Color Natural (Farba do włosów)

Color Natural (Farba do włosów)

Ze strony producenta: Dzięki nowoczesnym barwnikom farba zapewnia trwały kolor i dobre pokrycie siwych włosów. Zawarty w niej olej z kiełków pszenicy odżywia włosy, zapewnia im doskonałą pielęgnację i przywraca naturalny, zdrowy połysk. Dzięki witaminom A i E, włosy stają się bardziej elastyczne i odporne na czynniki zewnętrzne. Użycie farby Delia Color Natural sprawi, że włosy będą lśniły pięknym blaskiem.
W ofercie 16 inspirujących kolorów.
Opakowanie zawiera: 1 tubkę z kremem koloryzującym 40 ml; 2 saszetki aktywatora koloru 2 x 25 ml; parę rękawic; instrukcję użycia.

Cena: ok. 7zł

nie dla mnie

kupiłam odcień rudy. pofarbowałam włosy 2 opakowaniami i na początku byłam bardzo zadowolona. włosy miały świetny odcień i delikatny połysk. niestety po dwóch myciach zrobiły się kasztanowe, a po paru następnych farba zeszła prawie całkem.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania na jedno farbowanie

Efekt odbiega od zapewnień producenta

Farbę kupiałam w promocji za 5,50zł a ponieważ mam dlugie wlosy, więc zakupilam 2 opak. Zapach intensywniejszy od innych farb, jednak równie niemily.W pierwszej chwili po wysuszeniu wlosów bylam zachwycona, przepiękny polysk i gladkosc.Dodam, ze wlosy myję codziennie, po 4 dniu kolor z odrostów zszedl calkowicie, na pozostalej dlugosci splukal sie po kolejnych 3 dniach, jednak wlosy nadal pieknie blyszczą. Trwalość slabiutka, w zw. z czym już więcej nie sięgnę po tą farbę.

Używam tego produktu od: 1raz
Ilość zużytych opakowań: dwa

słabiutko

kupiłam tę farbę, bo była w promocji, jednak nie jestem do końca zadowolona. Używałam koloru czarnego, który na włosach wyglądał raczej jak bardzo ciemny burgund/brąz.
Nie zauważyłam, żeby niszczyła włosy, ale słabe nasycenie koloru, a właściwie efekt inny od tego na opakowaniu dyskwalifikuje ten produkt.

Używam tego produktu od: 3 razy

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Miła niespodzianka

Skusiła mnie cena. I tak farbuję na czarno więc kolor zawsze wyjdzie, zależy mi by nie niszczyła włosów i nie jest źle. Za te cene to naprawde dobry produkt.
Wybór kolorów też w porządku, nie ma się do czego doczepić. Nawet w środku jest podzielone dla tych co używają jednej farby na 2 aplikacje, super pomyślane!

Używam tego produktu od:1 raz

Dobra i tania

Użyłam dzisiaj tej farby - chciałam otrzymać czekoladowy brąz, więc pomieszałam z2 różne odcienie i wyszedł IDEALNY KOLOR! Polecam. Miałam wiele przygód z innymi farbami.
Farbowałam tylko odrosty, ale w ogóle nie widać różnicy, jest identyczna co kolor moich włosów, na pewno ją kupię gdy znów będę farbować odrosty jak i całe włosy :)
Nie spodziewałam się tak dobrego efektu za tak niską cenę. Zdecydowanie na plus.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Dobry efekt za niską cenę

Używam tej farby już od dłuższego czasu głównie z powodu niskiej ceny. Nie zauważyłam żadnych minusów. Ma gęstą konsystencję, oba składniki łatwo i szyk się łączą, nie śmierdzi jak większość farb, używam koloru czarnego i nie zauważyłam żeby kolor słabo "łapał", używam ją tylko na odrosty więc starcza na 2 użycia. Fakt, że ciężko się zmywa ze skóry ale t chyba wina mocnego koloru. Polecam!

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie polecam

No więc zaczęło się od tego że farba na samym początku zrobiła na mnie na prawdę dobre wrażenie. Pomijając już fakt że jest śmiesznie tania, zauważyłam też że w ogóle nie śmierdzi, ma dobrą konsystencję i nie spływa z włosów. Trzyma się ją 30 minut, później całkiem fajnie się ją spłukuje, nie brudzi skóry ani ręczników. Na sam koniec nakłada się na prawdę bardzo fajną maseczkę. I co? Tutaj zalety się kończą, ponieważ gdy włosy wyschły zobaczyłam że farba nie nadała włosom żadnego koloru, odrostów też nie pokryła. A to przecież powinno być jej główne zadanie. Dlatego nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Kaszana :(

