Shampoo & Shower (Szampon i żel pod prysznic)

Shampoo & Shower (Szampon i żel pod prysznic)

Szampon z płynem pod prysznic Kids dla dzieci powyżej 3 lat. Występuje w kilku smakowitych zapachach: moreli, melona, jabłka, maliny i marakuji. Kompozycja substancji pielęgnujących wzmacnia włosy, ułatwia rozczesywanie i nadaje im naturalny, jedwabisty połysk. Owocowy zapach wzmacnia odczuwalną przyjemność kąpieli.
* zawiera proteiny pszenne
* zawiera prowitaminy B5
* zawiera roślinne substancje myjące
* pH neutralne
* nie zawiera środków konserwujących

jako szampon beznadziejny...

lubie szampony dla dzieci wiec sie na niego skusilam. kuplam dwie miniaturki (50 ml) o zapachu jabka

pierwsze myCie wlosow nim okazalo sie porazka ( a nie uzywalam olejow)- byl bardzo toporny, nawet jak na ten rodzaj szamponow. nastepnego dnia mialam wrazenie nieumytych do konca wlosow. napewno go juz wiecej nie wykorzystam w taki sposob.

jako zel pod prysznic ok. ladnie sie pieni i milo nie nachalnie pachnie.

Używam tego produktu od: ok. miesiaca
Ilość zużytych opakowań: dwie miniaturki

Pyszna brzoskwinka!

Nie jestem zbyt wymagajaca w kwestii produktow do mycia wlosow. Ot - maja fajnie pachniec, dobrze sie pienic i szybko splukiwac i taki wlasnie jest ten szampono-zel. Mam wersje brzoskwiniowa, przepysznie pachnie swiezymi brzoskwiniami, fajnie sie pieni. Wlosy sa swieze, ladnie pachna, blyszcza i sie nie placza. Jako zel pod prysznic rowniez sprawdza sie bardzo dobrze, chociaz nie wiem, jak u niego z nawilzaniem, nie stosuje go do ciala, bo jestem atopowcem, ale z miejscami szybko pocacymi sie jak pachy czy stopy radzi sobie bardzo dobrze.
Jest tani (ok.10zl za butelke 200ml), tylko szkoda, ze trudno dostepny. Kupie na pewno, bo to jeden z niewielu produktow typu 2w1, ktory bez obaw moge zabrac na wyjazd i spelnia wszystkie moje oczekiwania. Daje cztery gwiazdki, bo z pewnoscia na nie zasluzyl. Wiwat Bubchen!

Używam tego produktu od: marca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego