Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Żel matująco - oczyszczający do mycia twarzy

Żel głęboko oczyszcza pory i zwęża je zmniejszając przetłuszczanie się skóry.

Podstawa skuteczności:
* wyciąg z szałwii - działa antybakteryjnie, normalizuje gospodarkę tłuszczową skóry,
* wyciąg z ogórka - wykazuje łagodne działanie ściągające i wygładzające,
* gliceryna - utrzymuje wodę przez 24h na dobę w głębokich warstwach naskórka.
Żel nie zmienia naturalnego pH skóry. Zastępuje mydło.
Idealny dla cery tłustej i mieszanej, w codziennej pielęgnacji oczyszczającej.
Widoczny efekt: skóra oczyszczona, odświeżona i matowa.

Pięknie matuje, ale nie oczyszcza trądziku

Jestem z tego żelu bardzo zadowolona. Cel został spełniony - zmatowił skórę, w końcu przestała się błyszczeć.

Plusy:
- matuje skórę
- nie ściąga po umyciu
- odświeża
- śliczny zapach
- wydajny
- tani

Minusy:
- nie zredukował trądziku

Tak więc polecam na błyszczącą się skórę :)

Dobry żel!

Żel jest fajny, wydajny, dobrze myje, oczyszcza, nie podrażnia oczu. Zapach mało intensywny. Matuje na parę godzin. Cena w sam raz. Wszystko czego oczekuję od dobrego żelu. Mam zaufanie do marki Eris.
Hehe, opakowania rzeczywiście trudno się otwierają, wcześniej miałam żel łagodzący podrażnienia. Mam taką technikę, że otwieram go o kran :D Taka mała niewygodność, ale dla tego co jest w środku warto się na nią godzić

Bardzo dobry do cery tłustej !

*Dobrze matuje
*sciaga buzie
*ładny zapach :)
*wydajny,tylko kropla na całą buzię.
*Cena jak na taki efekt bardzo przystępna:)
*fajnie się pieni,jak dla mnie był super
*mam jeszcze jedno opakowanie.ale póki co używam mydła siarkowego.
*Wyszusza skore
ogólnie drugi produkt do mycia twarzy po mydle siarkowym:)

Tylko dla tłustej cery

Mam naprawde tłustą cerę i ten żel jest dla mnie bardzo dobry. Świetnie oczyszcza i dzięki niemu w końcu cera nie świeci mi się jak pisanki na Wielkanoc :D Zauważyłam też, że łagodzi mój comiesięczny wysyp pryszczy przed miesiączką i ograniczył powstawanie wągrów. Może być. Jak za taką cenę, naprawde nie jest źle.

Osoby o mniej tłustej cerze lepiej niech po niego nie sięgają! A jeśli sięgają, to niech stosują się do instrukcji na opakowaniu - po umyciu nim twarzy nakładajcie krem. Bo ten żel może Was troche wysuszyć, przecież ogranicza wydzielanie sebum a to nie jest dobre nawet dla normalnej i mieszanej cery, tylko dla tłustej.

Nic specjalnego

Kupiłam ten żel, bo akurat nie było mojego ulubionego garnier 3w1. Zachęciło mnie jego matujące działanie i tu muszę się przyznać, że żel mnie nie zawiódł - matuje dosyć dobrze. Jednak jego główną wadą jest to, że okropnie przesusza skórę. Po jego zastosowaniu i nałożeniu kremu nawilżającego na twarzy nadal zostawały białe skórki. Wolę się trochę świecić, bo to zawsze można załatwić bibułkami i pudrem niż mieć na twarzy okropne wyschnięte place. Jest jeszcze jeden wielki minus - żel ten udaje mi się otworzyć jedynie zębami, co nie jest zbyt poręczne :(.

Średni

Dobrze oczyszcza, ale i trochę przesusza.
Koniecznie po umyciu żelem muszę używać kremu nawilżającego.
Daje uczucie nieprzyjemnego ściągnięcia skóry.

Poważnie się zastanowię czy go ponownie kupić.

Używam tego produktu od: pół miesiąca

żel ok, opakowanie porażka!!

Używałam chyba wszystkich średniopółkowych żeli do twarzy. ten jest nawet ok, ładnie oczyszcza twarz, ładnie pachnie, cena w porządku, konsystencja itd. ALE OPAKOWANIE TRAGEDIA!! otwarcie tej pancernej tuby to koszmar. Zwłaszcza mokrymi rękami, a zazwyczaj mam mokre ręce kiedy chcę umyć twarz (bo najpierw myję ręce ;) Można się albo chwilę pomęczyć, albo próbować zębami, ale te chyba do czego innego służą.
dałabym 4 gwiazdki za zawartość, ale ujmuję jedną za pancerność ;)

Przeciętny

Przede wszystkim nie pasuje mi konsystencja tego żelu. Jak już zdołam wycisnąć go z tubki (co nie jest proste jak już dużo Wizażanek wspominało), to po nałożeniu na dłoń przelewa się między palcami :( Żelem jest tylko z nazwy, a w rzeczywistości gęstym płynem.
Wystarczy niewielka ilość żeby mocno się spienił, nawet dokładnie oczyszcza, ale wysusza przy tym skórę.
Stosuje go razem z kremem z tej samej serii i zauważyłam, że skóra ma więszą skłonność do wyprysków, eeech :( Tylko nie jestem w stanie powiedzieć, czy bardziej winny jest krem czy żel ...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

w porządku

dobrze oczyszcza, również makijaż, świetnie się pieni, nie wysusza.
Nie można mieć żadnych zastrzeżeń, poza tym, że mi jedno opakowania starcza dokładnie na miesiąc.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

jestem na tak ;)

po okropnej piance z Avonu która powodowała u mnie wysyp pryszczy... zakupiłam ten żel
wg mnie jest świetny do ceru tłustej, owszem wysysza, ale na opakowaniu jest napisane aby po nic stosować krem... i te polączenie mi odpowiada ;)

minusów nie widzę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - wydajny

wysusza

w zasadzie wszystko z nim w porządku. zapach mnie zachęcał do używania, opakowanie, z którego żel się wylewa mi nie przeszkadzało, wszystko da się przeżyć, o ile kosmetyk spełnia swoje zadanie. no i fakt, ten spełniał, bo od żelu do mycia twarzy oczekuję, że zmyje brud z twarzy, a nie jakichś cudów jak oczyszczenie i zamknięcie porów (od tego to już kwasy i kosmetyczki niestety).

Produkt ma jednak jedną, podstawową wadę - wysusza. Przy pierwszym opakowaniu nie przeszkadzało mi to aż tak, bo miałam dobrze nawilżoną skórę, ale potem zaczęłam kurację kwasową, która mnie przesuszyła, a ten żel jeszcze to pogorszył. Teraz odstają mi skórki i jestem pewna, że to przez niego, bo SLS jest w składzie na drugim miejscu za wodą.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 i trochę drugiego

Nie podoba mi się

A ja się wyłamię. jest to chyba najgorszy żel, jakiego używałam. Kupiłam go, chcąc wypróbować coś innego niż Nivea Visage Young, a że opinie na Wizażu były pochlebne, to się zdecydowałam właśnie na Lirene. I niestety - zawiodłam się. Po pierwsze zapach - okropny, niby ziołowy, ale jak dla mnie dominuje jakiś detergent z mocno sztucznym aromatem cytryny. Po drugie - dziwna, lejąca się konsystencja, truydno dozować ten kosmetyk. Pieni się dobrze, ale piana rozprowadza się po twarzy jakoś dziwnie, tępo. I co dla mnie najgorsze - nie pozostawia uczucia czystości, skóra zostaje jakaś taka oblepiona, pokryta warstewką czegoś dziwnego. Nie zwrócilam uwagi, czy matuje, bo uczucie, jakie pozostawia ten żel na twarzy, jest dla mnie nie do zniesienia.
Jak na złość jest wydajny. Nie dam najniższej noty, bo ją pozostawiam tylko dla absolutnych niewypałów, ale kusiło mnie, żeby jednak zostawić tylko jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kilku m-cy próbuję skończy.ć opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie