Lovely Prism EDT

Lovely Prism EDT

Limitowany kwiatowo - owocowy zapach, który wyraża przyjemność, elegancję i luksus. Bardzo kokieteryjny. Nadaje życiu kolor i jest jak dotyk fantazji...

Nuty zapachowe: czarna porzeczka, kwiat jabłoni, drzewo sandałowe.

Cena: 200-250zł/ 50ml

Po prostu ładny zapach :-)

Dostałam kiedyś flakonik 50 ml w prezencie. Trudno napisać czy jest to oryginalny zapach- raczej bezpieczny, mający wiele odpowiedników. Zapach dosyć uniwersalny, ale ładny i delikatny.
Taki ot po prostu do codziennego użytku :-)

Trwałość niestety pozostawia dużo do życzenia...

Używam tego produktu od: używałam 1,5 roku1
Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik 50 ml

nie są złe

Perfumy dostałam w prezencie sama bym ich nie kupiła ze względu ze wole bardziej orientalne zapachy.Samo opakowanie perfum jest urocze ,jeżeli chodzi o zapach to mam mieszane uczucia,zapach sam w sobie ładny ,delikatny w sam raz na dzień
ale coś mi w nim brakuje...(czasem mam wrażenie że jest monotonny)Perfumy mają jeden duży minus są nietrwałe po
2-óch godzinach już ich nie czuje:(Używam tego produktu od:2 tygodnie
ilość zużytch opakowań:w trakcie

Szkoda zachodu

Kwiatki - mile, ladne, sympatyczne i absolutnie nietrwale. Lovely Prism to doskonala woda na prezent, kiedy juz zupelnie nie mamy zadnego pomyslu - zanim sie solenizantce spodoba lub nie, juz zdazy czesciowo zniknac ;-)).
Poza tym chodzi sie w tych kwiatkach dosc znosnie - ale zeby jeszcze kiedys ich uzyc?
Szkoda zachodu.

Używam tego produktu od: jeden dzien
Ilość zużytych opakowań: jedna probka

Make up no make up H&M

ujdzie

zapach ładny, nieagresywny, na codzień, nie jest zbyt orginalny i bardzo nietrwały.
Za to bardzo atrakcyjne, kubistyczne opakowanie, w żywych, nieco cukierkowych kolorach

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

ale to juz bylo....

Zapach ładny ale powiem po prostu, ze noieryginalny. To juz bylo i to nie raz. Zapach słodki, dziewczecy ale az przesłodzony. Nie ma w nim nic zaskakującego. Dość płytki. Fajne opakowanie-jedyne co mi sie w nim naprawde podoba:) Ale na pewno nie jest to zapach, ktory chce miec.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:testy

wiele szumu o nic

Opakowanie ładne ale jak dla mnie za cukierkowe. Sam zapach, coż jakby dla nastolatek. Na początku owocowy, potem mój luby wyczuł mydliny :) a potem zapach znikł. Lekki, mało elegancki.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

ZWYKŁY...

Zwyczajny zapach pozbawiony charakteru. Odrobinę świeży, trochę słodki. Delikatny, wyraźnie owocowy i oprócz uroczej buteleczki, niczym nie wyróżniający się z tłumu. Mam wrażenie, że chyba bardziej dla nastolatek niż prawdziwych kobiet. Nie jest zły, ale brak mu czegoś, co mogłoby mnie zafascynować...