Shimmer Lip Balm (Różne rodzaje)

Shimmer Lip Balm (Różne rodzaje)

Nabłyszczająca odżywka- balsam do ust, przede wszystkim do ust spierzchniętych, suchych i narażonych na negatywne czynniki zewnętrzne. Pomaga utrzymać usta ładnie nawilżone, a jednocześnie bardzo ładnie i intensywnie nabłyszcza, co pozwala ustom atrakcyjnie wyglądać o każdej porze, bez stosowania szminek.

Produkt jest dostępny w całej gamie smaków i zapachów: malinowy, żurawinowy, waniliowy. W stosowaniu nieodmiennie bezbarwny.

Rewelacja

Jak inne produkty Body Shop\\\'u, sklad ma bardzo dobry, zaskoczniem tez nie bedzie ze jest mega wydajny i cudownie pachnie, to u nich jest standardem. Usta sa naprawde przyjemnie miekkie, jedyny minus za co odejmuje pol gwiazdki, jesli dobrze go nie rozsmaruje na ustach, zostaja biale plamki z produktu(bo mam kokosowy), wiec trzeba sie upewnic ze jest dobrze rozprowadzony.

Lubie!

Pojemnik raczej denerwujacy. Trzeba w nim dłubać.... Beee...

Natomiast zapach i smak całkiem ok. Fajnie wygląda na ustach. Lubie go :) Delikatnie błyszczy.

Duży wybór smaków.

Ja kupiłam z 12 zł chyba.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze mango

Jako gadżet do torebki

Mam kilka zużytych w różnej fazie, zaczętych w różnej fazie, o różnych zapachach w różnych torebkach. Kupuję, bo ładnie pachną, by poprawić sobie humor.

+ cała gama świeżych, owocowych zapachów (szczególnie polecam arbuz, bo truskawka, jagoda i takie tam mogą się \'przejeść\' po jakimś czasie)
+ gęsta konsystencja, co w przypadku błyszczyków się przydaje
+ dość długo utrzymuje się na ustach

- cena (20 zł jak na coś, co wyróżnia się wyłącznie zapachem, to trochę dużo)
- opakowanie - niehigieniczne, palce się kleją, a wygrzebanie końcówki produktu graniczy z cudem

Polecam na prezent, na poprawienie sobie humoru - zwłaszcza w okresie przecen, kiedy można je dostać za dyszkę ;)

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Studio fryzur kucyk Beyonce

fajny gadżet

Nie jestem zwolenniczką błyszczyków w słoiczku, wolę takie z aplikatorem. Tutaj skusił mnie oczywiście zapach - satsuma :) Wyjątkowy, cytrusowy zapach. Uwielbiam i z przyjemnością używam. Ma w sobie mnóstwo delikatnych drobinek, które pięknie wyglądają na ustach. Nadaje delikatną mgiełkę koloru, usta pięknie się błyszczą. Trwałością nie grzeszy, jak to błyszczyk. Nie zauważyłam właściwości pielęgnacyjnych - na pewno nie zastąpi pomadki ochronnej jeśli macie problem z przesuszeniem ust.

Używam tego produktu od: miesiąca z hakiem

Fajny zapach, działanie również niczego sobie

Dostałam w prezencie, Vanilla spice.

Jak sama nazwa wskazuje jest to zapach słodkiej wanilli z pikantnymi przyprawami, naprawdę ładny i idealny na zimę.
Nawilża całkiem dobrze, usta są miękkie.
Nadaje połysk, nie wysusza.

Taki trochę gadżet, z całą pewnością nie jest to leczniczy balsam do przesuszonych, pękających ust.

Jego największym walorem jest zapach i mimo tego, że bardzo mi się on podoba nie kupię go sama gdyż nie przepadam za mazidłami do ust w tego typu
opakowaniach. Aplikacja jest niewygodna i niehigieniczna.
Poza tym cena jest za wysoka jak na 10ml balsamik - gadżecik do ust w zwykłym niczym nie wyróżniającym się plastikowym opakowaniu.