Farba jak farba, konsystencja odpowiednia. Śmierdzi może ciut mniej niż np. Palette, ale i tak zapach okropny...
Efekty? Miałam mieć wiśniowe włosy, tymczasem zmywam farbę a moim oczom ukazuje się jakiś badziewny fiolet ;)
Ten kolor nie zszedł przy kolejnych 8 myciach, więc nie wiem o co tu chodzi...
W dodatku strasznie barwi skórę głowy, nie mogłam jej domyć przez kilka dni, a szorowałam nawet spirytusem ;)
Pomijając to, strasznie wypłukuje się podczas mycia... Za pierwszym razem wypłukałam ją idealnie i leciała czysta woda. Umyłam włosy kolejny raz, nałożyłam odżywkę do włosów farbowanych i... woda leciała czerwona :) Wytarłam włosy w ręcznik i? Ręcznik z niebieskiego zrobił się fioletowy :)

Cóż, farba kosztowała mnie 5zł. Ręcznik ok. 30zł. Spirytus żeby zmyć skórę głowy 1,5zł. Farba, która zakryje ten dziadowski efekt - 15zł.
Suma summarum nie warto :)

Super kolorek

Super farba! Piękny kolor, włosy miękkie prawie wcale nie zniszczone. NA mja dlugosc wlosow (a ma za łopatki) spokojnie wystarczyły 2 opakowania. A jeszcze ta cena w rossmanie kosztuje tylko 4,99 zł a w promocji nie cale 4zł. Kupie jeszcze napewno :D kolor jak na opakowaniu. Super odzywka :]

Polecam!

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 2 :D

nie farbuje

kupiłam farbę o kolorze "popielaty brąz". Na pudełku wyglądała fajnie i była niedroga, a odżywka do niej załączona ładnie pachniała, natomiast sama farba nie zniszczyła mi włosów i na tym plusy się kończą. Otóż farba to sie tylko nazywa bo w praktyce wcale włosów nie farbuje, nawet nie ciemniała podczas nakładania, a trzymałam ją 40 min. Daję 2 gwiazdki bo co mi z tych kilku plusów skoro nie spełnia swojego głównego zadania. Nie polecam

Używam tego produktu od: raz ją użyłam

jak dla mnie ok :)

Wczoraj miałam pierwszą swoją przygodę z farbowaniem. Nosiłam się z tym zamiarem już dość długo, aż stało się :)
Szukałam farby, która rozjaśniłaby troche mój naturalny mysi kolor włosów. Stałam przed półką z farbami dobre pół godziny, nie mogłam się zdecydować. W końcu na samym dole stały sobie te farby po 4.99 :) Wybrałam kolor - skandynawski blond. Obawiałam się troche, bo nie znam tej firmy, ale zaryzykowałam :)
Farba troche szczypała mnie przy nakładaniu noi niestety troche też śmierdzi. Trzymałam ją na włosach ok 25 min i wyszedł mi bardzo ładny koniakowo/toffi kolor. Jak narazie włosy sa miękkie i ładnie błyszczą.
Kilka dni wcześniej eksperymentowałam na końcówkach włosów (przed wizyta u fryzjera) blondami z innych firm i niestety NIC mi nie "złapało". Jestem mile zaskoczona (jak narazie) tą farbą. Teraz tylko jetem ciekawa czy szybko się bedzie zmywać i czy po czasie nie "ukaże się" :) przesuszenie włosów.

Używam tego produktu od:1 raz uzyłam

dziwna, ale zadziałała

mam ciemny blond/jasny brąz (farbowany oczywiście) i postanowiłam zrobić sobie sama coś na kształt balejażu i w tym celuu najpierw zakupiłam gołębi popiel (joanna), który nic nie zadziałał (!?!), więc kupiam dla odmiany księżycowy blond delii i po pierwsze:
- zadziałał (co w przypadku tej farby jest dość istotne, bo wiele z Was miało wrażenie, że farby nie było) - rozjasniając mi włosy bardzo bardzo delikatnie, prawie niedostrzegalnie, robiąc mi te pasemka, tak, jakby były przykurzone (o taką popiel mi chodziło),
- niestety, farba trochę zniszczyła mi końcówki, ale z drugiej strony tak bardzo masakruję swoje włosy, że o to nie trudno,
- farba dobrze się nakłada, fajnie zmywa i ma fajną odżywkę,
- jest tez możliwy podział farby na dwa użycia, ponieważ zarówno odzywka jest w 2 opakowaniach jak i utleniacz;

generalnie: do takiego przeznaczenia jest fajna, nie ma grama czerwieni!!!! i daje chłodny, popielaty odcień, więc pewnie jej jeszcze użyję;
Używam tego produktu od: ponad tydzień temu