Eveline, Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h (Długotrwały podkład do twarzy)

Innowacyjny podkład nowej generacji, dzięki płynnej, nietłustej i niezwykle lekkiej konsystencji zapewnia maksymalnie naturalny efekt „drugiej skóry”. Doskonale kryje i długotrwale matuje do 24 h, bez efektu maski. Idealnie wyrównuje koloryt, zapewniając rezultat udoskonalonej cery- „baby face effect”. Aplikowana pipetką satynową formuła pozwala precyzyjnie kontrolować stopień krycia.

Czemu mnie to nie dziwi

Nie jestem i nigdy nie byłam zwolenniczką podkładów tej firmy, ale po ilości pozytywnych recenzji jakie zebrał postanowiłam go wypróbować...
Jeśli chodzi o jego konsystencje ma bardzo, lekką wodnistą, twarz po jego aplikacji wygląda na satynową nieskazitelną. Hmm taki efekt nie trwa jednak zbyt długo .. podkład absoltunie nie wytrzymał u mnie 24h, już po 3 h zaczał się ścierać twarz w okolicach T bardzo się świeciła, po nałożeniu pudru powstawały plamy. A więc klapa ! Kosmetyk dobrze współpracuje z innymi produktami, róż, czy rozświetlacz ładnie się z nim blendują. Lekka wodnista konsystencja może być jednak upierdliwa, podkład ma bowiem leistą konsystencje, która czasem potrafi ściekać z pipetki.

Mistrz w swojej kategorii (zastygający, suchy, satynowo-matowy)

Rzadki, wodnisty, bardzo lekki, zastygający podkład, który najlepiej nakłada się mokrą gąbką. Skóra przed aplikacją musi być dobrze nawilżona, najlepiej lekko "mokra"/ lepka (nawilżacz bądź primer) - podkład podkreśla suche skórki.
Mocna kontrola nad poziomem krycia - od efektu kremu bb do efektu nieskazitelnej porcelanowej lalki. Warstwy można budować w odstępie czasowym, blendują się ze sobą idealnie. Krycie "pierwszej" czy cienkiej warstwy należy zweryfikować po zastygnięciu, bo może się okazać, że co nie co zacznie przebijać. Nie ściera się, ale "wżera" w skórę, dlatego po jakimś czasie może się okazać, że nałożyło się go jednak trochę za mało. Tworzy efekt bardzo gładkiej skóry. Jest kosmetykiem dosyć mocno perfumowanym (osobiście zapach uwielbiam), ale ALERGICY to pierwsze na co powinni zwrócić uwagę!!!!

Trwałość naprawdę zależy od rodzaju cery. Według mnie, najlepiej trzymać i wyglądać będzie na skórze normalnej. Ale na pewno nie jest to long lasting formula :P

Ciemnieje bardzo delikatnie. Proszę nie dać się zmylić, że kolor 015 Vanilla, ma odcienie żółte, bo tak naprawdę ma lekko różowe. Kolor na butelce nie ma zbyt wiele wspólnego z tym w środku. Koniecznie polecam sprawdzić odcienie w drogerii na ręce i na twarzy!!!!!

Uwielbiam

Kocham ten podkład, lecz długo nie mogłam się zdecydowanie na zakup. Dużo przeczytałam na jego temat, sporo osób pisało, że ciemnieje ( mnie na szczęście to nie spotkało). Lubię go na codzień. Wytrzymuje cały dzień, jest lekki, ma śliczny kolor (mój to 015 light vanilla), jest łatwo dostępny. Dawno nie miałam tak dobrego podkładu, do którego bym ponownie wróciła.

Gorąco polecam

Podkład kupiłam z ciekawości, ponieważ nie miałam do czynienia z podobnym dozownikiem. W pierwszej kolejności kupiłam w ciemno kolor 010, sugerując się najniższym numerem odcienia podkładu. Niestety okazał się dla mnie za ciemny, więc biorąc pod uwagę promocję w jakiej był podkład od razu kupiłam kolor 015.

Fluid dozowany pipetą był dla mnie całkowitą nowością, jedynie na półkach mignął mi podkład Catrice na który się nie zdecydowałam, więc postawiłam przetestować ten z Eveline. Już zużyłam całe opakowanie i z polecenia trafił również do kosmetyczek moich bliskich.

Nakładanie produktu jest przyjemnością. Jeśli się śpieszę dozuję 1 pipetę na rozgrzane ręce i wklepuję twarz. Jeśli mam nieco więcej czasu dozuję go bezpośrednio na twarz i rozsmarowuje gęstym pędzlem (fluid jest dosyść rzadki, jeśli po pędzlu zrobią się mini smugi można je wklepać). Jeśli chcę uzyskąc najlepszy efekt nakładam go gąbką. Szczególnie duży plus należy mu się za nakładanie gąbką (+baking), postawiłam na ten podkład na wesele w upalny dzień i przez całą zabawę super utrzymał się na twarzy i to bez mgiełki utrwalającej, której zapomniałam zabrać:)

Fajnie mi się sprawdził z każdym korektorem jaki użyłam, również nie miałam problemów z pudrem. Biorąc pod uwagę matowe wykończenie bardzo polubiłam efekt przypudrowania twarzy pudrem bananowym (wiem, że jest dedykowany do bakingu, ale przy szybkim porannym makijażu na to się nie zwraca uwagi a jak efekt mi się spodobał to zaczęłam regularnie łączyć te 2 produkty).

Przy nakładaniu podkładu bezpośrednio na twarz trzeba uważać, żeby się nie pobrudzić. Jest rzadki i jeśli nałożymy go za dużo, to potrafi spłynąć. Nie ciężko również niechący ubrudzić ubranie. To jednak jest kwestią nauczenia się korzystania z pipety.

niezły

To jest moj koleiny podkład moje kolekcji , ma niezła konsystencje lekkiego podkładu który ma srednie krycie i utrzymuje sie u mnie ponad 8h po tym czasie sciera sie mi na nosie, brodzie i strefie "T" . Ale bardzo go lubie w codziennym użytku .

Świetny

Podkład dobrze się utrzymuje, ściera równomiernie i nie wyswieca się szybko. Można nim budować krycie, ale raczej nie większe niż dobre średnie.
Wydaje mi się, że nadaje się do skóry tłustej/normalnej, ponieważ konsystencja prawdopodobnie podkreśli suche skórki.
Dodatkowo często widzę go na promocji :)
Kolory są ok, choć dla totalnych bladziochow niestety raczej się nie sprawdzi.

Podkład sprawdza się na gorące dni. Nie spływa. Idealnie matuje. Lecz ma ciut za lekkie krycie. Polecam bardzo chętnie. Napewno jeszcze raz bym kupiła. Uwielbiam kosmetyki z pipetką.

Brawo Eweline!

Zdecydowałam się na podkład Eveline Liquid Control po poszukiwaniach i testach podkladow roznych marek rowniez tych z wyższej półki a ceny niektórych sięgały 300pln. Jestem posiadaczka skory mieszanej, ze sklonnoscia do przesuszania na nosie, rzadko mi zdarzaja sie wypryski mimo to zalezy mi na perfekcyjnym kryciu poniewaz mam na twrzy wrodzone znamię wyglądające jak brązowe przebarwienie. Niestety jest je bardzo ciężko przykryć nawet jeśli makijaz jest robiony przez profesjonalistki. Ku mojemu zaskoczeniu podklad Eveline poradzil sobie z tym znakomicie!!! W miejcu znamienia musialam nalozyc podklad kilkakrotnie pedzelkiem ale udalo sie!! :) Ponadto krycie utrzymuje sie przez wiele godzin a skora wyglada naturalnie i gladko :)) na takim efekcie mi zależało :) a wspaniala lekka konsystencja i pipeta do dozowania są dla mnie idealnym rozwiazaniem.
Przy doborze koloru nalezy wziac pod uwage ze delikatnie ciemnieje po jakis 20min po nalozeniu

Nie dla mnie

Na początku zapowiadał się super, ale... Widzę jego same minusy. Próbowałam dawać mu szansę kilka razy jednak... To nie jest to. Podkład jest bardzo rzadki, podkreśla suche skórki, również mnie bardzo podrażnił... Policzki były zaczerwienione, piekły i swędziały. Nigdy więcej go nie kupie. Zapach taki perfumowany, czuć moim zdaniem alkohol. Na plus jedynie odcień

Fajny, fajny

Najnowszy podkład marki Eveline Cosmetics robi furorę w internecie. Więc i ja skuszona tyloma pozytywnymi opiniami o tym pokładzie postanowiłam go kupić i sprawdzić sama na sobie jaki on jest, czy serio taki HIT jak mówią. Akurat był na promocji w Hebe -40%, więc tym bardziej go kupiłam. Wybrałam kolor 010, ponieważ porównałam go do mojego poprzedniego podkładu, którym był Revlon 180. Kolor ten był troszkę ciemniejszy i o to mi własnie chodziło. Podkład jest w szklanej buteleczce z pipetką, jest produktem o konsystencji, bardzo rzadkiej i niestety często przy aplikacji potrafi mi z pipetki skapnąć.... Więc od razu przy odkręceniu odkładam pipetkę i przechylam buteleczkę. Podkład bardzo łatwo się aplikuje, nie robi smug, ładnie wygładza skórę. Zawsze po aplikacji podkładu go przypudrowuje, aby zwiększyć mat. Podkład nie ciemnieje mi na twarzy, wykonuje tylko jedna poprawkę w ciągu dnia. Także no ma swoje plusy i minusy ten podkład, ale znów nie jest najgorszy :)

nie jest idealnie ale nie jesg też źle

Producent obiecuje tu trwałe matowienie do 24h, efekt 'baby face' i matującą formułę. Mam cerę tłustą wiec nie chcę obciążać jej ciężkimi podkladami także postawiłam na ten i szczerze to bez pudru efekt matowienia jest conajmniej nie widoczny bo podklad nalozony na skore daje wrażenie rozwietlajacego a nie matującego jednak po nalozeniu pudru jest ok. 24h na pewno sie na twarzy nie trzyma a juz na pewno nie na mojej z cerą tłustą, moze conajmniej 4 gdy naloze puder ale np po wf-ie gdy moja twarz sie spoci juz podkladu nie widać i czuję się bardzo nie świeżo. Efekt baby face moze bym mogla uznac ale po nalozeniu na twarz podkładu on poprostu zmienia kolor. Moj podklad jest dobrany do koloru skory (030) i dajac jego kropele na reke widać wyraźnie że jest on beżowy, bardzo lekko przechodzący w pomarańcz a rozblendowujac go lub rozprowadzajac pędzelkiem robi sie różowy. Jednak znajomi mi mówią ze oni nie widzą dużej różnicy wiec może za bardzo zwracam na to uwage. Chce jeszcze zwrócić uwagę na to że jeśli chcemy zakamuflowac niedoskonałości to ten podkład nie sprosta temu zadaniu w 100% potrzebny jest do tego korektor. Jednak dość narzekania bo są też plusy; po nalozeniu podkładu nie czuć ciężkości to jest takie uczucie jakby sie miało na skórze lekki krem nawilżający, pipeta tu sprawdza się swietnie bo można wycisnąć z niej tyle produktu ile potrzebujemy bez marnowania go, zapach jest bardzo przyjemny, ma świetną konsystencję i wygląda na twarzy bardzo naturalnie. Podkład dobrze współpracuje z innymi kosmetykami. Jestem juz przy drugim opakowaniu i jak go skończę używać to pójdę do drogerii i poproszę panią o pomoc w doborze podkladu ale jeśli nowy mi sie nie sprawdzi to wrócę do tego. Pozdrawiam!

Całkiem dobry

Podkład o wykończeniu satynowym, matowym. Twarz po nałożeniu produktu wygląda bardzo pozytywnie jednak nie zawsze jego specyfika może to się przypaść do gustu. Duża gama kolorystyczna,mimo to nie znajdziemy tam jasnego koloru w żółtej tonacji, w idealnie żółtej jednak kolor 015 jest bardzo pozytywnym kolorkiem. Podkład na bazie wody, jest bardzo rzadki. Nie czuć go na skórze dzięki swej konsystencji. Nawilża jednak może podkreślać delikatnie suche skórki.

Zadziwiająco dobry

Zacznę od minusów; pierwszym z nich jest wybór koloru. 005 ma brzydkie, różowe tony, a beżowy 010 jest już dość ciemny- ciemniejszy od Revlonu 150, czy EL DW 1W1. Jest delikatnie ciepłym beżem.

Edit: właśnie sprawdziłam 015- jest jaśniejszy i wpada w żółte tony.
Drugim minusem jest aplikacja- podkład jest bardzo płynny, przez co jest także lekki, ale pipeta jest bardzo zdradliwa- niezwykle łatwo ubrudzić sobie ubrania, także należy nakładać podkład na twarz mając odchyloną trochę głowę w tył, najlepiej w ubraniach "domowych".

Podkład utrzymuje się bezproblemowo, nawet wytrzymał upalne dni. Taki "zwykły" dzień z temperaturą poniżej 25°C będzie się trzymał twarzy (i ładnie wyglądał) przez ok 10 godzin.

W trakcie noszenia nie zauważyłam ciemnienia, wałkowania się czy warzenia. Przetestowałam go z pudrem HD Golden Rose, sypkim Golden Rose, Lovely Bamboo Kat von D Lock It- z każdym się dogadał.

Nie wchodzi za bardzo w linie uśmiechu ani w pory na policzkach. Nie zapchał mojej skóry.