Bubchen, Kinder Seife [Baby Soap] (mydło dla dzieci)

Bubchen, Kinder Seife [Baby Soap] (mydło dla dzieci)

Łagodne mydło w kostce do mycia całego ciała dziecka. Dzięki zawartości wyciągu z rumianku działa łagodząco i przeciwzapalnie nie podrażniając skóry. Zawarta w mydle lanolina chroni naturalny płaszcz lipidowy skóry zapobiegając jej wysuszeniu. Mydło ma przyjemny, delikatny zapach.

Wspaniałe !

Wspaniałe mydełko ! Pielęgnuje , nie wysusza , nie podrażnia .Delikatnie myje ,tworząc przyjemna pianę. Subtelnie pachnie.Polecam do mycia również dla dorosłych , mających wrażliwą skórę.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Moje ulubione mydełko

Z mydeł używam tylko te dla dzieci i śmiało moge stwierdzić, że to jest najlepsze jakie kiedykolwiek miałam. Największy plus za to, że nie wysusza skóry tak jak mydła "dla dorosłych", ma delikatny zapach i jest przyjemne w użyciu. Naprawdę warto przestawić się na mydełka dziecięce, polecam jej każdej kobiecie, nie tylko tej z wrażliwą skórą.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo :-)

świetne

mam dośc wrazliwa skóre która na mydła reaguje alergicznie. nawet po niektórych kosmetykach dla dzieci czy niemowlat miewam uczulenie.
zaryzykowałam kupujac bubchen i jestem zachwycona. delikatny zapach, niewlelka piana, skóra nawilzona i gładka. mój faworyt.

Używam tego produktu od: tyg