Tilia Studio, Tonik nawilżający z wyciągiem z lipy

Tilia Studio, Tonik nawilżający z wyciągiem z lipy

Nawilżający tonik Tilia Studio doskonale oczyszcza i odświeża skórę. Zawiera wyciąg z lipy, który poprawia kondycję skóry oraz łagodzi podrażnienia. Polecany do każdego rodzaju skóry.

Skład: Aqua, Glycerin, Methyl Gluceth-20, PPG-26-Buteth-26, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-5 Ethylhexanoate, Panthenol, Disodium EDTA, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Triethanolamine, Butylene Glycol, Linden (Tilia Cordata) Extract, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde.

Cena: 5,80zł / 200ml

Mnie podchodzi

Dziwią mnie niskie oceny tego kosmetyku, bo mnie całkiem przypasował:) Nie oczekuję wiele od toniku, ale zawsze lubię gdy po przetarciu nim twarzy skóra jest odświeżona, nawilżona i gładka. Za to właśnie lubię tonik Tilia - super wygładza cerę. Cena jest moralna, opakowanie w porządku. Ode mnie 4*.

Używam tego produktu od:dość dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

przeciętny

W sumie spodziewałam się nawet, że będzie gorszy. Jest ok, ale bez szału. Pachnie bardzo ładnie, nie ściąga skóry, nie tworzą się po nim niespodzianki, nie lepi się na twarzy.
Ale dziwnie się rozprowadza, jest taki tępy i nie ma poślizgu w związku z czym nakładam go na wacik sporo i po ok. miesiącu zostało tylko trochę na dnie.
Butelka toporna z wyglądu w użyciu sprawdza się zupełnie nieźle - nie wypuszcza za dużo toniku ani go nie rozchlapuje.

Używam tego produktu od:miesiąc

nie dla mnie

Tonik kupiłam razem z mleczkiem Tilia z wyciągiem z mimozy.
O ile mleczko się sprawdziło, tonik nie spełnił oczekiwań. po jego użyciu czułam, że nie zmył dobrze resztek makijażu, a skóra kleiła się, czego nie znoszę. Szybo też zaczęła się nieładnie błyszczeć. Mimo wszystko wykończyłam opakowanie i już nie kupię więcej.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

bez rewelacji

Tonik nadaje się tylko do odświeżania twarzy w ciągu dnia. Niestety słabo nawilża :( "Poprawa kondycji skóry" i oczyszczanie również wypadają blado. Stosuję go już od miesiąca i doczekałam się paru "niespodzianek" na twarzy. Za plus można policzyć, fakt że nie podrażnia oczu, ale to nie zdołało mnie przekonać do kolejnego zakupu.
Daję dwie gwiazdki- tonik jest średni. Cena śmiesznie niska, ale nie zbankrutuję dokładając kilka złotych do zakupu mojego faworyta ;)
Wracam skruszona do Melisy Urody...

Dobrze jest!

Wszystko wskazuje na to, że znalazłam sobie kolejny tonik, do którego będę wracać. :) Porządnie nawilża, jest delikatny, nie podrażnia, pachnie przyjemnie, ale ledwo wyczuwalnie. Jest także wydajny i do tego kosztuje niewiele. Zwraca uwagę nietypowym kolorem butelki. :)
Polecam!

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: połowa

Dobry tonik :]

Tonik całkiem dobry. Nie zachwyca jakoś szczególnie ale też nie zraża.
Zapach delikatny, przyjemny. lekko nawilża, choć czasami czuję napięcie skóry po nim. Ogólnie jednak odbieram go jako dobry, przyjemny tonik w jeszcze bardziej przyjemnej cenie. Szkoda tylko ze nakretka jest odkrecana
Używam tego produktu od: uzywałam ok 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1