Vena Cosmetics, Płyn micelarny do skóry bardzo wrażliwej do twarzy i oczu

Vena Cosmetics, Płyn micelarny do skóry bardzo wrażliwej do twarzy i oczu

Innowacyjna formuła płynu micelarnego do skóry bardzo wrażliwej to prosty sposób, by usunąć makijaż , oczyścić i ukoić skórę. Płyn nie podrażnia i nie powoduje szczypania oczu. Olej z babassu doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia ,a hialuronian sodu silnie ją nawilża i regeneruje

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
wrażliwa
odświeżające, łagodzące, oczyszczające
płyn

dramat

Nie mam problemów z wrażliwą skórą. Właściwie mogę powiedzieć, że od niepamiętnych już czasów żaden kosmetyk mnie nie podrażnił. Aż do spotkania z tym płynem micelarnym. W oczy szczypał niesamowicie, aż trudno mi to wyrazić słowami. Z twarzą nie było lepiej i jeszcze dodatkowo miałam małą rankę na szyi, którą niesamowicie wyszczypał. Bolało jak nie wiem co. Okropne okropieństwo. Nigdy więcej. Najgorsze jest to, że producent wyraźnie zaznaczył, że jest to produkt do skóry bardzo wrażliwej oczu i twarzy, a tu taki dramat.