Crayon Eyeliner

Crayon Eyeliner

Kredka do powiek w ołówku z dołączoną do niej temperówką dająca delikatny, subtelny efekt lub mocną, zdecydowaną kreskę, zależnie od siły nacisku na powiekę. Daje się bez problemu, gładko prowadzić po skórze, pozostając jednoczesnie trwałym, nierozmazującym się kosmetykiem. Kredka ma na końcu gabeczkę służącą do rozcierania zbyt ostrej kreski, pozwalającą na uzyskanie efektu przydymionego oka. Dostępna w kilku intensywnych, matowych kolorach.

Cena: 75 zł

kredka jak kredka

Mam kolor precieus green. Coz - tak naprawde jest to ciemna, nieco bura zielen, ktora spokojnie moze zastapic czern. myslałam o jakims zywszym, bogatszym kolorze, bo ten specjalnie precieus nie jest ;), ale nie wyglada tragicznie. Uzywam na dolna powieke, jest dosc miekka, rysuje precyzyjna, cienka kreske. moja ocena byłaby wyzsza, gdyby nie fakt, ze po kilku godzinach kredka znika, jak sen złoty...czy raczej zielono-bury ;) Za takie pieniadze - to niezbyt oczywiste, zwłaszcza, ze kredka lancome, lauder, sephory czy inglota - spokojnie sa dalej na miejscu...
Zuzyc zuzyje, ale wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: paru tygodni

świetna

mialam i chanel i lancome i EL,sisley.. i inne ..kredka jak kredka ma byc dobra i nie rozmazywac sie,obrysować oczka nam tak jak chcemy i tkwic niezmiennie gdy spoglądamy na swiat za dnia:)Diorka mam 090 czarną bez temperowki..tkwi gdzie ma tkwic,miękko rysuje i nie marze sie..jedna z lepszych jakie miałam,polecam

Używam tego produktu od: 3 mcy

nie warta tej ceny

Kredka przyzwoitej jakości, jednak od tej marki (i ceny) oczekuje się czegoś więcej. Z minusów:
- czerń bardziej grafitowa niż czarna
- nie tak trwała jak bym tego oczekiwała

Z plusów:
- bardzo ładne opakowanie
- gumka, której jednak nie używam
- super miękkość
- nie podrażnia
- świetna temperówka

Płacąc za produkt ponad 100 zł oczekuje się jednak więcej.

Cellulit mity

świetna, uwielbiam

Kredka jest pod każdym względem bardzo dobra, miękka, ale nie rozciapuje się, nie rozmazuje się, pięknie się nakłada, trwała w ciągu dnia, ale nie trudna do zmycia wieczorem.

Mam taki niebieski kolor i wygląda super, ale jak dla mnie zdecydowanie bardzooooo drogooooo! Weszłam w jej posiadanie w bardzo dziwny sposób, gdy znalazłam w nocy w Warszawie na chodniku zgubioną saszetkę z kosmetykami.... A to było już sześć lat temu i o dziwo, z tą kredką nic złego się nie dzieje, poza tym, że już jej prawie nie ma - nadal dobrze pachnie i zachowuje wszystkie swoje właściwości:)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Przciętniak

Jedyny plus to fajny kolor. Mam śliwke.
Reszta nie zachwyca. Nie wiem dlaczego ja kupiłam. Żle się nakłąda, robią sie takie fałdy, nierówności. A jak się próbuje rozetrzeć gąbeczką to się całkowicie ściera.

Acha! No i temperówka świetna :) Ale to nie pwoód żeby kupić kredkę.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

nie warta takiej ceny

Tak naprawdę lepsze kredki dostanie się za 20 zł.

Jeżeli chodzi o tę ma jeden minus-zostawia wstrętne grudki na narysowanej kresce,nie wiem jak to opisać...

Poza tym jest przeciętna-zwyczajna jakich mało.

Jestem na nie,ale mogłaby być gorsza.

Używam tego produktu od:kiedyś używałam,nie pamiętam jak długo

Dobra

Kupiłam tę kredkę, gdyż zależało mi na gąbeczce do rozcierania, a w Sephorze nie mieli akurat czarnej kredki Chanel, której wcześniej używałam. Jest miękka, ale nie przesadnie - dokładnie taka, jak lubię. Łatwo rysuje się nią kreski zarówno na dolnej, jak i górnej powiece. Trzyma się dość dobrze i nie rozmazuje. Plus za ładne opakowanie, jak zwykle u Diora, i za temperówkę w komplecie. Nie wiem jednak czy kupię ją kolejny raz, bo kredka do oczu nie jest kosmetykiem, do którego się przywiązuję.

Fajny eyeliner

Tym eyelinerem da się zrobić bardzo precyzyjną kreskę na górnej powiece. Nie jest ani za twarda, ani za miękka - jest w sam raz.
Ja maluję nią nawet kreski wewnątrz oka i trzymają się ok 4- h, później niezbędne poprawki.
Nie rozmazuje się, trzyma na swoim miejscu.
Czerń ładnie podkreśla oko.
Jedna z lepszych kredek z górnej półki.
Plusem jest załączona gąbeczka do rozcierania i temperówka.
Średnio wydajny.

Może być, ale szału nie ma...

Plusy:
+ rzeczywiście piękna czerń (nie wiem, jak inne kolory)
+ wydajna
+ świetna gąbeczka do rozcierania
+ temperówka w zestawie

Minusy:
- średnio trwała jak na Diora - wyciera się, odbija na górnej powiece pomimo jej przypudrowania czy nałożenia odpowiedniej bazy
- chyba jest za miękka i ciężko zrobić nią naprawdę precyzyjną i cienką kreskę. Po jednokrotnym użyciu robi się gruby, zaokrąglony kulfon

W sumie nie jest zła, ale po Diorze spodziewałam się więcej. Szczególnie za cenę przekraczającą 10-krotnie tańsze, a wcale nie gorsze marki.

Używam tego produktu od: kliku tygodni

wersja wodoodporna: kocham :love:

Kredki Diora sa sliczne :D. Kredeczke kupujemy zamknieta w slicznym tekturowym pudelku, gdzie po jednej stronie mamy kredke, a po drugiej stronie pudelka jest temperowka. Obie sygnowane nazwa firmy :cool:.

Sama kredka ma sliczna srebrna skuwke. Z jednej strony mamy sztyfcik do temperowania, a z drugiej gabkowy aplikator. Design kredki takze bardzo mi sie podoba. Jest taki inny niz pozostalych kredek wysokopolkowych, ktore sa z reguly utrzymane w minimalistycznym stylu. Ta ma naprawde elegancki wzor, bardzo ekskluzywny.

Posiadam wersje wodoodporne. Kredka jest bardzo miekka i ma naprawde intensywny kolor. Mam kilka odcieni i musze przyznac, ze sa to naprawde niezle dobrane odcienie. Na przyklad kolor niebieski, ktorym niektorym osobom do pracy nie za bardzo wypada sie malowac, wyglada tak rewelacyjnie, ze podkreslenie nim dolnej linii rzes wydobywa z oczu jakis taki wewnetrzny blask. To samo z brazami. Ciemny braz jest prawie jak czarny, ale nie jest tak ciezki, nie tworzy wrazenia niedostepnosci i nie zamyka oka. Za to jasny braz ma kolor mlecznej czekolady. Po prostu rewelacja.

Trwalosc kredki mnie zdecydowanie zadowala. Wprawdzie sama z siebie cudow nie zdziala, poniewaz po okolo 8h moze sie delikatnie rozmazac na dolnej powiece, ale zdarzalo mi sie to tylko w naprawde upalne dni.

Na gornej powiece zawsze trzyma sie rewelacyjnie, nie znika w ciagu dnia, ani nie rozmazuje sie. Na dolnej powiece potrzebuje pewnego wsparcia w postaci bazy lub cienia do powiek - wtedy rowniez trzyma sie rewelacyjnie i nawet w ekstremalnych warunkach przetrwa caly dzien.

Dolaczona gabeczka jest swietnym pomyslem. Dzieki niej mozna wyczarowac smoky eyes uzywajac samych kredek, albo rozetrzec linie, aby lekko przechodzila w inny kolor.

Zalaczona temperowka chyba nigdy sie nie tepi. Do wszystkich kredek uzywam ciagle jednej i tej samej. Dziala bez zarzutu juz ponad rok. Reszta lezy w szufladzie i czeka nie wiem na co :).

Wybor kolorow jest duzy :ehem:, kazdy znajdzie odcien dla siebie.

Wydajnosc jest dosyc niska. Kredka jest bardzo miekka, wiec zuzywa sie w zastraszajaco szybkim tempie, ale coz... takie zycie. Kupuje sie je po to, aby uzywac. A jak sie uzywa z przyjemnoscia, to wlasnie to jest najwazniejsze.

Zdecydowanie polecam :ehem:.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Na 4*

Kredka jest przede wszystkim bardzo wydajna. Do tego jest mięciutka, ale nie za miękka. Przyjemnie się jej używa. Do opakowania dodana jest temperówka. I wszystko byłoby cudownie, gdyby nie fakt, że czasem mi się rozmazuje, nie wiem czemu się tak dzieje (raz trzma się cały dzień, innym razem wytrzymuje tylko pół dnia). Może to moja mimika... Dodam, ze na dolnej powiece jest bez zarzutu (tylko z górną powieką mam czasem problemy). Ale ogólnie jest to bardzo fajna kredka. Można ją rozetrzeć i wtedy wygląda równie dobrze (np zamiast cienia do powiek).

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

Fantastyczna czern i miekkosc

Mam wersje wodoodporna o numerze 094 TRINIDAD BLACK.
Kredka o pieknej, glebokiej czerni jest na tyle miekka, ze nie rysyje delikatnej skory powiek, a z drugiej strony na tyle twarda, ze trzyma sie w niezmienionym stanie od rana do wieczornego demakijazu...
Oczywiscie gabeczka i strugaczka sa rewelacyjne.
Polecam serdecznie !!!

Używam tego produktu od: stycznia

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!