Dermika, Maseczki Piękności, Maseczka regenerująca na noc przeciw starzeniu się suchej skóry `Senne marzenie`

Maseczka z aktywnymi biolipidami o intensywnym działaniu regenerującym.Rewelacyjnie wygładza, głęboko natłuszcza i nawilża skórę suchą. Przywraca jej zdrowy wygląd i prawidłową strukturę, co sprawia, że staje się miękka , aksamitna w dotyku i cudownie gładka.

pomogła bardzo

Był moment, że miałam bardzo podrażnioną cerę po zabiegach kosmetycznych ( seria kwasow i mikrodermabrazji ), cera się łuszczyła, była podrażniona, piekła, była przesuszona. Szukałam czegoś delikatnego co ją ukoi i nawilży.

Maseczka bardzo łatwo się nakłada i dość szybko się wchłania, nie wolno jej nakładać za grubo, ponieważ niestety się roluje. Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza cerę. Nie powoduje podrażnień, nie zapycha, nie uczula. Jest treściwa, dobrze odżywia cerę, skóra robi się miękka, zadbana, delikatna.

Maska jest bardzo wydajna, saszetka starcza nawet na 4 razy. Szkoda tylko, że nie można jakoś zamknąć normalnie opakowania w trakcie używania.

Ilość zużytych opakowań: 4 szt.

I tak i nie

Maseczkę stosowałam tylko zimową porą, ponieważ wtedy moja cera jest wysuszona. Latem czy wiosną nie zdecydowałabym się na jej zakup.
Pierwsze wrażenie-ładny, wyraźny ale nienachalny zapach.
Maseczkę dobrze się aplikuje, ponieważ ma konsystencję kremu, nie jest gęsta, nie roluje się.
Mimo, że mam obecnie przesuszoną cerę i nie nakładałam grubej warstwy, maseczka nie wchłaniała się całkowicie. Rano budziłam się z oblepioną poduszką i tłustą powłoką na twarzy i szyi. Nie było to komfortowe. Alternatywą w mojej sytuacji było zdejmowanie nadmiaru maseczki przed samym snem.
Skóra rano była dobrze nawilżona, optycznie wygładzona.
Tłusty film maseczki zapychał skórę i pojawiały się małe krostki.
Być może kiedyś skuszę się na ponowny zakup, w tej chwili szukam bardziej odpowiedniej maseczki dla mojej cery.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Fajna i wygodna maska

Zacznę od tego, że maseczka jest mega wydajna, ponieważ jedna saszetka starczyła mi na cztery razy! Maska jest łatwa w użyciu, ponieważ pozostawia się ją na noc. Rano skóra jest nawilżona i gładka. W moim przypadku należy aplikować niewielką ilość, poneważ nadmiar powoduje powstawanie wyprysków. Fajny i wygodny produkt, można ze sobą zabrać w delegację lub na wakacje.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

depilacja rąk

Bardzo dobra

Moja cera kocha maseczki Dermiki. Używam maseczek róznych firm, ale niezmiennie najlepszy efekt mam po Dermice - stosowałam już prawie całą serię i moje oceny wahają się między "rewelacyjna" a "bardzo dobra" :) Mój najlepszy zestaw pielęgnacycjny do twarzy to maseczka z glinki na kwadrans, a potem któraś z saszetek Dermiki na całą noc.

Mam cerę >30, bardzo łatwo przesuszajacą się od wody, wiatru, klimatyzacji, po prostu od wszystkiego, a jednoczęśnie potrafiacą zareagować zapchaniem, w dodatku naczynkową. Niedostateczne nawilżenie i natłuszczenie sprawia, że natychmiast wychodza mi zmarszczki na czole. Ta maseczka, jak inne z serii, jest mocno odżywcza, rano budzę się z wypoczetą, nawilżoną, natłuszczoną buzią. W dodatku jestem zakochana w jej zapachu.

