Adidas for Women, Anti-perspirant Sensitive Roll-on (Dezodorant w kulce)

Adidas for Women, Anti-perspirant Sensitive Roll-on (Dezodorant w kulce)

Poręczny dezodorant w kulce marki Adidas, przeznaczony dla skóry wrażliwej. Zapewnia 24 godzinną ochronę przed przykrym zapachem potu. Zawiera łagodzący aloes, nie zawiera alkoholu. Ma subtelny, delikatny zapach.

Skład: Water (Aqua), Aluminium Chlorohydrate, PEG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Steareth-20, Fragrance (Parfum), Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caesalpina Spinosa Gum, Hydrogenated Polydecene, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate, Silica, Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder. (19.04.2008)

Masakra!

Dezodorant strasznie podrażnia po depilacji! napisane jest, że jest alcohol free a tymczasem po nałożeniu go na pachy po depilacji musiałam go po godzinie zmyć gdyż miałam czerwone plamy, piekące chrostki i nie dało się dłużej wytrzymać..
plusy:
+ zapach oraz to, że nawet jak się spocimy nie czujemy zapachu potu tylko ten dezodorant
minusy:
-podrażnia,
-klei się,
-nie wysycha pod pachami,
-stosunek ceny do jakości,
-z pewnością nie jest to produkt dla osób wrażliwych..

ogóle przyznaję pół gwiazdki za zapach.

Używam tego produktu od: 3tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nie nie nie !

koszmar .
podrażnił mnie okropnie , cała skóra mi schodziła . leczyłam to długo . i zraziłam się do produktów tej firmy . innymi wadami było też to że bardzi dużo się go wylewało podczas używania .
miał całkiem przyjemy zapach ale nic więcej .

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

średni

Od dawna używałam tego produktu, wolałam w sprayu, potem ten bo wydawał mi się skuteczniejszy. Trochę zapobiega poceniu się, ale wiadomo, że żaden antyperspirant tego nie zapewnia, ew. specjalny produkt. Długo schnie, dlatego chwile trzeba było trzymać ręce w górze :D aktualnie stoi mi na półce, ponieważ używam innego. Przez długi czas go używałam. Ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 4 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

Nie polecam

Używałam go w tamtym roku od około czerwca do października i nie jestem zbytnio z niego zadowolona. W pochmurne dni jakoś dawał radę przez cały dzień, natomiast w słoneczne totalna klapa :( największym minusem jest to że okropnie podrażnia- po nałożeniu okropnie piekła i jednocześnie swędziała mnie skóra, a nie mam skóry wrażliwej. Długo schnie. Jego plusem jest ładny zapach, utrzymujący się nawet długo-no ale nie tylko tego wymagamy od antyperspirantu. Jest wydajny i to tyle plusów z mojej strony.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Dla mnie przyzwoity.

Kupiłam go za sprawą koleżanki, która używała wersji Sensitive w dezodorancie - zauroczył mnie ten delikatny zapach.

Ja dla siebie nabyłam kulkę i jestem zadowolona, bo:
- kosmetyk ogranicza pocenie (pocę się umiarkowanie)
- szybko zasycha
- nie brudzi ubrań
- nie podrażnił mnie (ale nie mam takich skłonności)
- pięknie pachnie ♥
- nie klei się
- jest dość wydajny

Minusem może być cena, bo jest najczęściej gdzieś o 2 zł droższy niż inne anty wiodących marek.
Niemniej, ja jestem zadowolona.
Obecnie czekam na promocje, by kupić sobie go, tym razem w dezodorancie.

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Żaden tam sensitive...

To niby jedyny antyperspirant Adidasa do wrażliwej skóry- niby, bo podrażnia w takim samym stopniu, jak wszystkie pozostałe :/

Rzeczywiście zapobiega nadmiernemu poceniu (jedyny atut), ale kosztem piekącej, ciągle zaczerwienionej skóry. Nie warto.

Używam tego produktu od: kupiłam na minionych wakacjach
Ilość zużytych opakowań: odstawiony w trakcie pierwszego

Jak dla mnie idealny

Używałam go długie lata ale do niedawna zaczęły dziać się dziwne rzeczy tzn. zmienił się zapach, piekła mnie skóra i nie mogłam ruszyć ręką z bólu. Zawsze miałam zaufanie do tego produktu dlatego zdziwiło mnie to i odstawiłam kosmetyk na jakiś czas. Dowiedziałam się, że został zmieniony jego skład!! Jednak prawie miesiąc temu przywiozłam go z Polski i postanowiłam zaryzykować. Miłe rozczarowanie!! Wszystko wróciło do normy i mój ulubiony antyperspirant znowu jest taki sam. Polecam!!

Strasznie podrażnia !!!

Kilka miesięcy temu kupiłam ten dezodorant, skuszona ladnym zapachem i całkiem przyzwoitą renomą firmy.
Zastosowałam ze spokojem, wierząc w zapewnienie, ze jest "sensitive" i mimo, że skóra nie byla bezpośrednio przed aplikacją depilowana, skończyło się to katastrofą.
Po chwili skóra zaczęła bardzo, bardzo piec i swedzić, widac bylo mocne zaczerwienienie ( nigdy nie mialam takich problemow ! ).
Nawet po zmyciu preparatu, podrażnienie utrzymywało się, przez 2-3 dni, dyskomfort jeszcze dlużej.

Zdecydowanie nie polecam ...

Używam tego produktu od: uzyłam w lecie RAZ
Ilość zużytych opakowań: pierwsze poszło do kosza ...

Mocno podrażnia...

Kupiłam ten antyperspirant przede wszystkim bo na opakowaniu było napisane : sensitive oraz 0% alkohol.
Mam skórę raczej delikatną wiec pomyślałam, że taki produkt powinien się sprawdzić...
Nic bardziej mylnego...
Skóra po nałożeniu antyperspirantu (niezależnie od tego czy wcześniej była golona czy nie)robiła się bardzo czerwona, piekła, i była strasznie wysuszona.

Nie polecam nikomu tego produktu, gdyż po żadnym antyperspirancie nie zdarzyło mi się mieć tego typu niespodzianek...(a używałam ich wiele).

Na plus można tylko chyba ocenić zapach (aczkolwiek też nie jest jakiś rewelacyjny-po prostu jest delikatny).

Używam tego produktu: około 7 dni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (prawdopodobnie trafi do kosza...)

ok

Plus;
- nie zostawia śladów na bluzce, bynajmniej jak dla mnie
- ładnie pachnie
- DZIAŁA tzn. chroni przed potem,a jeśli już cos to nie czuć zapachu

Minus;
- nie widać ile zostało do końca
- raz otworzyłam i cały był w tej substancji, uświnił cały plecak
- troszkę drogi?

Używam tego produktu od: chyba roku
Ilość zużytych opakowań: cztery chyba

alergikom odradzam

Ciężko mi ocenić ten antyperspirant ponieważ 2 minuty po nałożeniu zaczęło mnie potwornie swędzieć i wyskoczyły mi czerwone plamy. Wszystkim z wrażliwą skórą odradzam. Wcześniej miałam antyperspiranty z adidasa lecz tym razem skusiłam się na wersję sensitive:(

Używam tego produktu od: 1 dnia

100% ochrony

Do tej pory używałam głównie sztyftów Lady Speed Stick, ale skuszona zachwalaniem tej kulki przez koleżanki Wizażanki, kupiłam ją na promocji. I nie zawiodłam się, to kosmetyk idealny!

Po pierwsze, zapewnia całkowitą ochronę przed poceniem. Eliminuje wilgotność, nie pojawia się brzydki zapach. Sprawdza się w trakcie ćwiczeń, na imprezie i w czasie stresującego egzaminu - ani razu nie czułam się niekomfortowo z powodu słabej ochrony. Zapomniałam w ogóle co to znaczy pocenie się.
Po drugie, ma delikatny zapach, taki pudrowy, który nie gryzie się z balsamem czy perfumami. Nie zostawia białych śladów, wystarczy chwila i już można się ubierać, nie trzeba długo czekać aż wyschnie.
Stosuję go po depilacji, nie podrażnił mnie, nic nie szczypie czy piecze.
Kulka jest duża, wygodna, nic się nie leje. Cieszę się, że opakowanie jest standardowe, dezodorant nie stoi do góry nogami.

Jedynym minusem jest jego niewydajność, starcza raptem na 1,5 miesiąca. Jednak przy tej cenie i dostępności nie stanowi to problemu.

Kosmetyk idealny, cieszę się, że na niego trafiłam. Stał się moim niezbędnikiem.

Używam tego produktu od: listopada