Perfecta, Clean & Care, Peeling enzymatyczny

Perfecta, Clean & Care, Peeling enzymatyczny

Peeling przeznaczony do cery wrażliwej, naczynkowej, suchej lub łojotokowej. Zawiera enzym proteolityczny i aloes oraz witaminy E, C, F. Oczyszcza, wygładza, odświeża, koi podrażnienia. Łagodnie usuwa martwe komórki naskórka rozjaśniając i odświeżając skórę, a także pobudzając odnowę komórkową. W efekcie zmarszczki zostają wygładzone, a proces starzenia ulega spowolnieniu. Dodatkowo wyciąg z aloesu, alantoina i witaminy E, C, F nawilżają, koją podrażniania i likwidują wolne rodniki pozostawiają cerę jedwabiście gładką i zrelaksowaną. Producent zaleca nakładać go na noc, zamiast kremu. Produkt szybko i całkowicie wchłania się w skórę. Ma nieznaczny, jogurtowy zapach i konsystencję kremu. Poręczne opakowanie.

Cena: ok. 12zł/ 60ml

fajny, dobrze wygładza

Fajny, bo enzymatyczny, czyli bez grudek peelingujacych jednak złuszcza nam naskórek. Uzywam go na zmianę z drobnoziarnistym z PERFECTY. Zapach super, cena również. Tubka przy uzywaniu 2 razy w tygodniu starcza naprawde na dłuuugo( a uzywam na wspołę z siostrą). Cera po nim jest bardzo dobrze odżywiona, oczyszczona...gotowa do dalszej pielęgnacji. Uzywam go po wieczornym demakijażu i dla mnie jest niezastąpiony.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobry, skuteczny, nie podrażnia

Peeling dobrze się rozprowadza, dobrze się wchłania, konsystencja jest bardzo dobra, zapach też nie odstrasza, jest wydajny. Używam co 2 dni od trzech tygodni. Zauważyłam poprawę w kolorycie mojej skóry, nie mam wyprysków, zaskórniki jakby się zmniejszyły, nie mam brzydkich zadziorów na nosie i czole. Mam cerę atopową i bardzo wrażliwą, dlatego też uważam i dokładnie czytam skład kosmetyków. Większość peelingów uczulała mnie, skóra po nałożeniu nieprzyjemnie piekła, tutaj nie mam takiego problemu. Produkt godny polecenia :) dla osób ze skórą alergiczną i bardzo wrażliwą.

Nie działa.

Używam go od dwóch tygodni, co 2-3 dni.
Nie zauważyłam żadnej różnicy na twarzy. Nie jest ani wygładzona, ani odświeżona... Na mojej twarzy nie widać żadnych efektów. Nie widzę zalet. Peeling wczoraj trafił do kosza.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Salon fryzjerski

Cieniutko

Bardzo przeciętny produkt, niewiele dobrego można o nim powiedzieć:
-dość tłusta konsystencja -> zapycha pory (tzn. rano budzimy się z syfami i/lub innymi krostami)
- nie można go uzyć dużo (patrz wyżej), a w małej ilości jakby "nie działa"
- nie peelinguje (czytaj: żadnego rozjaśnienia, wygładzenia itp)
- oczyszcza, ale róznicę czuć dopiero w pierwszym okresie stosowania
- nieciekawy zapach
- drogi (za taką cenę można kupić BAJECZNE peelingi grubo/drobnoziarniste

NIe, nie, nie, jeszczec raz nie.

Ilość zużytych opakowań: jedno męczę

Średniak

Peeling dostała moja mama w prezecie ale mi go oddała. ; ) Peeling nie jest podobny do pozostałych peelingów ,które należy zmyć.. zdziwiło mnie to ,że trzeba go zostawić na noc. Ma konsystencje kremu lecz takiego lekkiego. Trocho wolno się wchłania ale za to cera rano jest ładnie odświeżona. Wygładzenia zbytnio nie zauważyłam.. Jest mega wydajny (chociaż mam tubke 30ml) Staram się stosować na noc co 3 dni (chociaż czasem zapominam) Peeling jest delikatny.. akurat jak dla mojej wrażliwej cery. Daje tylko 3 gwiazdki ponieważ nie zauważyłam innego działania niż odświeżenie.. Nie wiem czy jeszcze kupie.. być może.. chociaż chcę spróbować innych peelingów tej firmy.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Dobry!

1. Dobry peeling ale moim zdaniem troszkę na słaby.
2. Ładnie oczyszcza buzię ale zaznaczam ze stosowałam go codziennie na noc, co z kolei troszkę odwodniło i od witaminizowało moją skórę.
3. Znalazłam też dla niego nowe zastosowania - świetnie sprawdza się na stopach i dłoniach - usuwa przez noc odstające skórki i ładnie wygładza dłonie.
4. Punkt odejmuję za zbyt delikatne działanie.

Używam tego produktu od: 2mc

swietny

daje mu 4 gwiazdki na razie gdyz jeszcze nie mam jeszcze duzeg porownania. Wczesniej mailam peeling enzymatyczny z Flos-leku i musze przyznac ze roznica jest ogromna. Za male pieniadze super efekt. Cera jest w zauwazalny sposob jasniejsza i gladasza mila w dotyku i wyraznie odswiezona. Co najwazniejsze dla mnie nie podraznia nie uczula. Nie spodziewalam sie takiego efektu i jestem milo zaskoczona. Wlasnie zaczynam drugie opakowanie. WydajnyUżywam tego produktu od:3 mies

dobry - polecam

Stosowany regularnie (ja co trzeci dzień na noc) sprawił, że mam o wiele mniej problemów z cerą. Jest wyraźnie jaśniejsza, bo zaskórniki są dużo mniej widoczne, dużo mniej pojawia mi się niespodzianek w drugiej połowie cyklu (mniej więcej dwie-trzy utrzymujące się do dwóch dni z tendencją do zanikania). Cera jest gładsza i bardziej miękka. Na pewno mógłby być jeszcze trochę lepszy, ale ogólnie uważam, że jest dobry, zwłaszcza dla osób o wrażliwej cerze.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Ilość zużytych opakowań:trochę więcej niż połowa pierwszego

niezły

Użyłam go dopiero raz ,kupiłam przypadkiem ,gdyż nie było pod ręka nic innego z peelingów enzymatycznych, ale muszę powiedzieć ,ze rano buzia jest o wiele gładsza i bardziej miękka.
Nie wiem jak wygląda sprawa oczyszczania skóry ,bo nie miałam czasu dokładnie się zlustrowac ,ale wygładzenie jest widoczne.

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

przeciętny

Nie podoba mi się to, że trzeba zostawić go na noc, cały czas mam uczucie zapchania skóry.
Wolę peelingi kilkunastominutowe.
Zaletą jest to, że jest bezzapachowy i nie wywołuje podrażnień.
Efekt działania - raczej niezauważyłam, ale może dlatego że użyłam go na twarz tylko raz, może jeszcze spróbuję kiedyś.
Na razie stoi sobie na półce

Używam tego produktu od: 5 mies

Taki sobie

Raczejn ie oczekiwałam zdumiewających efektów po zastosowaniu peelingu enzymatycznego,a le liczyłam na coś więcej niż nawilżenie.
Ostatnio zauważyłam na twarzy pewne nierówności, a że mam skórę wrażliwą, a przy tym tłustą i alergiczną nie mogę sobie pozwolić na peelingi zainiste. Kupiłam sięc to cudo i nic...
Może po dłuższym stosowaniu okaże się prawdziwym cudem, ale po 2 razach stwierdzam, że dużo to to coś nie zdziałało :)...
Co prawda nie pogorszyło stanu skury, nie spowodowało uczulenia, co u mnie jest normą, ale rewelacyjnego wygładzenia również nie widzę.
Zobaczymy co będzie później.
W każdym razie nie wyrzucę, bo nie robi krzywdę, a to mimo wszystko zaleta, za to dwie gwiazdki :).

Używam tego produktu od: 2razy

świetnie wygładza!

W opisie "użycia" peelingu napisane jest, żeby zostawić go na noc na twarzy. Miałam idiotyczne wizje, co zobaczę po obudzeniu, ale okazało się że niepotrzebnie.

Ten peeling jest jak krem. Nakładam grubą warstwę - część się wchłania, część dodatkowo rozmasowuję, wklepuję i... idę spać.
Jest dość tłusty, ale nie zapycha porów.
Rano cera jest gładsza, świeższa, bardziej wypoczęta - wygląda zdecydowanie lepiej.

Peeling jest całkiem wydajny.
Nie mam do czego się przyczepić - dobra konsystencja, nienachalny delikatny zapach. Nie podrażnia, nie zapycha.

Polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, będą kolejne