Avon, Eve Duet EDP

Avon, Eve Duet EDP

Dwa zapachy,które możesz mieszać.
Eve Duet Radiant - Kompozycja radosna i czarująca - klementynka, kwiaty jabłoni, lilia wodna, jaśmin, jasne nuty drzewna.
Eve Duet Sensual - Kompozycja uwodzicielska i zmysłowa - śliwka, różowy pieprz, lilia wodna, nocny jaśmin, paczula.

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Piękne

Perfumy są przepiękne. Dają niesamowity zapach kiedy psikamy się na raz np. najpierw fiolet od razu na to złoto. Zapach się miesza i jest wspaniały. Jeśli osobno to zdecydowanie przypadły złote bardziej mi do gustu. Mają piękny zapach. Buteleczka bardzo fajna wygodna w użyciu. Bardzo lubię perfumy z avonu są wydajne i trwałe.

Ciekawa nowość

Ciekawy pomysł. Zapachy fajne, chociaż nie powaliły mnie na nogi. Ale ładne. Jeśli ktoś lubi uniwersalne perfumy albo chce poeksperymentować, to bardzo dobra opcja. Ja swój flakon oddałam mamie, i ona z siostrą uważają, że są bardzo ładne. Zapachy raczej dla kobiet, nie widzę ich na nastolatkach.

Dla mnie Bomba ! <3

Miałam już parę perfum Avonu. Jestem konsultantką, ale i klientką firmy i miałam okazję używać paru perfum, ale te zdobiły na mnie ogromne wrażenie.
Po raz PIERWSZY mam perfumy którymi mogę się psikać zależnie od tego jak w danym dniu się czuję i na jaki zapach mam chęć.
Rozwiązanie podwójnej wody perfumowanej jest super rozwiązaniem dla kobiet niezdecydowanych, które chcą mieć 2w1 razem już osobno.

Cena co prawda trochę zwala z nóg (ale to nie są nadroższe perfumy AVONu).

Polecam wypróbować :)

Nienajgorsze

Skusiłam się na te perfumy z dwóch powodów.Po pierwsze od chyba 10 lat nie zamawiałam nic z Avonu,po drugie zaintrygowały mnie perfumy 2w1 i bardziej fioletowa wersja ze względu na różowy pieprz oraz paczule w skladzie.Do rzeczy:
zapach nie taki ostatni,wersja "dzienna" dla mnie typowo odświeżająca po prysznicu,natomiast "wieczorna" już ciekawsza.Połączenie obu zapachów nie daje spektakularnych efektówFaktycznie wyczuwam różowy pieprz,nie jest on krzykliwy i tej paczuli dość mało.Trwałość mocno przeciętna,za te pieniądze ok.

Fajny pomysł, ciekawe i różne zapachy

Na początku muszę napisać, że kolory Eve duet są dużo jaśniejsze niż na zdjęciu, lecz rozróżnić je da radę ;) Oba zapachy bardzo lubię.Różnią się od siebie kompozycją a zmieszane razem tworzą inny, który jednak już wtedy posiada więcej nut a dla mnie to za dużo. Wolę ich używać osobno. Na szczęście nie są duszące .Jeden lekko słodki, drugi z wyczuwalną nutą pieprzu. Samo opakowanie i jego projekt jest dla mnie ciekawy i funkcjonalny. Niestety jeśli chodzi o trwałość to jest średnia.

Używa produktu od: próbka

Duet idealny

Pomimo, że miałam tylko próbkę tych perfum, mogę z całą pewnością powiedzieć, że są świetne i na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie. Świetny pomysł z dwoma zapachami w jednym; nuty idealnie się uzupełniają. Do tego długo pachną na skórze i nadają się zarówno na noc, jak i na wieczór.

Wykorzystała: kilka próbek

Nic specjalnego

Część radiant pachnie jak typowy żel pod prysznic, owocowo - kwiatowo. Sensual nieco lepiej, potancjał był - śliwka , paczula, różowy pieprz, ale i tak sztuczność i avonowa nuta wszystko zniszczyły. Pomysł z mieszaniem jest dobry, problem w tym, że też nic ciekawego nie powstaje.

Pomysłowe!

