Kolor Zaprogramowany Cynamonowy, Odżywka do włosów rudych i brązowych

Kolor Zaprogramowany Cynamonowy, Odżywka do włosów rudych i brązowych

Pogłębia intensywny odcień włosów rudych i brązowych, naturalnych i farbowanych. Skutecznie chroni kolor przed wymywaniem. Intensywnie nawilża włosy. Wzmacnia i regeneruje strukturę włosów. Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek, zapewnia włosom długotrwałą miękkość i połysk.
Zawiera specjalistyczne substancje czynne o wysokiej skuteczności ochrony koloru: Heliogenol, melanina (naturalny barwnik występujący we włosach) oraz ekstrakt z czerwonej herbaty. Kremowa formuła o intensywnym działaniu kondycjonującym. Zapach ognistego cynamonu i gorzkiej pomarańczy.

w sumie...fajna:)

w przeciwienstwie do koszmarnego szamponu z tej serii, odzywka jest bardzo dobra:) ma przyjemny zapach i ladne opakowanie:D
nie "oblepia" wlosow, lekko je wygladza, ulatwia rozczesywanie i prostowanie (w moim przypadku-jedynie za pomoca szczotki:)), nie wysusza koncowek. rzeczywiscie podkresla kolor (uzywam henny). minusem jest tylko mala butelka-szybko mi "schodzila", bo mam dlugie wlosy

Używam tego produktu od:uzywalam kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań:dwa

nie, nie, nie!

Cóż, wylałam już swe żale przy okazji oceniania szamponu z tej serii, ale nie powstrzymam się od kilku słów na temat tej odżywki... Mam rude włosy, farbowane, suche, kręcone, uwielbiam cynamon, pomarańczę i pomarańczowy kolor. Zobaczyłam tę odżywkę i byłam zachwycona, wszystko się zgadzało z moimi upodobaniami. Do czasu. W domu okazało się, że ani cynamon, ani pomarańcza, ani nawilżenie, ani nic. Włosy w trakcie użycia i potem, gdy są mokre, wyglądaja dobrze, ale potem... Siano, masakra, koszmar.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

dla mnie świetna

Bardzo przypadła mi do gustu, podobnie jak jej czekoladowa siostra. Ta nawet bardziej, bo ma ładniejszy zapach (chociaż cynamon to to nie jest). Wygładza i nawilża włosy, nie obciążając ich przy tym (co mi się często zdarza). Nadaje im wyjątkowy połysk i puszystość. Dla moich zdrowych włosów jest w sam raz, ale dla przesuszonych chyba faktycznie byłaby za słaba.

depilacja ciąża

Na pewno nie do suchych włosów

Mam mieszane uczucia, co do tych produktów... Zgodnie z zapewnienami producenta mają pogłębiać rudawy kolor włosów. Owszem, moje kasztanowe stały się bardziej płomienne, trochę żywsze. Ale co do funkcji odżywczej - katastrofa. Powinny choć trochę regenerować wysuszone końce i zapobiegać przed ich rozdwajaniem. A tu NIC :|. Pogorszyła się tylko kondycja moich włosów, które co prawa są b. suche (kręcone, więc z reguły brak im nawilżenia), więc od produktów do włosów wymagam przede wszystkim regeneracji ;].
Zapach przypadł mi do gustu. Nie jest wyraźnie cynamonowy, raczej przypomina jakieś cukierki ;). Opakowanie bez zarzutu, choć na to kompletnie nie zwraca uwagi przy wyborze szamponów, odżywek.
Ale jeżeli ktoś ma włoski w dobrym stanie i nie narzeka na rozdwojone końce, to być może zadowoli go zarówno szampon, jak i odżywka ;).

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

extra

taniutenka w promocji za 2,99 z?. naby?am :) Nie ma obawy wlosy nie smierdza cynamonem :) zapach jest zupelnie odmienny i przyjemny :) mala pojemnosc tylko 150ml. je?li wlosy wasze sa w dobrym stanie tak jak moje- to ta odzywka spelnia swoje podstawowe zadanie czyli chroni i ma wlasciwosci ulatwiajace ulozenie wlosów, ale gdy wlosy sa strazliwie zniszeczone to moze okazac sie za slaba, mi odpowiada jestem pod wrazeniem calej serii tych odzywek:)

U?ywam tego produktu od:kilka tyg
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1