Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Carma Laboratories, Lip Balm Original Tube (Balsam do ust w tubce)

Carma Laboratories, Lip Balm Original Tube (Balsam do ust w tubce)

Zalecany wszystkim osobom aktywnie spędzającym czas, których usta wystawione są na długie działanie czynników atmosferycznych. Daje efekt pełnych, ujędrnionych ust. Nawilża i odżywia. Daje delikatny woskowo-satynowy połysk. Przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom. Ze względu na obecność kwasu salicylowego nie powinien być używany przez osoby uczulone na salicylany.

10 – 50ml
balsam do ust
w tubce

Ja nie polecam

Podobno Carmexa albo się kocha albo nienawidzi. Ja należę do tej drugiej grupy. Miałam kilka podejść do tego balsamu do ust i każda kończyła się tak samo. Jest strasznie tłusty, usta się kleją i do tego brzydko pachnie. Ja nie polecam.

Dla mnie rewelacja

Kupiony w USA podczas zeszłorocznej zimy doskonale sprawdza się podczas upalnego lata jak i mroźnej zimy. Idealnie nawilża, bardzo długo utrzymuje się na ustach i idealnie regeneruje suche, spierzchnięte i zniszczone usta.

Mój faworyt.

Oceniłam ten produkt w każdym wydaniu (sztyft i słoiczek). Ta wersja jest najlepsza. Bardzo dobrze się rozprowadza. Opakowanie świetnie zrobione. Niektórzy mówią, że w tubce wyciska się za dużo produktu- Bzdura. Nigdy nie miałam problemu. Jestem bardzo zadowolona.
You are number ONE!

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

To bolało!

Kupiłam go, ponieważ klasyczny Carmex w słoiczku bardzo mi przypadł do gustu. Myślałam, że ten może będzie równie dobry, jak jego brat. Jakież było moje rozczarowanie, gdy nałożyłam go na usta... Szok! Ten produkt miałam wrażenie, że wyżera mi usta! Potwornie piekły, szczypały, bolały, drętwiały. Nie wiem o co chodziło, ponieważ zwykły Carmex mimo chłodzenia żadnej krzywdy mi nie robił. Chwilę po nałożeniu musiałam od razu go zmyć chusteczką. Jakiś czas później podeszłam do niego drugi raz. I zrobił to samo. Znów ten dziwny ból i pieczenie. O nie... chyba mnie nie polubił, a na pewno nie polubiłam go ja. Widocznie służy mi tylko podstawowa wersja w słoiczku i więcej testowania z jego siostrami i braćmi nie będzie. Obiecuję.

Niezastąpiony!

Carmex jako jedyny uratował moje usta przy kuracji Izotekiem. Wyleczyłam nim (3x) zajady, a usta po nałożeniu były miękkie i nawilżone. Powłoka balsamu zostaje na ustach długo i daje efekt lekkiego chłodzenia (co na początku mnie drażniło).
Odejmuję jedną gwiazdkę za smak, do którego można się przyzwyczaić, jednak wiśniowy jest o wiele lepszy.
Bardzo polecam!

Okropne uczucie mentolu na ustach

Balsam kupiłam bo czytałam o nim wiele pozytywnych opinii ale zdecydowanie nawet jeżeli miał jakiekolwiek walory pielęgnacyjne jego mentolowe właściwości absolutnie mnie do niego zraziły. Konsystencja również mnie nie przekonała nie byłam w stanie posmaować się nim więcej niż kilka razy.

Niezastąpiony.

Najlepszy balsam jaki miałam okazję testować. Wygodna, praktyczna tubka. Miły mentolowy zapach. Początkowo delikatnie mrowi usta, co jedych może denerwować. Ale efekty pielęgnacyjne - wow :) Strasznie wydajny,

Dla efektu chłodzenia

Odkąd pamiętam zawsze od czasu do czasu wracam do Carmexa, najlepiej w tubce bo słoiczek to masakra. Lubię umiarkowane uczucie mrowienia na ustach, a balsam dzięki swojej zawartości lanoliny często ratuje spierzchnięte usta. Niestety często też zostawia lepkie uczucie na ustach - myślę, że zależy to też od temperatury otoczenia, jak jest gorąco to balsam jest prawie płynny, natomiast przy mrozach ledwo da się go wycisnąć z tubki. Czasami jak się za dużo nałoży i coś się dostanie do buzi, to ma raczej gorzki posmak. Taki love-hate relationship, zapewne do niego wrócę.

Lubie go.

Przyjemny zapach, fajne mrozne mrowienia po uzyciu na ustach dajace efekt powiekszenia ust choc przes chwile.atwo dostepny i nawet rozsadna cena jak za taki kosmetyk, uzywalam go dawno temu ale musze przyznac ze do dzis wspominam, ze jako jedyny balsam goscil w mojej torebce w kilku opakowaniach i sprawdzil sie zima kiedy moje usta byly w najgorszym mozliwym stanie. Na pewno dla mnie duzo lepiej korzystalo sie z wersji z tubki , dobre zastepstwo dla nivea care w niebieskim opakowaniu.

Nie dla mnie

Na początku rzeczywiście bardzo fajnie nawilża usta jednak po miesiącu stosowania balsam bardzo je przesuszył, nie stosowalam nic innego więc jestem pewna, że to wina tego produktu, szkoda bo fajnie się zapowiadał.

Uwielbiam

Nie znalazłam do tej pory lepszego balsamu do ust niż ten. Obecnie przyjmuje tabletki na poprawę cery (retinoidy) mam strasznie wysuszone usta, a to jest jedyny produkt, który pomaga mi na dłuższą chwilę. Próbowałam także, formuły w sztyfcie (klasycznej wykręcanej) ale ten w tubce moim zdaniem jest znacznie lepszy. Usta się po nim nie lepią, są niesamowicie wygładzone i nawilżone.Pozostawia fajne uczucie chłodzenia, jednak zbyt duża warstwa powoduje chemiczny posmak. Pojemność opakowania jest spora wiec starcza na długo, minusem jest to, że pod koniec ciężko jest wycisnąć produkt z opakowania i często albo nie leci wcale albo wylatuje zbyt duża ilość. Co do wyglądu opakowania to tubka przypomina klej, jednak nie jest to dla mnie ani wada ani zaleta.

Używa produktu od: próbka

KOCHAM

Niestety nałogowo obgryzam usta, często do krwi, nawet nie wiem kiedy to robię, jest to u mnie zupełnie bezwarunkowe, jak u ludzi, którzy obgryzają paznokcie. Zadna pomadka mi nie pomagała na spękane wargi i odstające skórki, a wypróbowałam kilka drogeryjnych i aptecznych, ale przyrzekam na mamusię, że Carmex pomógł mi po jednym JEDNYM DNIU!
Kupiłam ten balsam wczoraj około 17, a dziś o 15 moje usta są mocno nawilżone i nie widać śladów spękania i obgryzania, nie ma co obgryzać.
Serio, myślałam, że się popłaczę ze szczęścia, bo moje usta były zawsze popękane n wierzchu i nie było nigdy mowy o nałożeniu szminki ze względu na bruzdy.
Gdy dotykam warg są mięciutkie, a nie spierzchnięte, jak zawsze.
Efekt chłodzenia jakoś mi nie podchodzi, ale będzie dużym plusem w lato / mieszkam w Barcelonie.
Jedyny minus tutaj to cena, bez promocji 5euro lub więcej, więc dość sporo, jak na pomadkę/balsam, który na całym świecie jest bardzo tani.