Po pierwsze muszę przyznać, że owy perfum jest na pewno wielkim hitem w związku z jego ciekawym pomysłem dwóch flakoników perfum razem, które możemy używać osobno lub miksować zapachy. Perfum ładnie wygląda i przykuwa wzrok. Buteleczki połączone razem wyglądają oryginalnie jednak pojedyncze buteleczki nie mają w sobie nic nadzwyczajnego.
Jeśli chodzi o zapach, muszę przyznać, że obie nuty zapachowe są naprawę ładne i ciekawe. Nie są mdłe. Określiłabym bardziej iż to słodkie zapachy ale nie zbyt słodkie - na szczęście! Perfumy się dość długo utrzymują na skórze.
Ogólnie jestem na tak.

Mixujemy i pachniemy

Genialny pomysł i wykonanie. Ja się jeszcze nie spotkałam z takim połączeniem. Zazwyczaj nie miesza się perfum, bo wychodzi coś śmierdzącego...
chyba że mamy do czynienia z Eve Duet. Oba zapachy są zaprojektowane tak aby przy połączeniu nuty ich komponowały się ze sobą a nie gryzły.

Część z perfumami Radiant jest czarujaca i radosna. Odnajdziemy tam nuty kwiatowe jaśminu i kwiatu jabłoni połączone z lilią wodną i klementynką i doprawione jasnymi nutami drzewnymi.

Część z perfumami Sensual jest zmysłowa i uwodzicielska. Śliwka pięknie łączy się z lilią wodną, paczulą i nocnym jaśminem a wszystko doprawione jest różowym pieprzem.

Wspólnymi akordami dla obu perfum są lilia wodna oraz jaśmin i dlatego perfumy nie gryzą się na skórze.

Mnie bardzo do gustu przypadł Sensual ale mix obu jest powalającą kompozycją.

ciekawy

Zachęcona pozytywnymi opiniami koleżanek zamówiłam Eve Duet. Kampania reklamowa przypadła mi do gustu, sam produkt jest na swój sposób innowacyjny, ciekawy. Oba zapachy przyjemne, Radiant - na co dzień, Sensual na wieczór, mieszanka obu w mojej ocenie również bardziej na wieczór. Kompozycje nie powalają na kolana, nie mogę powiedzieć, że Eve Duet do nowy KWC.

Wykorzystała: kilka próbek

Tego jeszcze nie było - jestem za

Zakupiłam minispray zapachów i to był super pomysł. Ale mam ochotę na więcej. Zajmę zapachy i fajnie się uzupełniają.Radiant to wersja ewidentnie dzienna. Jabłko z lilią fajnie się komponuję. Jest lekko, świeżo , radośnie na dzień idealnie się nadaje. Spokojna i zachowawcza. Natomiast Sensual że śliwka i paczula i różowym pieprzem daje pewien ogon i zdecydowanie. Wyczuwa się nuty orientalne, Jaśmin i lilia przebija i łączy obydwie kompozycje . Po jakimś czasie zapach się zmienia i daje zupełnie inny nastrój. Fajne jest i uwodzicielsko. Warto spróbować

przecudne!!!!! MÓJ HIT

tego duetu zapachów nie da się opisać słowami. Uwielbiam je o każdej porze dnia i nocy.
Oba zapachy są różne. Każdy ma swoją taką specyficzną nutę. Ale oba wyjątkowe. Gdy się je połączy powstaje jeszcze inna nuta całkiem różna od nich. Naprawdę ciekawa sprawa.
jaki nastrój taki zapach.
cena regularna wysoka ale mimo tego i tak to jest moje NAJ!!! Polecam

Ładny ale bez szału

Duet Eve używam drugi tydzień. Niestety kompozycja nie zachwyca.
Fioletowy flakonik- w rzeczywistości barwa jest jest o wiele jaśniejsza niż na zdjęciu. Zapach od pierwszego niuchnięcia skojarzył mi się z lżejszą wersją Rare Amethyst można wychwycić paczulę. Żółty to z kolei mieszanka Femme Icon z Life, lekki, kwiatowy. Używam wymieszanych, zapach jest w miarę trwały ( po 8h pracy wciąż wyczuwam go przy skórze ).
Ogólnie po zmieszaniu zapach nie jest brzydki, jest przyjemny, w miarę trwały ALE... według mnie to nic specjalnego. Kolejne pefumy z Avon, które niezbyt się wyróżniają z całej palety ich zapachów. Mnie ta mieszanka nie porwała.
Nie wiem jak flakon sprawdza się w torebkowych warunkach ale mam wrażenie, że buleteczki mogą wypadać z wspólnej "zatyczki".