Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Odżywianie, Odżywczy krem ochronny na dzień `Miód mleko owsiane`

Odżywianie, Odżywczy krem ochronny na dzień `Miód mleko owsiane`

Delikatny, bogaty w składniki odżywcze krem na dzień o intensywnym działaniu regenerującym. Polecany jest po 30. roku życia, do pielęgnacji cery normalnej i suchej, ze szczególnym uwzględnieniem skóry zmęczonej i o szarym kolorycie. Zawiera zasobny w witaminy, odmładzający wyciąg z miodu z dzikich kwiatów, który rewelacyjnie wygładza niedoskonałości cery i zmarszczki oraz pobudza mikrokrążenie krwi nadając skórze zdrowy wygląd. Mleko owsiane intensywnie odżywia i nawilża, a także działa przeciwpodrażnieniowo likwidując zaczerwienienia i odczucie szorstkości. Ponadto wyciąg z francuskich winogron oraz kompleks witamin E, C i F spowalniają starzenie, przywracają skórze sprężystość oraz nadają aksamitną miękkość. Krem posiada filtry UVA/UVB, które chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

nie dla mnie

Krem jak dla mnie zbyt ciężki i bardzo zapycha. Mam skórę suchą ale z tendencją do zaskórników. Dobrze się natomiast rozprowadza i daje uczucie ulgi przesuszonej skórze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877783].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły

krem jest dobry jak na polski produkt w tej grupie cenowej. ale na kolana nie powala... własciwie ma jedną ale kolosalną wadę - zapycha. powoduje u mnie "kaszkę" na twarzy, której cięzko sie pozbyć od miesięcy.
a szkoda, bo trwale nawilża, rozświetla i odżywia, nadaje sie pod makijaż. pięknie pachnie, jest dobry na noc, szybko się wchłania.
niby same zalety, ale dla mnie najwidoczniej za ciężki :/ nierówności i wypryski go dyskwalifikują. do tego słaby filtr( bez podania jego wartości!).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[514896].usefull || 0 }}% pomocna.

Ratunek dla suchej skóry

Używam go ratunkowo, gdy innym kosmetykiem przesuszę skórę. Raczej na noc albo zimą w dzień - jak poprzedniczka - bo krem natłuszcza i raczej nie wyobrażam sobie zmatownienia go czymkolwiek. Ale jest bardzo skuteczny. I pięknie pachnie!

Dodatkowy plus - świetnie się rozprowadza i wchłania.

Nie na co dzień, ale warto go mieć pod ręką.

Używam tego produktu od: 3 lata

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[390132].usefull || 0 }}% pomocna.
WŁOSY lokówka

Niestety nie bardzo

Daxa uwielbiam, w tym kremie też pokładałam duże nadzieje na dobrą pielęgnację i piękny zapach.
I niestety trochę się pomyliłam.
Moją suchą buzię raczej tylko natłuszcza, mniej nawilża. Skóra się świeci. Zapach sztuczny, nic z miodowo-mlecznej naturalnej słodyczy :(
Szkoda.
Ja kupiłam za 18zł- za dużo w porównaniu do jakości.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[325710].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały-Polecam.

Używałam go na 2 sposoby: całą zimę jako krem na dzień oraz w kwietniu i maju jako krem na noc.W obu rolach spisał się znakomicie.

Plusy:
+treściwy. Zostawia tłusty film co zimą bardzo się przydaje..Bo dzięki temu moja buzia gdy wyjdę na mróz nie robi się od razu czerwona.
+ rzeczywiście intensywnie odżywia i nawilża,
+ zgadzam się również że krem ten działa przeciwpodrażnieniowo i likwiduje odczucie szorstkości.
+jako krem na noc też się świetnie spisuje.Rano budzę się z nawilżoną , gładką miłą buzią
+opakowanie szklane i przeźroczyste a więc widać ile kemu zostało no i jest bardzo estetyczne
+wydajny
+a na koniec ostatni plus ..pięknie i naturalnie pachnie śmietanką z miodem..Mogłabym wziąć łyżeczkę i go zjeść :)

