Kolor Zaprogramowany Czekoladowy, Odżywka do włosów ciemnych i płowiejących

Kolor Zaprogramowany Czekoladowy, Odżywka do włosów ciemnych i płowiejących

Pogłębia głęboki odcień włosów ciemnych, z tendencją do płowienia, naturalnych i farbowanych. Skutecznie chroni kolor przed wymywaniem. Przedłuża trwałość pigmentów farby. Uzupełnia niedobór składników budulcowych. Skutecznie wzmacnia i regeneruje wewnętrzną strukturę włosów. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek, zapewnia włosom długotrwałą miękkość i połysk.
Zawiera specjalistyczne substancje czynne o wysokiej skuteczności ochrony koloru - Heliogenol, melanina (naturalny barwnik występujący we włosach) oraz ekstrakt z czarnej herbaty. Kremowa formuła o intensywnym działaniu kondycjonującym. Zapach gorzkiej czekolady i słodkiego karmelu.

taka sobie

+ zapach mmmmmmmmm............super:)
+cena

-mała wydajność
-nie widziałam różnicy przed i po zastosowaniu
-włosy były przyklapnięte

* za zapach
* za cenę

miałam lepsze odżywki

Używam tego produktu od:3miesięcy

Ah ten zapach!

Cudowny, czekoladowy! Musiałam ją mieć. Cena też niezwykle kusząca - 5 zł z groszami
Odżywka nic w sumie z kolorem nie zrobiła, ale włosy nie są obciążone, są nawilżone i przyjemne w dotyku. Zapach niestety utrzymuje się tylko do chwili spłukania.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

bardzo fajna

Odżywka ślicznie pachnie, ma fajną konsystencję. Dość wydajna, niedroga. Włosy są po niej odrobinkę ciemniejsze, kolor ma ładną głębię.
Do kupna tej odżywki skusił mnie zapach.
Nie spodziewałam się oszałamiających efektów. Ale i nie zawiodłam się, bo odżywka coś tam jednak z włoskami robi :)

No i dla mnie największy plus - NIE JEST testowana na zwierzętach... Idealnie :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań : 1, ale będzie więcej :D

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

super :)

Przede wszystkim odzywka cudownie pachnie :) Jak kosmetyki z serii masło kakaowe :)
A poza tym jest naprawde porządną odzywką do włosów. Po jej uzyciu sa gładkie, miękkie, dobrze się rozczesują a następnego dnia bez problemu układają.
Ale warto kupic chociażby dla samego zapachu, który w dodatku dość długo utrzymuje się na włosach :)
Co do pogłebienia koloru to trudno mi to ocenić, na pewno odzywka chroni włosy farbowane ale czy jakoś szczególnie podkreśla kolor-nie wiem, chyba nie...
Ale i tak polecam!

słodkości :)

Bardzo dobra odzywka do ciemnych włosów. Przyjemne się jej używa, słodko pachnie czekoladowo, nieco egzotycznie, zapach bardzo ciepły, przyjemny.
Działanie też zadowalające, włosy po jej użyciu są gładkie, mile w dotyku, nie puszą się, ładnie błyszcza. Nie zauważyłam wpływu na kolor włosów ale też nie oczekuję tego po podobnych produktach, wystarczy, ze lekko podkreśli i nada połysk a to otrzymuje od tej odżywki.
Poza tym odżywka ma bardzo niską cenę, jest wydajna; opakowanie estetyczne, wygodne, można je postawić "na głowie" aby bez problemu wydobyć resztki kosmetyku.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Nic wielkiego

Mam ciemnobrązowe włosy, z tendencją do przetłuszczania, szybko płowiejące [nawet zimą]. Kupiłam odżywkę z racji ceny - 3,99.
Używam 1-2 razy w tyg., obłędnie pachnie, nie obciąża włosów, wygodnie się nakłada i dobrze spłukuje. Średnio wydajna.
Jednak nie ma żadnego bardziej widocznego działania. Kolor może minimalnie przestał rudzieć, ale włoski nie są ani bardziej błyszczące, ani nawilżone.
Ot, taki gadżecik, prawie placebo, mogłabym rzec:)

Używam tego produktu od: 11 lutego 2008
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Przyjemna

+fajna, treściwa konsystencja
+ układają się lepiej
+ nie obciąża włosów
+ poprawia trochę ich kolor (niestety jest to efekt krótkotrwały)
+ wzmacnianie na poziomie względnie zadowalającym
+ wydajna

Używam tego produktu od: sporadycznie/nieregulanrie ok. 8msc

OK

Za ta cene nie spodziewalam sie rewelacji. W okresie letnim moje wlosy zawsze plowieja od slonca i maja zniszczone koncowki, odzywaka pomogla.. koncowki nie sa tak zniszczone, a kolor nie wyplowial. Ma slodki zapach.
Nie wiem czy kupie ja ponownie, bo lubie eksperymentowac

Używam tego produktu od:2 m-ce

Bardzo fajna

Odżywka ślicznie pachnie. Moje włosy są po niej miękkie, miłe w dotyku i łatwo się rozczesują. Przy regularnym stosowaniu razem z szamponem włosy płowieją trochę wolniej. Mam naturalne włosy blond, które farbuję na kolor czekoladowy, więc płowieją szybko i nie spodziewałam się jakiś spektakularnych rezultatów, ale widzę, że są skuteczniejsze niż popularne z reklam TV produkty do tego typu włosów. Cena bardzo przystępna. Naprawdę warto wypróbować.

dosyc dobra

Bardzo ładny zapach czekolady i jest zdecydowany plus, konsystencja bez zarzutu. Działanie hmmm bez rewelacji mimo to znacznie latwiej rozczesać włosy, ogolnie za takie pieniadze warto kupic i przetestowac juz dla samego zapachu.polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1,/2

Za słaba

Kupiłam w komplecie razem z szamponem i razem z nim używałam.Nie jestem specjalnie zadowolona,odżywka prakwtycznie wogóle nie działa,jest za rzadka i ma nieco denerwujący zapach(na początku nawet mi się podobał ale potem,powoli zaczął mi przeszkadzać).Trochę zmiękcza włosy przez co ułatwia rozczesywanie ale znam wiele,któróre robią to lepiej i to nawet w podobnym przedziale cenowym(np. Timotei albo rossmannowskie odżywki).Nie polacam.

Używam tego produktu od :-
Ilość zużytych opakowań:zużyłam 1

ten cudny zapach

Kupiłam dla wypróbowania ze względu na niską cenę i nie zawiodłam się.
Ja stosuję tę odżywkę do włosów farbowanych i tu się sprawdza, kolor pozostaje wciąż intensywny, włosy lśniące, puszyste, zdrowsze i cudownie pachnące czekoladą.

Odżywka jest wydajna i do tego ta niska cena, z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego