Amway, Body Series, Invisible Solid Deodorant & Antiperspirant Stick (Dezodorant przeciwpotowy w sztyfcie)

Antyperspirant, który zapewnia 48 godzinną ochronę przed zapachem potu. Zawiera naturalny wyciąg Lichen Plus, który przez długi czas chroni przed zapachem potu. Daje długotrwałe uczucie suchości i świeżości. Nie pozostawia białych plam na ubraniach. Bardzo szybko schnie na skórze. Dzięki naturalnym składnikom dezodorantu, ryzyko podrażnienia skóry jest zminimalizowane. Jest szczególnie polecany dla nastolatków.

Cena: ok. 40zł/ 75g

najlepszy

Jest to najlepszy antyperspirat jaki używałam , zaznaczam że używam tego w kulce. Wszystkie inne z drogerii, jak dla mnie beznadzieje. Chamuje wydzielanie potu, wiadomo człowiek musi się spocić, ale przy tej kulce w ogóle nic nie czuć jedyne zapach tej kulki, jest bardzo delikatny, Zawsze przed zastosowaniem odczekuje chwile zeby wsiąkł, żeby nie zostało wszystko na ubraniu, jak wsiąknie to powstaje delikaty puder. Jest bardzo wydajny. Jak dla mnie rewelacja nie zamienie go na żaden inny i bede mu wierna.

Bardzo dobry

Ten dezodorant stosuję ja, moja mama i koleżanka mamy. Bardzo dobrze się sprawdza. Gdy człowiek się spoci nie czuć nieprzyjemnego zapachu (wiadome, że dezodorant nie zahamuje pocenia się tylko ma za zadanie zniwelować nieprzyjemny zapach), jest bardzo wydajny,na piękny delikatny zapach a do tego wygodną aplikację- sztyft. Uważa, że dobrze sprawdzi się dla każdego. Moja mama poci się intensywnie i ma skórę z reguły tłusta, ja zaś nie mam problemu z nadmierną potliwością i też sprawdza się super. Nie wiem jak jest z koleżanką mamy ;) ale ona zużyła już 2 i chce zamówić kolejny. Nie wiem jak jest z tą ochroną 48h bo tyle go nie trzymałam na sobie.

Używam tego produktu od: luty 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze w połowie, koleżanka mamy już 2

super

Bardzo dobry. Godny polecenia. Działa baardzo długo i jest baaardzo wydajny. Jego zapach jest ok. Nie wiem czy kupię sobie taki kolejny, ponieważ używam go bardzo długo i chciałabym sprawdzić też coś innego :-)

Używam tego produktu od: baaardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:

depilacja metody

Nic nie pachnie mi..

BEZZAPACHOWY, i to mnie w nim naprawdę drażni, ponieważ używając antyperspirantów, lubię czuć się świeża, a nie mam ochoty bawić się w kilkanaście różnych butelek... DZIAŁANIE rewelacyjne, jak na firmę Artistry przystało, ten dezodorant NAPRAWDĘ hamuje pocenie, i to na obiecane 48godzin co najmniej (!).
Znam jednak takie, co pracują porównywalnie dobrze, ale nie tylko sprawiają, że nie czuć ode mnie nic - sprawiają, że i ja, i moje otoczenie może rozkoszować sie przyjemnym zapachem... Dla zwolenniczek naturalności będzie cudem.

Bardzo wydajny. Mam wersję w sztyfcie.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 ?

Oooo Tak!

uzywam go od 2 lat

wyprobowalam wiele dostepnych i ze wszystkich bylam niezadowolona. Od kiedy wyprobowalam ten antyperspirant ale tu zaznaczam ze wybralam w kulce stal sie on moim kws-em. wydajny, neutralny i zapewnial mi ochrone nawet do 48h wiec bylam w duzym szoku.

I tak nawet dalam nawet mamie sprobowac, tez jest zachwycona. POLECAM!

Nie wart swojej ceny

Szeroko zachwalane produkty Amway nie zawsze okazują się dobre. Tak jest w wypadku recenzowanego dezodorantu.

Kosztuje niemało, więc mamy prawo oczekiwać od niego zahamowania wydzielania potu i całodobowej świeżości. Tu tego nie doświadczymy - dezodorant działa gorzej niż więkoszość tego typu kosmetyków z supermarketu za 7 zł. Ładnie pachnie, ale to chyba za mało, żeby wydawać na to 50 zł - lepiej zainwestować w perfumy..

