Pure Citrus, Shine Boost Conditioner (Odżywka nadająca włosom połysk)

Pure Citrus, Shine Boost Conditioner (Odżywka nadająca włosom połysk)

Zawiera 100% czysty ekstrakt cytrusowy - mieszankę owoców cytrusowych takich jak pomarańcza, grapefruit, cytryna, limonka, mandarynka i bergamotka.
Delikatnie oczyszcza włosy, nadaje im połysk, delikatność i zdrowy wygląd. Pozostawia uczucie świeżości i soczysty,cytrusowy zapach.

świetna na lato dla włosów przetłuszczających

Mam włosy farbowane ciemnym brązem, długie, bez zniszczeń czy przesuszeń. Przetłuszczają się, myję codziennie. Przeważnie używam odżywek profesjonalnych, ale te latem (pot, nadprodukcja sebum) często są w moim przypadku nie do użycia, za ciężkie.

A w upalną pogodę ta odżywka sprawuje się świetnie. Jest lekka, super-świeżo-cytrusowo pachnąca, nie obciąża włosów. Robi wszystko, czego od takiej odżywki oczekuję - ułatwia rozczesywanie, zmiękcza, nadaje blask. Rzeczywiście po wyschnięciu (nie używam suszarki) włosy pięknie błyszczą, są sypkie i miłe w dotyku.

Niczego więcej nie należy się spodziewać, bo też niczego ekstra regenerującego producent nie obiecuje (a zauważyłam, że mamy często problemy z czytaniem ze zrozumieniem i oczekujemy od produktów zwyczajnych efektów spektakularnych, nie obiecywanych przez producentów). Nie będzie się więc nadawać do włosów przesuszonych, zniszczonych. Rzetelnie wywiązuje się z tego, co na etykiecie; i o to chodzi.

Tania, wydajna, bardzo przyjemna. :)

super!

Skoro zgłosiłam ten produkt,to wstyd żebym go sama nie oceniła:-)Powiem krótko:dla mnie ta odżywka jest wspaniała.Szukałam czegoś takiego.Włosy po niej sa mięciutkie,dobrze odżywione i przepięknie się błyszczą(jakbym wyszła od fryzjera po zastosowaniu specjalistycznych środków:-)Poza tym łatwo i bezkonfliktowo się rozczesują.Używałam różnych odżywek,intensywnych kuracji i mniej intensywnych,ale nigdy nie dawały one rezultatów satysfakcjonujących.Ta odżywka spełnia moje wymagania.Oprócz tego jest wydajna,a 25,90 zł za 500 ml to niewiele.Przymierzam się teraz do przetestowania odżywki kokosowej i innych produktów Inecto.A cytrusy są super!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 ale będzie więcej