Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Eve Duet EDP

Avon, Eve Duet EDP

Dwa zapachy,które możesz mieszać.
Eve Duet Radiant - Kompozycja radosna i czarująca - klementynka, kwiaty jabłoni, lilia wodna, jaśmin, jasne nuty drzewna.
Eve Duet Sensual - Kompozycja uwodzicielska i zmysłowa - śliwka, różowy pieprz, lilia wodna, nocny jaśmin, paczula.

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

Nic specjalnego

Część radiant pachnie jak typowy żel pod prysznic, owocowo - kwiatowo. Sensual nieco lepiej, potancjał był - śliwka , paczula, różowy pieprz, ale i tak sztuczność i avonowa nuta wszystko zniszczyły. Pomysł z mieszaniem jest dobry, problem w tym, że też nic ciekawego nie powstaje.

Piękne

Perfumy są przepiękne. Dają niesamowity zapach kiedy psikamy się na raz np. najpierw fiolet od razu na to złoto. Zapach się miesza i jest wspaniały. Jeśli osobno to zdecydowanie przypadły złote bardziej mi do gustu. Mają piękny zapach. Buteleczka bardzo fajna wygodna w użyciu. Bardzo lubię perfumy z avonu są wydajne i trwałe.

Pomysłowe!

Po pierwsze muszę przyznać, że owy perfum jest na pewno wielkim hitem w związku z jego ciekawym pomysłem dwóch flakoników perfum razem, które możemy używać osobno lub miksować zapachy. Perfum ładnie wygląda i przykuwa wzrok. Buteleczki połączone razem wyglądają oryginalnie jednak pojedyncze buteleczki nie mają w sobie nic nadzwyczajnego.
Jeśli chodzi o zapach, muszę przyznać, że obie nuty zapachowe są naprawę ładne i ciekawe. Nie są mdłe. Określiłabym bardziej iż to słodkie zapachy ale nie zbyt słodkie - na szczęście! Perfumy się dość długo utrzymują na skórze.
Ogólnie jestem na tak.

Hity z katologu Avon 02/2018 walentynki

Mixujemy i pachniemy

Genialny pomysł i wykonanie. Ja się jeszcze nie spotkałam z takim połączeniem. Zazwyczaj nie miesza się perfum, bo wychodzi coś śmierdzącego...
chyba że mamy do czynienia z Eve Duet. Oba zapachy są zaprojektowane tak aby przy połączeniu nuty ich komponowały się ze sobą a nie gryzły.

Część z perfumami Radiant jest czarujaca i radosna. Odnajdziemy tam nuty kwiatowe jaśminu i kwiatu jabłoni połączone z lilią wodną i klementynką i doprawione jasnymi nutami drzewnymi.

Część z perfumami Sensual jest zmysłowa i uwodzicielska. Śliwka pięknie łączy się z lilią wodną, paczulą i nocnym jaśminem a wszystko doprawione jest różowym pieprzem.

Wspólnymi akordami dla obu perfum są lilia wodna oraz jaśmin i dlatego perfumy nie gryzą się na skórze.

Mnie bardzo do gustu przypadł Sensual ale mix obu jest powalającą kompozycją.

ciekawy

Zachęcona pozytywnymi opiniami koleżanek zamówiłam Eve Duet. Kampania reklamowa przypadła mi do gustu, sam produkt jest na swój sposób innowacyjny, ciekawy. Oba zapachy przyjemne, Radiant - na co dzień, Sensual na wieczór, mieszanka obu w mojej ocenie również bardziej na wieczór. Kompozycje nie powalają na kolana, nie mogę powiedzieć, że Eve Duet do nowy KWC.

Wykorzystała: kilka próbek

Tego jeszcze nie było - jestem za

Zakupiłam minispray zapachów i to był super pomysł. Ale mam ochotę na więcej. Zajmę zapachy i fajnie się uzupełniają.Radiant to wersja ewidentnie dzienna. Jabłko z lilią fajnie się komponuję. Jest lekko, świeżo , radośnie na dzień idealnie się nadaje. Spokojna i zachowawcza. Natomiast Sensual że śliwka i paczula i różowym pieprzem daje pewien ogon i zdecydowanie. Wyczuwa się nuty orientalne, Jaśmin i lilia przebija i łączy obydwie kompozycje . Po jakimś czasie zapach się zmienia i daje zupełnie inny nastrój. Fajne jest i uwodzicielsko. Warto spróbować

przecudne!!!!! MÓJ HIT

tego duetu zapachów nie da się opisać słowami. Uwielbiam je o każdej porze dnia i nocy.
Oba zapachy są różne. Każdy ma swoją taką specyficzną nutę. Ale oba wyjątkowe. Gdy się je połączy powstaje jeszcze inna nuta całkiem różna od nich. Naprawdę ciekawa sprawa.
jaki nastrój taki zapach.
cena regularna wysoka ale mimo tego i tak to jest moje NAJ!!! Polecam

Ładny ale bez szału

Duet Eve używam drugi tydzień. Niestety kompozycja nie zachwyca.
Fioletowy flakonik- w rzeczywistości barwa jest jest o wiele jaśniejsza niż na zdjęciu. Zapach od pierwszego niuchnięcia skojarzył mi się z lżejszą wersją Rare Amethyst można wychwycić paczulę. Żółty to z kolei mieszanka Femme Icon z Life, lekki, kwiatowy. Używam wymieszanych, zapach jest w miarę trwały ( po 8h pracy wciąż wyczuwam go przy skórze ).
Ogólnie po zmieszaniu zapach nie jest brzydki, jest przyjemny, w miarę trwały ALE... według mnie to nic specjalnego. Kolejne pefumy z Avon, które niezbyt się wyróżniają z całej palety ich zapachów. Mnie ta mieszanka nie porwała.
Nie wiem jak flakon sprawdza się w torebkowych warunkach ale mam wrażenie, że buleteczki mogą wypadać z wspólnej "zatyczki".