Carmex Lip Balm Original Tube (Balsam do ust w tubce)

Carmex Lip Balm Original Tube (Balsam do ust w tubce)

Cena już od 7,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zalecany wszystkim osobom aktywnie spędzającym czas,
których usta wystawione są na długie działanie czynników atmosferycznych. Daje natychmiastowy efekt pełnych, ujędrnionych ust. Fantastycznie nawilża i odżywia. Daje delikatny woskowo-satynowy połysk.
Jednak najważniejszą zaletą CARMEXU jest to że:
- goi kąciki ust
- załatwia problem z opryszczką.
Przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom.
Ze względu na obecność kwasu salicylowego nie powinien być używany przez osoby uczulone na salicylany.

Cena: 10zł/ 10ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 1

Najlepszy balsam

Wypróbowałam już dosyć sporo balsamów, a Carmex okazał się tym najlepszym. Łatwo się rozprowadza i wywołuje przyjemne uczucie chłodu. Ze spierzchniętymi ustami radzi sobie świetnie. Mam spory problem z suchymi skórkami więc Carmex z pewnością pozostanie ze mną na długie lata :) Całkiem długo utrzymuje się na ustach. Zapach jest według mnie przyjemny.

Zimą przy bardzo dużych mrozach nie zawsze dawał radę mi pomóc tak dobrze jak w innych porach roku i musiałam nakładać go nieco więcej, i jest to jego jedyny minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236281].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 47

DOBRY

W zimę najcześciej był używany.

Plusy:
+nawilża, regeneruje
+zapach
+efekt jakby bezbarwnego błyszczyku
+wydajność, pomimo częstego stwosowania
+dość długo utrzymywał sie na ustach

+/- lepszy jest w słoiczku lub sztyfcie

Minusy:
-pod koniec zawsze przecinam opakowanie, zeby wydobyć produkt do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215543].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 21

Napisanych recenzji: 75

Zawsze przy sobie

Tyle recenzji chwalących na jego temat i musiałam spróbować i ja.Ogólnie lubię produkty w sztyfcie i zawsze kupowalam takie pomadki.Ale chciałam spróbować Carmex w tubce.Jest to wygodne opakowanie.Takie inne.Odkrecasz małą zakrętke i wyłania Ci się mała dziureczka z której wychodzi balsam po naciśnięciu tubki.Wygodne użytkowanie,ale na początku wychodziło mi za dużo produktu (kwestia wyczucia opakowania).Pierwszy kontakt na ustach jest mega przyjemny,czuć zimne mrowienie,jak by usta stawały się większe.Widać ten blask na ustach i nawilżenie też jest wyczuwalne.Na długo pozostaje na ustach.Niszczy suche skórki i pęknięte usta.Może czasami nałoże go za dużo i czuję że usta są takie mokre,dlatego wole produkty w sztyfcie (wtedy rozcieram sobie nadmiar bez problemu na ustach).Teraz żałuje że nie kupiłam wersji owocowej.Zapach klasyczny nie jest zły,uwielbiałam od dziecka takie leki na katar,bo tak Carmex mi pachnie.Ale na dłuższą mete woń bardzo przeszkadza.Raz mi się podoba a raz nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195218].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Napisanych recenzji: 85

Idealny

Przyspiesza gojenie pęknieć.

Eliminuje suche skórki.

Nawilża i wygładza, przy czym efekt jest długotrwały.

Daje przyjemne uczucie chłodzenia i szczypania.

Ładnie wygląda na ustach.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042216].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 251

Mieszane uczucia

Może jestem za bardzo wymagająca, ale nie spodobał mi się ten kosmetyk. Jego zapachu wprost nie mogę ścierpieć. :( :( :( Może kiedyś się przełamię i zakupię wersję owocową, a na razie muszę się z tą mordować. Pomadka super nawilża, natłuszcza, tworzy warstwę ochronną, troszkę mrowi. Fajny kosmetyk, niestety jego zapach kompletnie go w moich oczach dyskwalifikuje. Śmierdzi kamforą połączoną z jakimś lekarstwem. Bleee...

CIEKAWOSTKA: U nas Carmex kosztuje ok. 10zł, a w USA kupiłam go za 1$. Niezła przebitka, co? To samo EOS - u nas 20-30zł, a w Stanach 2-3$.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037714].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 77

lepsza jest wersja słoiczkowa

Zalety:
- dobrze nawilża
- i natłuszcza
- troszkę chłodzi i mrowi
- w miarę ładny zapach
- tubka łatwiejsza w użyciu niż słoiczek

Wady:
- nieco gorszy od wersji słoiczkowej w działaniu
- porównywalny do Nivea lip czyli ciut gorszy od Carmex słoiczek

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036604].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Cudeńko

Najlepszy ! Moje usta wiecznie są suche, dlatego potrzebują szczególnej opieki. Odkąd używam Carmexu ten problem zniknął serio ! ;)

Piękny zapach, bogata konsystencja, głębokie nawilżenie i ten blask na ustach ;) a zapach? genialny ! ja używam tego zwykłego bo najbardziej mi odpowiada ;)

Myślałam, że ze względu na konsystencję bardz szybko się skończy, jednak mam go już drugi miesiąc więc nie narzekam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013996].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 30

Napisanych recenzji: 394

wolę tubkę niż sztyft

Kupię ponownie ponieważ wolę tubkę niż sztyfty czy słoiki, szczególnie w sezonie letnim, gdy podczas upałów sztyft Carmexu rozpływa się i ciapra w opakowaniu. Carmex Clasic w tubce dobry balsam do ust, daje ochronę przeciwsłoneczną, bez zostawiania białej powłoki na wargach. Zalecza powstające zajadki, niweluje swędzenie, gdy coś zaswędzi w strategicznym miejscu (opryszczkowym). Zapach i smak są trudne do wytrzymania, ale obecnie lepiej znoszę jego używanie niż 5 lat temu jak miałam ten kosmetyk w sztyfcie. Nie da się go używać na codzień, ponieważ nie da się nic pić, ani jeść, gdy ma się go na ustach, bo od razu zmienia smak potraw, napojów, ale podczas urlopu nad Bałtykiem sprawdza się tylko on. Po nałożeniu czuć mrowienie na wargach oraz chłodzenie, co może być dla niektórych miłe, ale na mrozie (każda minusowa temperatura) jest nieprzyjemny w uzytkowaniu. Nie nawilża jakoś spektakularnie. Opakowanie średniej wielkości, solidne, dozowanie utrudnione po ciemku (najpierw trzeba wycisnąć troszke balsamu po czym rozsmarować go na ustach) Balsam jest bardzo wydajny, średni cenowo. Warto wypróbować.

Firma Nie Testuje Na Zwierzętach

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988543].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Średni

Mam wersję wiśniową. Po kupnie użyłam kilka razy i odłożyłam na kosmetyczki gdzie czekał na mnie długo, długo. Nie mogłam się przekonać, ale postanowiłam dać mu drugą szansę i.. nie wiem. Smak zdecydowanie mnie odpycha, jednak nawilża dobrze (ale na krótko), podoba mi się aplikacja. Wydajność też nie jest zła. Jednak całość bardziej na + niż -.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987504].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Klasyczny sztyft z silnym działaniem nawilżającym.

Minus za zapach, próbowałam już jaśminu, truskawki i wiśni, ale wciąż jest dominujący zapach jakiego jakby lekarstwa.

Plusy za:
- świetnie nawilża, efekt mrowienia mi nie przeszkadza, działa bardzo regenerująco,
- klasyka wśród sztyftów do ust, wygodne opakowanie, dość estetyczny design,
- wydajny, używam naprzemiennie z innymi szminkami, służy mi jako podkład,
- zdecydowanie wolę go na zimniejsze pory roku: jesień, zima.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok 12

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985350].usefull || 0 }}% pomocna.