L'Oreal Paris, Elseve Nutrileum, Maseczka dyscyplinująca Intensywne wygładzanie

L'Oreal Paris, Elseve Nutrileum, Maseczka dyscyplinująca Intensywne wygładzanie

Maseczka do włosów suchych, szorstkich i trudnych do układania. Odżywia włosy i nadaje im miękkości. Włosy są miękkie, gładkie i łatwo się układają.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Potato Starch Modified, Cetyl Esters, Isopropyl Alcohol, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Camelina Sativa/Camelina Sativa Seed Oil, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Methylparaben, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, BHT, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Parfum

Cena: 20zł/ 200ml

Sprawdzila się ;)

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Mam włosy do ramion, z tendencja do puszenia się, podatne na układanie. Ostatnio troche skatowane rozjasnianiem. Maseczka w polaczeniu z serum z tej samej serii "Elseve intensywne wygladzanie, serum przeciw puszeniu się" moje wlosy sa dobrze nawilzone, lśniące i maja ladny skręt. Rozczesuja sie z niebianską łatwoscia ;) Polecam!

Używam tego produktu od: od pol roku, na przemian z innymi maskami ;)

NIE DLA MNIE

Używałam tej maseczki wraz z szamponem i odżywką z tej samej serii i efekty były niestety mizerne:(
Zacznę od tego,że mam włosy za ramiona wiecznie katowane rozjaśnianiem no i przez co wymagają troskliwej pielęgnacji a ta maseczka wraz z jej kompanami wcale mi w ich pielęgnacji nie pomogła,włosy po jej zastosowaniu były jednym wielkim kołtunem nie do rozczesania,wcale nie wygładza wręcz miałam wrażenie,że moje włoski były jeszcze bardziej wysuszone,zero nawilżania,odżywiania i jakiegokolwiek połysku jedyny plus to to,że maseczka posiada bardzo miły dla nosa zapach,no ale chyba nie o to chodzi-ogólnie nie polecam!

Używam tego produktu od:ROK TEMU

Najlepszy:)

Zaniechalam uzywania prostownicy dlatego ze coraz bardziej dostrzegalam w jakim stopniu je niszcze w zamian wyprobowalam lini loreal wygladzanie odzywka, maska i odzywka bez splukiwania i musze przyznac ze jestem zachwycona prostownice odlozylam w kat i nie amm zmiaru do niej wracac:) Zarowno maska ktora zostawiam na dosc dlugi czas jak i odzywki pozostawiaja wlosy proste, nieobciazone, lsniace i zdyscyplinowane. Nie zamienie jej na zadna inna :) Jeszcze tylko szampon z tej serii i mam caly komplet :) W dodatku ja ta maske zakupilam za jedyne 9 z groszami w promocji wiec jestem bardzo zadowolona. W stosunku do innych masek loreala ta jest niesamowicie wydajna na moje dosc dlugie wlosy uzywam zaledwie troszeczke a w zupelnosci wystarcza. Inne maski maja bardziej plynne konsystencje ta jest klarowniejsza dlatego napewno do niej wroce.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Nareszcie znalazłam!

Nareszcie znalazłam maskę która daje radę moim suchym i sztywnym badylom.. Używam jej razem z szamponem i serum wygładzającym z tej samej serii. U mnie cały ten komplet przewyższa wszystkie inne droższe, profesjonalne specyfiki pod względem efektu kosmetycznego. Włosy są lśniące i miękkie jak z reklamy. Jeszcze nigdy nie miałam takiego efektu.
Co do właściwości regenerujących- nie wiem, bo po ścięciu na krótko i zaprzestaniu rozjaśniania, nie mam większych kłopotów.
Zapach fajny. Szczególnie fajne jest serum.

Używam tego produktu od:dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 komplet

Nie zaluje zakupu

Mam wlosy krecone, puszyste, ze sklonnoscia do suchych koncowek. Oczekiwalam latwego rozczesywania i blasku bez efektu przetluszczenia i nie zawiodlam sie. Maseczka ma konsystencje, ktora mi odpowiada - nie jest do konca kremowa, ciezka, ale tez nie splywa z wlosow. Jesli dodam jeszcze piekny zapach (niepospolity, utrzymujacy sie na moich wlosach nawet 2-3 dni po umyciu wlosow i nalozeniu specyfiku), to jestem zdecydowanie na tak.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Ujarzmione puszenie

Poleciła mi ją fryzjerka, zapytana o kosmetyki odżywcze dostępne w drogeriach a nie salonach. To był strzał w dziesiątkę dla moich cienkich, niesfornych włosów:

- nie puszą się, nie elektryzują nawet po zdjęciu czapki
- nie obciąża włosów, a przy tym wygładza
- ułatwia układanie
- ładnie pachnie
- ma wygodne opakowanie, jest wydajna i niedroga
- wymaga spłukiwania, ale już po minucie od nałożenia daje efekt

super

Do tej pory kupowalam drogie,profesjonalne kosmetyki.Ostatnio z braku przypływu gotówki kupilam ta maske i szampon i jestem zaskoczona bo dokladnie spelnia moje oczekiwania.Mam włosy lekko krecone raczej cienkie.Jesli chce loki stosuje zupelnie inny szampon i odzywke bez takiej ilosci olejkow i silikonow.Najczesciej jednak ukladam i prostuje wlosy-do tego celu potrzebuje w skladzie czegos co je troche obciazy i wygładzi.Ta seria wlasnie tak dziala.Dodatkowo nakladam serum matrixa sleek i wlosy wygladaja i zachowuja sie tak jak chce ! Jestem bardzo szczesliwa,ze zaryzykowalam zakup tanszych kosmetykow.Maska spelnia na moich wlosach obietnice.Ładnie pachnie.Moze nasilac przetluszczanie jak wszystko co obciaza -niestety cos za cos.Polecam

Używam tego produktu od:miesiaca

Niezła

Tę maseczkę stosowałam w połączeniu z szamponem, odżywką pomarańczową. Pamiętam jej miłą konsystencję (takiego olejku - bardzo miłego). Podobał mi się jej zapach i nawilżenie. Ma jedyny minus bardzo rozprostowuje moje loko-fale. Ale to czasami warto zmienić swoją fryzurę i zamiast loko-fali mieć idealnie proste jak jedwab i bardzo błyszące włosy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele

s? lepsze

Maseczke kupi?em rok temu (troche inne opakowanie) i jeszcze chyba starczy mi na kolejny rok ;) Wydajna....

Jednak jaki? super efektów po regulaminowych 3 minutach nie zauwa?y?em.
Mój sposób na pe?ne wykorzystanie tej maseczki to trzymanie jej 20 minut na w?osach zakrytych foli? i cieplym r?cznikiem. Wtedy efekty wida?. W?osy odrazu mi?kkie, b?yszcz?ce. Ale czy zdyscyplinowane? No nie wiem...

Za tak? cen? (ok 19 pln) naprawd? si? op?aca.

U?ywam tego produktu od:roku
Ilo?? zu?ytych opakowa?:2/3