Używam tego produktu od: dawna.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Kocham zapachy

Kocham zapachy tych błyszczyków będących świąteczną limitowanką TBS. Pierwszy kupiłam w 2009 roku - była to wersja Vanilla Spice i to ta unikalna, niestety nie powtórzona już w 2010. A właściwie nieudolnie powtórzona, bo zapach całej serii niestety troszkę się zmienił.
Ale do rzeczy - błyszczyki wyróżnia głównie zapach, w pozostałych kwestiach są porównywalne z wariantami standardowymi i mają podobne właściwości pielęgnacyjne.
Jak dla mnie są bardzie gadżetem przedświątecznym niż produktem leczniczo - pielęgnacyjnym. To mi jednak odpowiada - pomimo ze mój błyszczyk ma już 2 lata i trochę obawiam się go używać, to zostawiłam sobie opakowanie i wącham je jesienno - zimową porą - rozgrzewa i poprawia nastrój :-)

Używam tego produktu od: kilka lat

na lato

Lekki balsam nablyszczajacy wlasciwie tylko na lato,kiedy trzeba czegos nieobciazajacego,pieknie sie blyszczy,takie male drobinki w sloncu,przesliczny zapach,mniami,mnus to szybko sie sciera,ale to jak kazdy blyszczyk i troche wysusza usta

Używam tego produktu od:pol roku

może być

Jestem maniaczką wszelkich smarowideł do ust i po samych dobrych doświadczeniach z masełkami do ust TBS postanowiłam spróbować tych błyszczyko - balsamów. KUpiłam 2 wersje i własnie kończę oba opakowania.
Pielęgnują średnio, pachną ładnie. Usta ładnie i świeżo wyglądają, ale sam błyszczyk - balsam jest nietrwały.

Myślę, że zostanę przy masełkach...

Używam tego produktu od 2 miesięcy:
Ilość zużytych opakowań:prawie 2

ładnie pachnący badziew

Oceniam wersję żurawinową.
Kosmetykami TBS obdarowałam na święta pół rodziny.Balsam żurawinowy kupiłam sobie jako uwieńczenie zakupów w TBS. I o ile nie słyszałam negatywnych opinii póki co na temat moich kosmetycznych prezentów dla innych, o tyle ten balsam mnie przeraził i to do tego stopnia negatywnie, że już nie kupię żadnego masełka doustnego w tym sklepie.
* za przepyszny zapach, który czuć niezbyt długo, około 30min, ale pozostaje po nim lekki ślad.
* za ładny efekt na ustach, są pełne, promienne, delikatnie rozświetlone.

Niestety kupiłam go głównie w celu nawilżenia moich spierzchniętych ust i tutaj wielki MINUS. Bowiem ten balsam, to masło, mające za zadanie lekko natłuścić i odżywić usta wysusza je na wiór!! Mam dość suche aczkolwiek niewymagające usta - gdy nałożę na nie zwykłego Smackersa czy jakiś inny balsam (Tisane, Carmex) są zadowolone i nawilżone. Ten balsam wysusza je paskudnie, muszę się po nim własnie Carmexem leczyć... Nie tego oczekiwałam, nie tego... :( zwłaszcza,że zapach obłędny...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

Przyjemny:)

Dostałam w prezencie od przyjaciółki smak żurawinowy (ten po lewej na zdjęciu:)). Balsam jest bardzo przyjemny w użyciu- nie klei się, delikatnie nawilża i natłuszcza, ładnie pachnie i nie smakuje chemią. Daje delikatny, półtransparentny kolor i efekt lekko rozświetlonych ust.

Minus za opakowanie (nie lubię błyszczyków do nakładania paluchem) i trwałość- "zjada się" niestety za szybko:(

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

super

bardzo dobry blyszczyk, nie skleja ust, nadaje połysk, dosyc dlugo utrzymuje sie na ustach. Przepikny zapach! mam malinowy, zdecydowanie najladniej pachnie i nadaje kolor ustom malonowy:)
Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od:dawna

Świetny!!!

Naprawdę polecam! Super zapach, świetna konsystencja a gdy nałoży się go w większej ilości daje efekt pełnych, lśniących,
soczystych ust! Ciemne odcienie dają lepszy efekt kolorystyczny niż niejedna szminka :) Całkiem wydajny...tylko do tej pielęgnacji trochę bym się przyczepił, nie przesusza ust, ale też nie zauważyłam ich regeneracji...Używam tego produktu od: kiedyś