Fruit Boost, Hazelnut & Cream Shower Gel (Żel pod prysznic głęboko nawilżający)

Fruit Boost, Hazelnut & Cream Shower Gel (Żel pod prysznic głęboko nawilżający)

Pozwólcie sobie na luksusowy kremowy orzech laskowy.

Żel pod prysznic pielęgnujący skórę Arko wzbogacony dodatkiem orzecha laskowego i kremu poprawia stan skóry i sprawia, że staje się ona bardziej miękka i gładsza. Zapewnia luksus kąpieli pod prysznicem z miękkim dotykiem kremu na skórze.

Cena: 7zł/ 250ml

Ponownie nie kupię!

PLUSY:
- cena
- dobrze się pieni i świetnie oczyszcza

MINUSY:
- zapach na początku mi się podobał, ale po czasie stał się męczący
- nie ma co marzyć o jakimkolwiek nawilżeniu
- moim zdaniem konsystencja odrobinę za gęsta

Zawiodłam się

Ma przepiękny zapach, dobrze myje - tutaj kończą się jego plusy. Dla mnie to stanowczo za mało. Po "głęboko nawilżający" w nazwie na pewno nie spodziewałam się wysuszenia, które mi zafundował.

Dodam, że kupiłam go w dwupaku.:-D

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Turekcie migdały!

Coż za turecki badziew, az się zdenerwowałam jak uzyłam:/

Za największa wadę uznaję,że wysusza na wiór, a niby migdały, a niby mleczna konsystencja. A tu taki zawód kosmetyczny!!

Zaleta - tani i łany zapach.

Używam tego produktu od: uzywałam przez miesiąc

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Strata pieniędzy

Nie lubię produktów z tej serii. Może i są łagodne, ale to dlatego, że są słabe jakościowo. Nie mówię, że preparaty niełagodne są dobre. Nie o to mi chodzi. Żel pod prysznic powinien otulać i dbać o równowagę skóry - tego mi zabrakło. Zapachu nie czuje się już po spłukaniu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ostatnio skończyłam opakowanie

nawet nawet

Zacznę od zapachu - jak to u Arko - cudo ;), słodki, apetyczny, rozkoszny ;) . Żel jest bardzo gęsty, przez co jest wydajny, dobrze się pieni. Nie biorę pod uwagę w mojej ocenie nawilżenia skóry - to nie jest rola żelu pod prysznic, jego rolą jest delikatne, nieagresywne oczyszczenie skóry, bez niepotrzebnego dodatkowego wysuszenia (wystarczy jakość mojej wody ... ) - z tej roli wywiązał się super, skóra nie szczypała mnie, ani też nie pojawiły się post - detergentowe podrażnienia ;) . Niestety strasznie ciężko go kupić, czasami pojawia się w supermarketach.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Milusi

Przede wszystkim ten zapach. Bardzo apetyczny i słodziutki, coś jak połączenie kakao i orzechów. Doskonale się pieni, łagodny, bardzo przyjemny w użyciu. Oczywiście na głębokie nawilżenie w przypadku żadnego żelu nie ma co liczyć więc nawet nie brałam tego pod uwagę.

Ilość zużytych opakowań:2-3

słodziak!

Często do niego wracam, głównie do tej wersji, bo zapach jest najpiękniejszy.
Zalety:
- cena ( 4 zł)
- cuudowny zapach
- wydajność
- dobrze się pieni
- nie wysusza
- ładne opakowanie

Mogłabym doczepić się jedynie do nawilżania, ale cóż od czego mamy balsamy :D

Ilość zużytych opakowań: 3-4

zpach-cudo,właściwości-średnie

Zacznę od zapachu, bo to największy plus tego żelu :)
Orzech pachnie pięknie! Słodko, aromatycznie, aż chciałby się zjeść zawartość butelki :D Aromaterapia pod prysznicem-to najlepsze określenie ;)
Żel jest dość gęsty, pieni się w miarę dobrze, ale nie nawilża-i to jest jego spory minus.
Nie uczulił mnie, nie podrażnił, starczył na długo :)
Gdyby nawilżał, dostałby jeszcze jedną gwiazdkę, no ale cóż...

Używam tego produktu od:używałam kilka miesięcy temu

dobry

Lubię Arko głównie za zapach.
Jest słodki, ale nie mdły i nachalny.
Konsystencja- gęsty.

Według mnie to wydajny żel, nie zauważyłam by wysuszał i być może jeszcze kiedyś go kupię :)

Używam tego produktu od:miesiaca

Skóra szczypie.

Żel ma fajny, przyjemny, relaksujący, słodki zapach i to najbardziej mi się w nim podoba. Ma przyjemną konsystencję, nieźle się pieni, nieźle oczyszcza. Nawet nie wysusza za bardzo skóry, ale robi coś gorszego - powoduje szczypanie i zaczerwienienie skóry, szczególnie na udach i przedramionach. Nie zdarza mi się coś takiego zbyt często, więc niestety żel Arko skreślam mimo ładnego zapachu i niskiej ceny. Niewydajny.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 (całe)

smakowity

Bardzo przyjemny żel pod prysznic. Ma dobra konsystencję, kremową, nie za rzadka i nie za gęstą. Pieni się ale jest taka kremowa gęsta piana, nie bardzo duża. Żel nie wysusza skóry nadmiernie ale tez nie nawilża (nie wierze w nawilżające żele do mycia), nie powoduje podrażnień czy uczulenia.
Przepięknie pachnie, zapach słodki orzechowo-mleczny, dość intensywny ale nie mdły; naprawdę przyjemny i odprężający, świetny na jesienne czy zimowe wieczory.
Żel jest bardzo wydajny i tani. Żałuje jedynie, ze butelki nie można postawić "na głowie" ponieważ trudno wydobyć końcówkę żelu.

Używam tego produktu od: ok 3 tygodnie

zapach powala

Dla mnie największa zaleta to zapach - kokosowy, delikatny. Żel nie uczula mnie, cena dobra. Taniutki, taniutki, chociażby z tego względu warto wypróbować. Ma też ładne opakowanie :D

Używam tego produktu od: bardzo, bardzo długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: