Shower Oil Relaxing Women (Relaksujący olejek pod prysznic)

Shower Oil Relaxing Women (Relaksujący olejek pod prysznic)

Olejek pod prysznic, który dzięki dobranej kompozycji olejków aromaterapeutycznych ma działanie relaksujące.

Cena: 10zł/ 250ml

bardzo relaksujący

Dostałam w prezencie na BN. Bardzo mi się spodobał.

Dobrze się pienił i mył. Miał fajną konsystencję, nie jakąś wodnistą, przeciekającą przez palce. Nie przesuszał skóry.
Podczas kąpieli naprawdę czułam się zrelaksowana dzięki temu zapachowi. Dlatego daję mu wielkiego plusa, bo spełnił swoje zadanie.

Szkoda, że go już nie produkują, bo z chęcią bym go kupiła ;)

Używam tego produktu od: daaawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

już chyba nie produkują tego żelu, a szkoda (:

Ten żel dostałam pewnego razu, podajże, na święta BN, bo wcześniej upatrzyłam go sobie w drogerii.

Plusy:
- wydajny
- oleista konsystencja - nie za gęsta, nie za ciekła, ale tym samym bardzo wydajna
- dobrze się pieni
- zapach - oryginalny, nie jakieś tam cytrusy czy kwiatki
- dobrze nawilża skórę - jest po nim gładka, nie przesusza skóry

Jedynym minusem może być to, że go juz nie produkują oraz fakt, że zapach jest kwestią gustu. Mnie osobiście pasował, a komu innemu już nie. (:

Według mnie był to raczej żel pod prysznic z olejkiem, a nie olejek do mycia. ;p

Używam tego produktu od: kilka lat temu, ok. 2007r.
Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

przyjemny

Olejek przyjemnie pachnie, delikatnie ale ładnie. ma dość gęstą konsystencje to raczej taki zelo-olejek, nie jest to typowy olejek, ale też nie typowy żel. Skutecznie oczyszcza skórę, dobrze myje, trochę się pieni ale nie bardzo mocno. Faktycznie troszkę natłuszcza skórę ale nie jakoś spektakularnie. Skóra po kąpeli nie jest ściągnięta i wysuszona wiec działa :)
Olejek jest wydajny, troszkę drogi jak na produkt pod prysznic ale można wypróbować, zwłaszcza gdy zakupi się w promocji.
Opakowanie ładne, typowe dla produktów adidas, bez zarzutu, wygodne zamknięcie, poręczna butelka,.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

to raczej żel!

Przede wszystkim jak dla mnie to jest to żel, a nie olejek dlatego odejmuję aż dwie gwiazdki, za niespełnione obietnice, zapach ładny ale niezbyt mocny jak dla mnie za słabo wyczuwalny i mam wrażenie że przy dłuższym stosowaniu trochę mi się znudzi. Po za tym nie pielęgnuje jakoś specjalnie skóry, nie zauważyłam jakiegoś nawilżanie czy wygładzenia skóry. Po prostu dobry zwykły żel.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1