Kolor Zaprogramowany Waniliowy, Odżywka do włosów blond

Kolor Zaprogramowany Waniliowy, Odżywka do włosów blond

Pogłębia słoneczny odcień włosów blond naturalnych i farbowanych, skutecznie chroni kolor przed wymywaniem, intensywnie nawilża włosy.
Wzmacnia i regeneruje strukturę włosów, zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek, zapewnia włosom długotrwałą miękkość i połysk.
Zawiera substancje czynne o wysokiej skuteczności ochrony koloru: Heliogenol, ekstrakty z białej herbaty i bursztynu. Kremowa formuła o intensywnym działaniu kondycjonującym, zapach zmysłowej wanilii i słodkich migdałów.

Fajna odżywka :)

Kupiłam tą odżywkę już dawno, gdy postanowiłam rozjaśnić włosy. Była bardzo dobra, fajnie nawilżała i nie przetłuszczała włosów. Do zakupu skłonił mnie przede wszystkim zapach - ślicznie pachnie, tak słodko, a ja takie zapachy wprost uwielbiam :) ogólnie fajny produkt za niewygórowaną cenę :) kupiłabym ją ponownie, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć :(

Używam tego produktu od:używałam jej kiedyś

cudnie pachnie :)

Nie mam włosów blond, mam ciemnobrązowe a dzywke kupiłam li tylko dla zapachu :) Pachnie bosko - wanilią i migdałami. Poza tym fajnie odzywia włosy nie obciążając ich. Ale jdnak ten zapach jest najwazniejszy, bo włosy pachną jeszcze dlugo po kąpieli. No i są gładkie, mile w dotyku, dobrze się rozczesują. A że odzywka kosztuje grosze to zagości u mnie na dłużej.
Co do wydajności - mam dugie i gęste włosy więc wystarcza mi na kilka razy ale to norma.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: kończe drugie

bo nie obciąża!!!

Odżywka została zakupiona z szamponem jako zestaw za 7,49. Myślę, że to opłacalny interes.
Lubię ją, bo nie obciąża moich cienkich włosów. Sprawia, że są miękkie, pachnące, poddatne na układanie. Stosuję ją dwa razy w tygodniu, a włosy myję codziennie. Uważam, że to dobre rozwiązanie. Odżywka ma niewielką pojemność, ale w sumie aplikuje się ją w mniejszej ilości niż szampon, więc to nie jest wada.

Używam tego produktu od:koniec sierpnia 2008
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Cellulit mity

Lubię

Polubiłam tę odżywkę. Włosy nią potraktowane są miękkie, nawilżone i zdrowo wyglądają. O ile szampon z tej serii jest raczej średni, tak ta odżywka jest naprawdę niezła. No i ten zapach:)Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

może być

Nie wiem dlaczego ten kosmetyk ma w nazwie "waniliowa" , ten zapach jest mało wyczuwalny...ale i tak sympatyczny, jeśli chodzi o działanie to trzymam zazwyczaj odżywki co najmniej pół godziny gdyż mam bardzo suche włosy, i co po tym czasie>włosy są gładsze, jakby trochę ujarzmione, ale nawilżenie jest marne, nadal mam suche pasma ;/ tak więc może ta odzywka bedzie dobra dla kogos kto ma niesforne włosy ale nie całkiem zniszczone jak moje;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Ziaja górą!:)

Odzywkę zakupiłam razem z szamponem z tej serii w zestawie za 7.49zł.
Odżywka jest bardzo porządna, nieźle nawilża i ułatwia rozczesywanie - ale uwaga - nie obciążając przy tym włosów ani trochę :) jest ot dla mnie bardzo ważne, gdyż moje dosyć cienkie włosy mają tendencję do oklapywania i "ulizywania się".
Po tej odzywce nie tracą swojej puszystości, wręcz można powiedzieć, że ją zyskują :)
Ponadto kosmetyk dobrze pielęgnuje włosy, stają się błyszczące i zdrowe.
Jedyny minus - mała pojemność (tylko 150ml), co wystarcza mi na niecałe 2 tygodnie stosowania przy codziennym myciu włosów.

Używam tego produktu od:2 tygodni

taka sobie

Odżywkę stosowałam razem z szamponem z tej samej serii. Konsystencję ma dość gęstą, przyjemną. Pachnie miło aczkolwiek nie wiem czym:) Po użyciu włosy był miłe w dotyku, dość łatwo się rozczesywały-jednak miałam lepsze odżywki. Niewykluczone, może jeszcze wrócę do tej serii.

Używam tego produktu od:3 tygodni