Wysypu przy początku używania też nie było, więc to chociaż na plus.

• Skuteczność: 4

Dobre raz na jakiś czas

W okresie jesienno-zimowym często mam problemy z nadmiernym wypadaniem włosów. Postanowiłam coś z tym zrobić i kupiłam Skrzypovitę. Nie oczekiwałam od tych tabletek spektakularnych efektów, ale miałam nadzieję, że będą trwałe. Na pierwsze efekty trzeba było poczekać, zdążyłam prawie skończyć całe opakowanie zanim się pojawiły. Działanie tabletek można było zauważyć tylko na włosach. Rzeczywiście wypadały mniej, ale ich kondycja jakoś specjalnie się nie poprawiła. Co do skóry i paznokci nie zauważyłam większych zmian na lepsze. Po jakimś czasie od zakończenia "kuracji" problem nadmiernie wypadających włosów powracał, ale nie był już tak intensywny jak wcześniej. Efekty są tylko w trakcie stosowania tabletek, kiedy się je odstawi, problem prędzej, czy później wraca. Trwały efekt przyniosła mi zmiana diety na zdrowszą (jem więcej warzyw, staram się nie spożywać śmieciowego jedzenia). Same tabletki mają intensywny zapach i dziwny smak. Cena jest zbyt wysoka i nieadekwatna do jakości.

Okropieństwo

Tabletki są okropne w smaku, maja nieprzyjemny zapach i do tego efektu brak.
Przy dłuższym stosowaniu zaczęłam być mocno osłabiona, traciłam równowag, miałam mroczki przed oczyma.
Myślałam, ze jestem na coś chora, coś mi dolega. Nie mogłam znaleźć przyczyny złego samopoczucia.
Oczywiście okazało się ze to przez te tabletki. Gdy je odstawiłam, to było mi jak ręką odjął.
Wielkie rozczarowanie.