Bubchen, Soft Creme (Krem nawilżający)

Bubchen, Soft Creme (Krem nawilżający)

Delikatny i lekki krem nawilżający Bubchen do twarzy i ciała, z substancjami pochodzenia naturalnego. Można go stosować już u dzieci od 1 dnia życia. Bardzo łatwo rozprowadza się i szybko wchłania. Czyste olejki roślinne i pielęgnujące składniki nawilżające sprawiają , że skóra jest gładka i elastyczna - nie tylko u niemowląt. Zawiera olejek migdałowy i olejek karite, witaminę E. Nie zawiera oleju parafinowego ani barwników.

kupiłam w ciemno i żałuję :(

Kupiłam przez internet i żałuję. Krem miał być dla niemowlaka, ale po przestudiowaniu składu muszę zużyć go sama.

Konserwanty, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate i bardzo intensywny zapach nie powinny znaleźć się w składzie kremu przeznaczonego dla noworodków od 1 dnia życia !

Dobry krem dla najmłodszych wcale nie musi być drogi.
Przykładem są świetne kremy Babydream z Rossmanna, które nie mają w składzie ani jednej szkodliwej substancji, a wszystkie kosztują grubo poniżej 10 zł.

Marka Bubchen aspiruje, zdaje się, do bycia "naturalną", mnie niestety zraziła już do siebie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

dobry ale

Gdyby nie parabeny w składzie byłby świetny. Krem ma bardzo lekką konsystencję. Szybko się wchłania. Nie jest tłusty, nie roluje się. Przepiękny delikatny zapach. Dobrze nawilża i nie podrażnia skóry.

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

idealny dla niemowlaków i dzieci

Krem ładnie nawilża skórę nawet tą która jest bardzo wrażliwa i delikatna.
Ładnie pachnie i zachęca dzieci do kremowania ciała.
Nie uczula i nie podrażnia skóry.
Wydajny.

Używam tego produktu od: misiąca

depilacja bikini rodzaje

fajny krem dla dzieci do codziennej pielęgnacji

Kram przyjemnie pachnie lecz moim zdaniem ma zbyt wodnistą konsystencję. Sprawdza się przy codziennej pielęgnacji. Ogólnie odbieram go pozytywnie, gdyż nawilża odpowiednio skórę dziecka i takie jest jego zadanie podstawowe. Nie polecam stosować kremu przed spacerem szczególnie w chłodniejsze dni.

Milutki

Całkiem przypadkiem stałam się posiadaczką tego kremiku. Mam wersję w praktycznej tubce. Kremik jest cudownie delikatny. Doskonale się wchłania i ładnie nawilża buzię. Pozostawia uczucie nawilżenia. Świetnie się rozprowadza, pozostawiając nietłusty film. Skóra jest mięciutka. Krem urzekł mnie swoim zapachem, jak dla mnie słodkich migdałów.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

fajny ale ja wole tlusciochy

Krem w Niemczech dostepny jest tylko w pojemnosci 20ml. Kupilam na wyprobowanie, chodz jako krem dzieciecy nie spodobal mi sie sklad, a dokladniej konserwanty. Posiada wszystkie mozliwe parabeny.
Krem ma bardzo lekka konsystencje, ale o dziwo mocno nawilza. Ze dwa razy posmarowalam siebie nim twarz na noc, a tak uzywalam do rak. Duzo nie potrzebowalam, co sprawia ze te 20ml jest i jest i nie chce sie skonczyc, zwlaszcza wtedy kiedy chcemy jak najszybciej wykonczyc porodukt.
Mily kremik, ale jakos mnie nie zachwyca, na tyle zeby zagoscil na u mnie na stale.

Używam tego produktu od:sierpnia lub wrzesnia i lezy czekajac jak zuzyje, bo teraz przerzucilam sie na tlusciochy
Ilość zużytych opakowań:polowe pierwszego