Oriflame, Colour Solutions, Honey Blonde Shampoo (Szampon do włosów blond)

Oriflame, Colour Solutions, Honey Blonde Shampoo (Szampon do włosów blond)

Oczyszcza włosy i jednocześnie pielęgnuje ich kolor, wzmacniając złociste refleksy. Zawiera ekstrakty z cytryny i słonecznika oraz system zapobiegający blaknięciu koloru.

koszmarek

Razem z odżywką duet-horror. Okropny zapach, dziwna konsystencja. W ogóle nie chciał się pienić, ciężko go wypłukać a działanie-zerowe. Brzydkie, matowe włosy, o jakimkolwiek działaniu na kolor mowy być nie może. Mam wrażenie, że nie umiał nawet porządmnie umyć włosów a co dopiero je pielęgnować. Odradzam.

Używam tego produktu od:2 tygodni

bardzo średni

Nie spodobał mi się i cieszę się, że już końcówka w opakowaniu. Szampon jest bardzo rzadki, spływa z dłoni i bardzo szybko ubywa go z opakowania. Pieni się w miarę dobrze, pachnie bardzo lekko i tak niezbyt ładnie. Włosy są po umyciu szorstkie, nie obejdzie się bez odżywki.
Nie zauważyłam rozjaśnienia włosów. Na szczęście nie powoduje łupieżu.
Bardzo słaby ten szampon, ani przyjemny, ani skuteczny.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

jestem zdecydowanie na nie!

Eh, coś im wogóle ta seria nie wyszła! Owszem, szampon ma ładny zapach. Ale na tym się kończy. Ciężko się nim myje włosy, plącze włosy okropnie (a dodam, że mam proste, do ramion) i rozczesywanie trwa potem wieczność. Włosy są szorstkie i takie nieprzyjemne w dotyku. Czy rozświetła włosy? Może minimalnie. Ale wydaje mi się, że można kupić o wiele milsze produktu i mieć taki sam efekt.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2/3 jednego opakowania

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Nigdy więcej

zalety: nie zauważyłam takowych, wady: wodnista konsystencja, dziwnie rumiankowy kolor, wylewał mi się z tubki, słabo się pieni, nie ułatwia rozczesywania ani trochę,jest niczym zwykły tani szampon, a co najważniejsze nie wiem właściwie czemu nazwano go do włosów blond??!! chyba tylko kolor opakowania ma na to wskazywać. Choć przyznaję że wszystkie szampony do włosów blond to podpucha to ten wyjątkowo nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1