Stopy, Żel do nóg kasztanowy przeciw obrzękom chłodzący (nowa formuła)

Stopy, Żel do nóg kasztanowy przeciw obrzękom chłodzący (nowa formuła)

Nowa formuła popularnego żelu kasztanowego w tubie. Skutecznie likwiduje objawy zmęczonych, obolałych nóg. Zapobiega obrzękom w okolicach kostek. Zapewnia długotrwałe uczucie chłodu. Aktywnie nawilża oraz poprawia ukrwienie skóry. Polecany dla osób wykonujących pracę stojącą lub siedzącą. Zawiera: ekstrakt kasztanowca, substancję chłodzącą, olejek z mięty pieprzowej i prowitaminę B5 (D-panthenol). Żel nanieść na skórę i delikatnie wmasować. Polecany również dla diabetyków.

Świetny :)

Kupiłam ten krem kiedy byłam w ciąży bo mnie wszyscy straszyli, że będę miała spuchnięte stopy i kostki, a na dodatek zbliżało się lato.
Stopy nie spuchły mi ani o milimetr w czasie ciąży mimo że chodziłam w martensach. Żelu używałam w celu chłodzenia stóp w upalne dni. Cudownie chłodzi :) Jest ze mną do dziś i czekam na cieplejsze dni by znów go użyć. Szczególnie przyjemnie poczuć go na stopach po długim spacerze :)

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte i kolejne czeka na lato :)

Słabe działanie

Działanie żelu jest słabe. Właściwie w ogóle nie widać efektów. Po zastosowaniu można poczuć delikatny chłód. Nie trwa to jednak długo. Skóra po zastosowaniu jest nawilżona. Nie zauważyłam, by zmniejszał opuchliznę.
Ma ciekawy zapach i niebieski kolor. Bardzo szybko się wchłania, więc trzeba go szybko rozprowadzać. Sprawdziłby się jako balsam do nóg.

bdb skład więc wierze, że działa

Używałam go przez dwa tygodnie, pojemność ma dość małą, jest niewydajny, ale przyjemniejszy w aplikacji od reszty żeli chłodzacych jakie miałam.
Nie smiedzi za bardzo, nie zatyka nosa mentolem czy kamfora, więc chłodzi tak sobie-średnio, ale chłod nie zostaje na dłuzej, po prostu w czasie wmasowania go czuć. Żel ma dziwny zielony kolor (co działa na mnie relaksujaco), ma ładne opakowanie, konsystencja żelu jest ok, nie jest płynny czy zbyt gesty, no moze troszke sie lepi, ale ma bardzo fajny skład i wszystko mu wybaczam. Nie odnotowalam przez te dwa tygodnie opuchnięc w kostkach. Stópki gładkie (czasem tylko chropowacieją), nawilzone (ten zel im nie szkodzi), powiedzmy, że ukojone (chociaz najczesciej po posmarowaniu żelami i tak sa gorace z opuchniec i zmeczenia), nogi też z nim w miare odpoczywaja. Żel godny polecenia

moze jeszcze go kupie, kupuje zwykle te zele co maja w składzie kasztanowca, wiec pewnie sie jeszcze z nim spotkam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Well 01

bez rewelacji

zel chlodzi, przynosi ulge zmeczonym nogom. tyle ze na krotko. ale mimo wszytsko przyjemny efekt po ciezkim dniu :) polecam dla niezbyt wymagajacych nog ;)

Używam tego produktu od:2,5 mca
Ilość zużytych opakowań:jedno cale

nie jestem zadowolona

Jak dla mnie, ma zdecydowanie za słabe działanie. Zależało mi na kosmetyku, który naprawdę przyniesie wyraźną ulgę zmęczonym i lekko podpuchniętym stopom. Ten żel jedynie trochę chłodzi i daje namiastkę uczucia ukojenia. Jednak warto trochę dopłacić i kupić świetny żel lawendowy z YR - jest różnica!

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3

przynsi ulgę

Całkiem przyjemny żel, na pewno przynosi ulgę i lekko chłodzi.
ponieważ mam doświadczenie z tego typu preparatami, daje 3 gwiazdki-znam lepsze np.nivelazione Farmony.

brakuje mi w nim faktycznej pielęgnacji przeciw obrzękom,a jedynie chwilowe uczucie ulgi

Używam tego produktu od:od wakacji

Przyjemny

Bardzo fajny produkt. Chłodzi , przyjemnie nawilza( ale nie lepi się tylko ładnie wnika w skórę stóp) , zmiękcza .
CZego chcieć więcej.
Bardzo go lubie.Używam tego produktu od:1