Nail Care - Podkład 1

Nail Care - Podkład 1

Świetny podkład pod lakier, odżywia i nabłyszcza. Nie odpryskuje, trzyma bardzo długo.

Cena: 6-7zł

lipa!

Z czystym sumieniem przyznam, że ten podkład jest po prostu kiepski! Próbowałam używać go na różne sposoby - sam, pod lakier, na lakier...zawsze zawodził:( Gdy używałam go z innym lakierem, niestety szybko odpryskiwał. Natomiast gdy ograniczyłam się do posmarowania paznokci samym podkładem, to faktycznie 3mał się o wiele dłużej, ale za to po krótkim czasie moje pazurki robiły się po prostu żółte!!!! OKROPNOŚĆ!!! Fakt, że płytki troszkę się wzmocniły, jednak to nie zmieniło mojego zdania na temat tego kosmetyku.
Powiem krótko = Nie polecam!!!

Używam tego produktu od: nie pamiętam

dwa w jednym

Świetna sprawa z tym podkładem, lakier na nim trzyma się wyjątkowo długo (na stopach odrastają już paznokcie a on nie złazi, np. lakier firmy bell). Używam go też zamiast lakieru bezbarwnego bo tak samo nadaje połysk płytce paznokcia i dlużej sie trzyma, no i taniocha.

świetny

Jest to świetny podkład pod lakier. Nie odpryskuje, trzyma sie bardzo dlugo. Odzywia paznokcie, czego efekt widac juz po pierwszym uzyciu. Polecam.