Grzebień do tapirowania z metalowym szpikulcem

Grzebień do tapirowania z metalowym szpikulcem

Grzebień do tapirowania z metalowym szpikulcem. Używany często przez fryzjerki :)

grzebienie
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Sprawdził się :)

Do tapiru używa go moja mama. Mi służy do dokładnego rozczesania włosów.

PLUSY:
+ szpikulec idealnie nadaje się do oddzielania pasm włosów podczass olejowania czy dokładnego nakładania wcierki na skalp
+ dobrzee rozczesuje moje włosy
+ wygładza je
+ nie wyrywa włosów
+ ząbki nie wypadają, jest elastyczny

Czy tylko do tapirowania..

Ciężko mi stwierdzić czy nadaje się on do tapirowania, bo w sumie nie do tego go używam. W moim przypadku jest to mój mały niezbędnik przy czesaniu grzywki i wszystkiego z nią związane. Po użyciu pianki nadającej objętości rozczesuję tym grzebieniem włosy i są one idealnie ułożone. Potem w ciągu dnia jest to idealna rzecz do rozczesywania kiedy wiatr zrobi chaos na głowie.

Przyznam szczerze, że moje włosy są na tyle mało skomplikowane, że ten grzebień używam po prostu do rozczesywania włosów jak są wcześniej na tyle rozczesane, że wiem, że nie są poplątane.

Jeśli chodzi o szpikulec - nie wiem, nie używam, po prostu traktuję go jak rączkę.

Przyznam, że bardzo go lubię, bo ma bardzo gęsto rozmieszczone ząbki. Nie wyłamują się, sam grzebień nie wygina. Jak dla mnie jest w porządku, nawet jeśli go nie stosuję zgodnie z przeznaczeniem. Mogę polecić każdemu kto ma takie włosy, że jest w stanie bez problemów je tym grzebieniem rozczesywać oraz do krótkich włosów.

Nieee..

Namiętnie szukając grzebienia do tapirowania włosów, po utracie mojego ulubionego, niezastąpionego grzebyka, wybrałam się do Rossmana. Nie miałam pieniędzy,więc wzięłam ten, kosztował mnie 2,99 zł ^^ No.. ale jaka cena taki produkt, porażka.. Nie tapiruje włosów, niszczy je i się strasznie łamie ;D Mam dwie połówki tego grzebyka po jednym użyciu (ale to nie moja wina,delikatnie się z nim rozchodziłam). Ale nie odejmę mu za to akurat gwiazdek, bo myślę, że po prostu na taki trafiłam.. No w każdym razie nie mogę go polecić :)
Jedynym szczęściem jest to, że używany przeze mnie dotychczasowo grzebień, który rzekomo zgubiłam się znalazł ! :D :D Miałam go w torbie,ale jak szukałam,to go nie zauważyłam.. ;p

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: ***

Magic Retouch

szpikulec

To nie jest grzebień do tapirowania to jest zwykły grzebień szpikulec do unoszenia fryzury.Grzebień do tapirowania wygląda całkiem inaczej, ma ząbki o różnej długości.

Używam tego produktu od:dawna

świetny

NIe używam go do tapirowania (bo to faktycznie niszczy włosy) ale przy prostowaniu- włosy są wtedy idealnie gładki po jednym przeciągnięciu prostownicą, nawet w przypadku dosć grubego pasma włosów.plastik jest bardzo trwały, elastyczny, dzięki czemu nie wypadają ząbki.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:wciąż ten sam

dobry

Grzebyk nie nadaje sie do zniszczonych wlosow poniewaz je lamie.Uzywam go do podniesienia wlosa u nasady.Jego trwalosc jest dobra ,poniewaz nie wygina sie i nie lamie.Ogolnie jestem zadowolona.:)Używam tego produktu od:roku