Lighten Up (krem pod oczy)

Lighten Up (krem pod oczy)

Używam go od trzech lat z małymi przerwami, aby znów powrócić niczym syn marnotrawny. Kosmetyk ten ma stosunkowo niską cenę (szczególnie w promocji), szybko się wchłania i, bądź co bądź, rozjaśnia cienie pod oczami, a tego właśnie oczekuję.

Cena: 32,90 zł

To była masakra

Przypomniałam sobie ten krem. NIGDY nie kupiłam już żadnego kremu do oczu Avonu i chcę przestrzec inne klientki, które nie wiedzą, że Avon lubi pod płaszczykiem "nowości" wsadzać stare badziewie w nowe opakowania i dalej je sprzedawać. Ten krem wprost wyłupiał oczy, tak piekł! Teraz pewnie się jakoś inaczej nazywa, więc ostrzegam! Ci z Avonu, gdy mają coś dobrego, to zaraz wymieniają na gorsze, natomiast uparcie forują zupełne żenady.

Używam tego produktu od: parę razy i poooszedł w kosz!
Ilość zużytych opakowań: 1/5

beznadziejny

Używałam kremu przez miesiąc i....czekałam na efekt.Czekałam,czekałam i pewnie trwałoby to do teraz lecz wątpie w to szczerze, bo przed tym ten "cudowny" avonowski wynalazek wypaliłby mi oczy:( Niesamowicie podrażnia i uczula.Nie poradziłabym go nawet najgorszemu wrogowi.Jedną gwiazdke krem dostaje za nawilzenie(choć nie spełnia oczekiwań nawet w tym).z tubki płynie woda,a dopiero pozniej krem:( Jednym słowem strata pieniędzy...Pozdrawiam

Używałam tego produktu od:miesiąc wytrzymałam
Ilość zużytych opakowań:nie zużyłam nawet pół tubki

dostateczny

kupilam go by zlikwidowal mi cienie, niestety nie zlikwidowal ale je przynajmniej zmniejszyl. latwo sie wchlania i jest wydajny.

Avon Mark - relacja

Jedna gwiazdka pewnie jak większość specyfików na cienie pod oczami. Po co w ogóle oszukują ludzi, niech gdzieś napiszą że po prostu to se neda... rzeczywiście piekł (na początku wydawało mi się że a nuż to "dobroczynne molekuły"), a potem.. koleżanka wyrzuciła do kosza po miesiącu, ja ostatnio znalazłam zeschnięte resztki gdzieś w szufladzie.

naj najgorszy!

Zero jakichkolwiek efektów! Cienie nie zmniejszyły się nawet w sposób minimalny! Krem kompletnie nie spełnia tego, co obiecuje producent. Spora kwota znów wyrzucona w błoto zwane Avon! Kolejny z całej masy bubli tej firmy! Zdecydowanie odradzam!

Dno totalne

W moim przypadku prawie w ogóle nie rozjaśnia cieni pod oczami tylko prawdopodobnie uczula. Codziennie budzę się z opuchlizną wokół oczu.Przez jakiś czas winiłam za to pracę przed komputerem,przemęczenie,ale zdecydowanie może być to wina tego specyfiku.Na próbę posmarowałam powieki zwykłym żelem ze świetlikiem i było w porządku.
Na domiar złego dostał mi się feralny egzemplarz , z którego zamiast kremu co jakiś czas wycieka woda lub coś co ją przypomina.Daję 2* ze względu na jako takie nawilżanie i pamięć o tym ,że był lepszy w starym opakowaniu.

najgorszy

Okropny kosmetyk, rano po wieczornym nałożeniu kosmetyku piekły mnie oczy, na dodatek cienie nie znikły, brak mi słów, jestem niezadowolna z niego. Na szczęście kupiłam w promocji :) więc z łatwością wylądował w koszu (zaznaczam, że mało kiedy wyrzucam "niedokończone" kosmetyki)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

ciężki dowcip Avonu

No cóż, chyba się Nobel należy dla firmy za wyprodukowanie tego czegoś. Krem strasznie szczypie a oczy łzawią potwornie. Stosowałam go na noc i rano budziłam się z solą pod oczami. W ciągu dnia nie byłam w stanie, gdyż oczy szczypały. Gdyby jeszcze był skuteczny przy tym wszystkim, ale gdzie tam! Dałam mu szanse i stosowałam przez 2 miesiące (!) o 2 za długo i najmniejszych pozytywnych efektów nie zauważyłam. Jedyne co mi ten krem rozjaśnił to świadomość, żeby nie skusić się więcej na takie "cuda" z Avonu.

nie robi nic a nic

Nie zaszkodził mi, ma przyzwoite opakowanie i to wszystko. Nawilżenia i w ogóle jakiegokolwiek działania ze świecą szukać. Skóra była po prostu trochę bardziej tłusta. Zużyłam bez przekonania.
Użycie na dzień - gwarancja rozmazanego makijażu.
Użycie na noc - efekt zerowy.
Placebo w tubce i wywalona kasa. Po pewnym czasie formuła się rozbija i wypływa z niego jakaś taka tłustawa woda. Bleeee.

dobry

Czytam recenzje na tej stronie i nie moge uwierzyc ze mowimy o tym samym kremie. Moze ja mialam jakas nowsza ulepszona wersje, bo tubka wyglada inaczej niz ta na zdjeciu. Zgadzam sie ze troche szczypie i nieciekawie pachnie ale jesli chodzi o redukcje cieni to u mnie efekt byl spektakularny. Zmiany na lepsze zauwazyli pierwsi moj chlopak i moja mama. To ze facet dostrzegl poprawe chyba najlepiej swiadczy o tym kosmetyku. Nie kupie go ponownie bo przerzucilam sie na Kinetine z The Body Shop, jest lepszy ale tez drozszy

eeetam

Okropelny jest ten kremik. Jedyną jego zaletą było to (używał go dawno temu) ze nawilżal. Poza tym innych efektow nie zauwazyłam, a tym bardziej rozjasnienia jakiegokolwiek pod oczami (a po to go zakupiłam) :(. Mnie w oczka nie szczypał ani nic mnie nie piekło, ale moją siostre owszem, wyrzuciła badziewie do kosza. Gorąco odradzam zakup, zwykłe mazidło, nic poza tym.

dobry

jeszcze nie znalazłam kremu który zlikwiduje moje cienie;( ponoć taka moja uroda;)) Kremik nie jest rewelacją, ale kupuje go dość często. Dobrze pielęgnuje delikatne okolice oczków.

Plus to także wygodne opakowanie, pozwala na nałożenie odpowiedniej wielkości preparatu.

Minus za konsystencje - czasem zbyt wodnista.
Kolejny - mimo iż moje oczy nie są wrażliwe, przy bliskim kontaktem z kosmetykiem BARDZO szczypią.

Używam tego kosmetyku od 2 lat.
ilość zużytych opakowań: około 5 opakowań