Jeśli ktoś jest w stanie użyć tej saszetki kilka razy, to raczej nie jest to dla niego maseczka - u mnie 1 saszetka starcza na twarz, szyję i dekolt + ew. odrobina na wierzch dłoni. Po lekkim masażu prawie cała się wchłania, pozostawiając tylko warstewkę na skórze, nie ma mowy o masakrze na poduszce.

Cena jak dla mnie jest w porządku, szczególnie że co jakiś czas są promocje w róznych sieciach drogeryjnych i wtedy kupuję spory zapas.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Polecam! Skóra się odwdzięcza :)

Kupiłam chyba z 5 tych maseczek w promocji po niecałe 3 zł zachęcona opiniami na wizażu.

Moja cera, która jeszcze rok temu mocno się świeciła, obecnie w niektórych miejscach bywa przesuszona i po mikrodermabrazji zauważyłam, że naczynka się zaczerwieniają. Szukałam ukojenia i Senne Marzenie spełniło moje wymagania.

Plusy:
- po przebudzeniu cera jest wypoczęta, wygładzona i jakby rozświetlona
- pięknie się u mnie wchłania, czasami dosmarowywuję przed pójściem spać i rano nie zdarzyło mi się, żebym obudziła się z jej resztkami
- czuję jak miejscami spięta skóra prawie natychmiast po nałożeniu odczuwa ulgę

Minusów nie zauważyłam. Będę czekać na promocję i znowu się obkupię :)

Pół gwiazdki odjęłam żeby zostawić sobie zapas na wypadek gdybym natknęła się na cudo ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

bardzo przyjemna,

wypróbowałam na noc, po przebudzeniu skóra była fajnie rozjaśniona, bez opuchlizny. Ale byc moze zadzialal efekt placebo "senne marzenie";-) ale czułam się z soba dobrze rano;-) a nie zawsze tak jest

nie zapycha porów, skóa jest wygładzona, ale zuzyłam jej cąłkiem sporo bo 3/4 opakowania na jeden raz....ale skora napieta, ladnie nawilzona

na codzien za droga do stosowania, ale raz na jakis czas jak najbardziej;-)

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Może być

Odkąd pod oczami pojawiły mi się zmarszczki pod oczami zaczęłam bardzo mocno o nią dbać, oprócz zabiegów botoksu czy mezoterapii stosuję kilka razy w tygodniu różnego rodzaju maseczki mocno nawilżające, żeby chociaż zewnętrzny stan cery się poprawił, bo wiadomo że głęboko to żaden kosmetyk nie odbuduje głębokich warstw naskórka.

Mam cerę normalną ze skłonnością do mieszanej, a maseczka jest przeznaczona do suchej.

Stosowałam ją na noc, całkowicie się nigdy nie wchłonęła, zawsze do rana została lepka warstwa. Cera po maseczce jest rzeczywiście odżywiona, przyjemna w dotyku, miękka.
Nie zapycha porów, przyjemnie pachnie, jest wydajna- jedna saszetka wystarczyła mi na 5 użyć na twarz.

Cena bardzo korzystna, 5,90zł w Douglasie, jest tam chyba największy wybór tych maseczek.

Dałabym może i 5 gwiazdek, ale skoro ja mam cerę normalną ze skłonnością do mieszanej, to osoby z suchą cerą (do której jest przeznaczona) raczej zadowolone nie będą.
No i nie ukrywajmy, ale znam też lepsze maseczki niż ta. Wrócę do niej na pewno ze względu na cenę no i działanie które mnie odpowiada.

Jednak nie dosyt zostaje... teraz kupiłam maseczkę Dermiki "Sensacja" jestem ciekawa jej działania.

wchłania się?

