Adidas for Women, Anti-perspirant Pure Roll-on (Dezodorant w kulce)

Adidas for Women, Anti-perspirant Pure Roll-on (Dezodorant w kulce)

Kolejny z rodziny kulkowych antyperspirantów Adidas, stworzony przy pomocy sportowców. Adidas Woman Pure ma przyjemny, świeży zapach, szybko wysycha na skórze, nie pozostawia białych śladów na ubraniu. Zapewnia 24 godzinną ochronę przed zapachem potu. Nie zawiera alkoholu. Bardzo wydajny.

Cena: 10zł/ 50ml

średniak

Zawiodłam się trochę, niby dość dobrze chroni mnie przed potem, ale nie wchłania się prawie w ogóle, przez co prawie od razu często powstawały nieestetyczne mokre plamy pod pachami, a nie był to pot, tylko właśnie adidas :/ Do tego brudził ubrania.
Z tego powodu więcej go nie kupię...

Najlepszy

Wlasnie stoi sobie teraz u mnie w lazience, wczesniej mialam ten niebieski, chyba sensitive. Obydwa super. Moim zdaniem sa najlepsze ze wszystkich w tej cenie i nawet lepsze od gornopolkowcow. Nie mam jakichs powaznych problemow z nadmiernym poceniem sie i przykrym zapachem, jednak, jesli nie uzyje niczego, to problem pojawia sie. Stosowalam juz wiele antyperspirantow, tych drogeryjnych, jak i aptecznych m. in. vichy. Niektore byly dobre inne nie, niektore drozsze inne smiesznie tanie, jednak ten zachwycil mnie bez reszty, to jest wlasnie moj strzal w dziesiatke, kosmetyk stworzony dla mnie. Chroni 24 h, to fakt, moze w lecie przy wysokich temperaturach wytrzymuje "tylko" do wieczora, nie zawiera alkoholu, czyli nie szczypie, nawet po depilacji, nie podraznia, szybko sie wchlania, nie wysusza mojej i tak juz suchej skory, pieknie pachnie, najbardziej wersja pure i sensitive, nie jakas chemia czy sztucznymi kwiatkami i owocami, po prostu zapachy pierwsza klasa, nienachalne, ale glebokie, mozna wodzic nosem i wodzic za nimi. Biorac pod uwage jakosc i wydajnosc, a zuzywaja sie powoli, gdyz wystarczy nalozyc niewielka ilosc, aby poczuc ich moc, to nie sa drogie. maja bardzo solidne opakowania, zamkniecia i niezacinajaca sie i nie przeciekajaca kulke, no i bardzo wazna zaleta, bo minusow nie maja, nie brudza i nie niszcza ubran. Tak, Tak, Tak!!!!!! Polecam.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Jestem w polowie drugiego

Super!!

Przede wszystkim bardzo lubie zapch tego dezodorantu, ale jest on tez skuteczny. Dobrze chroni przed poceniem, nawet w najwieksze upaly. W przeciwienstwie do wielu innycg dezodorantow nie uczula mnie, nie podraznia skory. Opakowanie jest wygodne. Jest raczej wydajny. Nie brudzi ubran, nie zostawia na nich bialych sladow.

Używam tego produktu od: 2 lata

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

bubel

To najgorszy dezodorant jaki miałam a testowałam ich wiele. Po pierwsze w ogóle się nie wchłania. Nawet kiedy nakładam jedną cieniutka warstwę to nie ma szans aby pachy nawet po godzinie były suche.
Ta podstawowa wada mnoży kolejne: brudzi ubrania niemiłosiernie i w ogóle nie chroni przed poceniem się. Bubel nad bublami.

Używam tego produktu od kilkunastu tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale raczej go nie dokończę

mój kwc!

kupuję od dawna z niewielkimi przerwami. wszystkie zapachy z serii są super, sprawdzają się też super, nie mam absolutnie żadnych zastrzezeń. wydajnośc ponadprzecietna:) trwałe, długo chronią, nie paskudzą ubrań, łatwo dają się zmyć ze skóry(w przypadku innych często nawet gąbka zawodziła, a ubrania...szkoda gadać)

super,bede mu wierna!

Używam tego produktu od:parę lat
Ilość zużytych opakowań:ojjj nie jestem w stanie zliczyć;)

rozczarowanie...

postanowiłam kupic ponieważ mój chłopak używa właśnie antyperspirantu adidas w kulce i nie mogłam sie nadziwić jak tak długo i intensywnie utrzymuje się jego zapach. zdecydowalam ze ja tez kupie tyle ze w wersji damskiej ;) nie zauważyłam plusów... podczas użycia wydobywa sie go z kulki bardzo dużo na ciało, długie sie wchłania i wysycha, zapach sie nie utrzymuje, no i nie zapewnia ochrony przed potem. szkoda bo tak pozytywnie oceniałam ten produkt

Używam tego produktu od: tygodnia

to nie to

Niestety zawiodłam sie na nim, miał nie zostawiać śladów a zostawia miał wysychać szybko a nie wysycha. Jego działanie antyperspiracyjne pozostawia wiele do życzenia :(

jest ok...

Mam dezodorant z fioletową zakrętką. Jeżeli użyję go z rana dobry efekt pozostaje do wieczora.Nie pachnę brzydko... Jeden minusik: długo schnie, ale poza tym super

Używam tego produktu od:niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań0.5

średni

ładnie pachnie i fajnie sie aplikuje, wygodne małe opakowanie i to tyle plusów

nie chroni przed potem, dłuugo wysycha i zostawia ślady na ubraniu, mało wydajny i nie najtańszy

nie polecam
Używam tego produktu od: 3 msc

Bardzo dobry.

Używałam go w wakacje ze 2 lata temu.!
+pięknie pachnie
+wygodne opakowanie
+kulka sie nie zacina
+chroni pzred poceniem się
+nie podrażnia

Godny polecenia

Używam tego produktu od: w trakcie wakacji

skuteczny ale podrażnia

Skuteczny w działaniu, przyjemnie pachnie ale niestety niezbyt delikatny - wysusza i podrażnia skórę. Stanowczo odradzam stosowanie po depilacji. No i dość długo wysycha po aplikacji

Używam tego produktu od: aktyualnie już nie używam

Fajny :)

Jedną gwiazdkę odjęłam ze względu na to, że troszkę za długo schnie. Ale takie są wady antyperspirantów w kulce.
Poza tym ma same zalety:
- zmniejsza potliwość
- nie brudzi ubrań
- delikatny przyjemny zapach
- wydajny
- poręczne małe opakowanie
- przystępna cena

Używam tego produktu od: nie pamiętam