Zdecydowanie mówię "NIE"

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: oddałam mamie pierwsze

słabiutki

miałam wersję w kulce, i niestety nie byłam zadowolona, pomimo wysokiej ceny i takiego zachwalania przez "przedsiębiorców" z amwaya.
ciągle czułam się mokra pod pachami, i miałam wrażenie że czuję "od siebie" zapach...
dobrze, że w tej firmie można oddać kosmetyk chyba do 1/3 zużytego, więc oddałam, a kasę dostałam z powrotem.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:niecałe

chwilowo nie dla mnie

zaznaczę,że mam wersję w kulce.
Jest to jeden z lepszych, dostepnych na rynku, antyperspirantów. Niestety, dostep do niego nie ejst taki prosty, wiec ludzie zatruwaja organizmy innymi ohydztwami. Stosuję go od paru dobrych lat. W tym czasie przewinęło sie parę dezodorantów, typu rexona, adidas czy lady speed stick. Jednak były to wybryki, chwilówki. Ich działanie kompletnie nie skutkowało. Za to on, zawsze. No prawie. JEst bardzo wydajny, choc rzeczywiscie drogi. Chroni zarówno przed zapachem, jak i przed wilgocią. ALE. dla mnie dosc spore. prawdopodobnie spowodowane młodym wiekiem, w ktorym zaczęłam go uzywac i tą jednostałością. Po pewnym czasie na rękawkach koszulek osadzało się go dosc sporo. i kompletnie nie chciało się sprac. NICZYM. W dodatku, w takiej koszulce, po lekkim nawilgotnieniu osadu, czułam, ze śmierdzę. inni tego nie czuli, ale dla mnie stanowiło to duzy dyskomfort. dlatego , tymczasowo, przerzucam się na dermedica. ale wrócę.

Używam tego produktu od:paaru lat
Ilość zużytych opakowań:kto to zliczy

nie :(

widze pozytywne recenzje, jednak na mnie nie dzialal :( przez pierwszy tydzien bylo super, jednak po tym czasie stal sie niemal taki sam jak reszta dezodorantow :( poprostu duuuze mokre plamy + niezbyt przyjemny zapach...

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:czesc 1

świetny i ma neutralny zapach!

świetny,
używam gi ona zmiane z adidas sensitive
uważam, że jeden antyp. codziennie itak nie spełni swojej roli bo sie skóra przyzwyczaja

to jest idalne rozwiązane dla osób z nadpotliwoścą

świetny bo nie ma zapachu (chociaż minimalnie czuć go na początku świeżością), genialnie trzymają się na nim perfumy, bardzo wydajny, używam go chyba od 7 lat?? jakoś tak.

warto go mieć w szczególności na ważne spotkania/okazje

próbowałam tez etiaxila ale tamten dla mnie był okropny, doprowadzał mnie do szewskiej pasji, piekło wszystko i wogóle do banii! a ten jest EKSTRA, polecam

Używam tego produktu od:7lat?
Ilość zużytych opakowań:niesposób policzyć

Już nie...

Nie wiedziałam już, co robić. Żaden antyperspirant nie radził sobie z moim poceniem, ba! z tym zapachem... Niektóre jedynie go niwelowały, ale to nie było "to".
Próbowałam już wszystkiego: zaczynając od tych sklepowych za 10zł, kończąc na dezodorantach Vichy, Dermedic, SVR Spirial...
Sięgnęłam nawet po Antidral. I na początku było super, w ogóle się nie pociłam, oprócz niego mogłam używać byle czego i niczym nie musiałam się martwić. Jednak po około 3 latach już nie działa tak, jak wcześniej. Nie pocę się tak mocno, jak kiedyś, ale jednak się pocę.

Kiedy znajomy zaczął zajmować się produktami Amway, zapoznał mnie z ofertą. Tam ujrzałam ten dezodorant. Już chciałam kupić, ale stwierdziłam, że najpierw muszę lepiej go poznać. Choćby ze względu na dość wysoką cenę...
Szukałam opinii na jego temat. Znalazłam jedną ;). Ale dosadną, więc zaufałam. Zamówiłam.
Od wczoraj mam ten kosmetyk w swojej szafce z kosmetykami. Ależ byłam ciekawa ;).

Pierwsze spostrzeżenie - zapach. W opakowaniu trochę trudny do opisania, delikatny, inny od dotychczas spotykanych przeze mnie w dezodorantach. Później użyłam go. Na skórze woń kosmetyku jest o wiele przyjemniejsza i jeszcze delikatniejsza :). Momentami przypomina mi zapach gumy balonowej. No, wiecie, tej różowej ;).
Gdy poczekamy, aż produkt trochę się wchłonie, prawie nie zostawia śladów na bluzce i nie kłóci się z zapachem naszych perfum.

Drugie wrażenie - działanie. Pachy miałam suche tak długo, jak chciałam. Na noc go zmyłam, ale wiem, że działałby spokojnie cały dzień :). Nie wierzyłam w jego 48-godzinną ochronę, ale kto wie, to całkiem możliwe... Jednak ja nie będę ryzykować ;).
Zero nieprzyjemnego zapachu, ani jednej kropelki potu.

Jestem szczęśliwą posiadaczką tego kosmetyku. Szczęśliwą, bo działa!

EDIT:
Niestety, już nie działa tak, jak wcześniej. Stopniowo zaczęłam się coraz mocniej pocić, no i nagle pojawił się nieprzyjemny zapach :/