Nie wiem jak to jest, że innym powyższy specyfik dobrze się wchłania, bo mnie wchłaniać się nie chce ni ciut ciut.Właśnie starłam warstwę maseczki nałożoną godzinę temu, niezbyt grubą a i tak było co ścierać. Przyznam,że wolę nie wyobrażać sobie stanu mojej poduszki,gdybym zastosowała się do wskazówek producenta i przespała w maseczce całą noc.Po starciu warstwy maseczkowej pozostaje na buźce dość wyraźny film, tłustawy, ale zapewniający poczucie komfortu dla skóry. Poprawa wyglądu wizualnego raczej nie nastąpiła :-) Aha, opakowanie "sennego marzenia " starczyło mi na 3 krotne użycie. Zakupu chyba raczej nie ponowię,nie mam cierpliwości:-)

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 3-krotnie użyta

ratunek dla skóry

Było tak: moja cera zwariowała od "cudownych" żeli do skóry mieszanej- Vichy i Iwostin(odstawiłam już), ścięła się na czole- wypolerowana na błysk, przesuszona, z łuszczącymi się skórkami. Struktura skóry była wyraźnie zniszczona. Do tego doszło kilka zarwanych nocy, oraz próby reanimowania skóry innymi maseczkami Dermiki: nasycenie(co jest dla mnie strasznym niewypałem- nie nawilża) oraz satysfakcja(zawiera parafinę!) , pełnia życia (zapycha).

pokusiłam się więc na SENNE MARZENIE i to był strzał w 10. Nakładam grubą warstwą po wieczornym demakijażu i myciu, wchłania się błyskawicznie i od razu przynosi ulgę- odczuwalne przez cały dzień napięcie skóry minęło dosłownie w sekundę! Kładę się spać mając ją dalej na sobie, a rano budzę się z wypoczętą, zregenerowaną skórą. Kolejną rzeczą która mnie ujęła w tej maseczce to piękny zapach ! Z czymś mi się kojarzy, z czymś przyjemnym, ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć .
Stosowałam kilka nocy pod rząd i wszystkie suche skórki zniknęły, ściągnięcia już nie odczuwam, a drobne linie pod oczami wygładziły się .
Na pewno bedę miała ją regularnie w kosmetyczce, z pewnością przyda się w sytuacjach "po imprezowych" i innych stresujących dla mojej skóry .
Saszetka wystarcza spokojnie na 5 hojnych zastosowań, później przechowuję w lodówce, szczelnie obwijając w woreczek foliowy.
Używam tego produktu od: 2 tyg

Bardzo fajna.

Nie używam regularnie, bo 5 zł w regularnej cenie to za dużo, więc kupuję jak jest promocja za 3,50. Tak jak inne maseczki Dermiki z tej serii i ta mi pasuje. Jest gęsta, kremowa, wydajna (starcza mi na ok. 4 użycia, trzymam ją potem w lodówce). Ta maseczka to bardzo fajny uspokajacz zmęczonej, wysuszonej cery. Używam jej raz na jakiś czas wieczorem, i rano faktycznie widzę różnicę: skóra jest gładka, nawilżona wypoczęta (najlepiej działa - jak każdy kosmetyk nocny - z solidną dawką snu). Na pewno będę do niej regularnie wracała.

Używam tego produktu od: paru lat.
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek, na zmianę z innymi maseczkami z tej serii.

Świetna maseczka

To już druga rewelacyjna maseczka Dermiki w moim życiu :-) Doskonale nadaje się do suchej cery. Super się rozprowadza, rewelacyjnie wchłania, cera jest po niej wręcz perfekcyjnie nawilżona i odżywiona. Saszetka wystarcza luzem na dwa razy. Gdyby jeszcze produkowali ją w tubkach ... :P

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Bez rewelacji

Nie zachwyciła mnie ta maseczka.
Co prawda trochę nawilża cerę i faktycznie sprawia, że rano cera sprawia wrażenie bardziej wypoczętej, ale mnie niestety także przy okazji lekko zapychała :kwasny:
Rano, gdy spoglądałam w lustro widziałam, że miałam na twarzy małe krostki, których wieczorem jeszcze nie było. Dlatego też moja ocena jest tak niska.

Używam tego produktu od: ok. tygodnia