Używam tego produktu od:całą zimę oraz od kwietnia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[315375].usefull || 0 }}% pomocna.

b. dobry

Krem cudownie pachnie, doskonały zwłaszcza zimową porą. Konsystencja bogata, luksusowa; nie natłuszcza zbytnio, nie zapycha porów. Bardzo wydajny.
Świetny krem za tę cenę.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[287375].usefull || 0 }}% pomocna.

Creme de la creme

Mam wprawdzie cerę mieszaną, jednak na zimę wolę bogatsze kremy. Ten jest wprost idealny - chroni przed mrozem i wiatrem (zero podrażnień, zaczerwienień i suchych skórek). Jest treściwy a jednocześnie leciutki jak chmurka, dobrze się rozprowadza, pozostawia delikatny film, który zanika po kilku minutach. Chroni i pielęgnuje. Używam go przed wyjściem z domu oraz na noc. Rano budzę się z gładziutką, dokarmioną i wypoczętą cerą. Przyjemnie pachnie, chociaż nie czuję ani mleka ani miodu ani żadnej innej "kulinarnej" woni. Podoba mi się opakowanie. Słoiczek jest szklany, dość masywny, ale do przechowywania kremu z pewnością lepszy niż plastikowy. W sumie w tym kremie podoba mi się wszystko :D W stosunku do jakości cena wręcz śmieszna.
Nie trzeba, jak widać, wydawać ciężkich pieniędzy na Diora bądź Chanel, by mieć piękną cerę. Polecam! Z pewnością do niego wrócę, ale raczej zimą.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[279452].usefull || 0 }}% pomocna.

bagaty, ale nie tłusty

Krem nie sprawia wrażenia półtłustego. Wchłania się szybko, ale moja skóra jest w tej chwili przesuszona. Ładnie wygładza i nawilża. Nie podrażnia, chociaż zapach jest dosyć silny i mało naturalny (szczerze mówiąc spodziewałam się innego, bardziej naturalnego). Pozostawia na mojej skórze leciutki film, ale po nałożeniu pudru skóra nie świeci się przez kilka godzin. Prawdopodobnie będzie sprawdzał się w chłodniejsze dni. Poczekam na dalsze efekty i ewentualnie dodam/odejmę gwiazdkę.Używam tego produktu od: tydzień

Jednak ciężki... moja przesuszona skóra matowa jest jakieś 3 godziny. Nawilża przeciętnie jednak. Stosuję go także na skórę pod oczami i nie widzę absolutnie żadnego efektu. Odejmuję za to gwiazdkę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[259255].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra seria

Bardzo dobry krem podobnie jak krem na noc, daje uczucie swiezosci, nawilzenia i ukojenia skory. Doskonale nadaje sie pod makijaz, skora poprostu pieknieje z dnia na dzien. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[231708].usefull || 0 }}% pomocna.

mniammm

Cudo :) kupiłam oczywiście po opiniach na wizażu i nie żałuję :D plusy:
- zapach :) cudowny, pachnie herbatniczkami takimi, mniam :D:D
- konsystencja - leciutka, delikatna, kremowa, jak chmurka 8)
- działanie - koi skórę, nawilża i odżywia, nie zapycha (!) i nie podrażnia :)
- pozostawia na buzi taką lekko świecącą warstewkę ale jest to taki "zdrowy" połysk ;)
- cena - kupiłam za 13zł :)

- nie matuje nic a nic ale nie miał tego robić więc nie odejmuję gwiazdki

Ogólnie uwielbiam się nim smarować bez przerwy bo tak cudnie pachnie, że mam ochotę go zjeść :DUżywam tego produktu od: przez miesiac, jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: trochę 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[226140].usefull || 0 }}% pomocna.