Artdeco, Perfect Color Lipstick Platinum (Pomadka nawilżająca Platinum)

Artdeco, Perfect Color Lipstick Platinum (Pomadka nawilżająca Platinum)

Ekskluzywna pomadka o gładkiej konsystencji i wyjątkowych właściwościach nawilżających. Rozprowadza się równomiernie, zapewnia jedwabiste wykończenie i wyjątkowo trwały makijaż.

Metalowe etui chroni pomadkę przed rozpuszczeniem na skutek wysokich temperatur.

Producent oferuje wymienne wkłady.

Cena: ok. 80zł (wkład ok. 70zł)

cudowna

Pomadke przywiozła mi mama z UK niestety już jej nie posiadam a szkoda. Gdyby nie ta cena zagościłaby u mnie na stałe, raz pomalowane usta nie potrzebowały poprawek przez caly wieczor. Cudownie nawilzala jak i utrzymywała kolor. Kupiłam w Polsce tańszy odpowiednik ale to już nie to samo

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: 1 całą

świetna pomadka

Bardzo dobra pomadka, piękny kolor, wyjątkowa trwałość i jedwabistość.
Wysoka jakość ale i wysoka cena.
Na pewno będę wracać do tego produktu, jestem nawet zaskoczona, że przywiązałam się do jakiejkolwiek szminki.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bardzo dobry wybór

Choć nie przepadam za pomadkami i rzadko ich używam do tej mam wyjątkową słabość. Od lat jest to również ulubiona pomadka mojej mamy.
Zapewnia bardzo trwały makijaż, nie "zjada" się, nie odbija na wszystkim, co przykładamy do ust. Do tego usta są naprawdę porządnie nawilżone i satynowo gładkie.
Ja lubię ją przede wszystkim za to, że nie obkleja moich ust grubą tłustą warstwą, ma ładne opakowanie i praktyczne wkłady.Używam tego produktu od:nie pamiętam dokładnie