Anthelios Gel Ecran Visage et Corps SPF 20

Anthelios Gel Ecran Visage et Corps SPF 20

Zgłaszająca osoba: 25629

Ochrona preciwsłoneczna dla osób wymagających niższej ochrony anty-UVB (skóra o ciemnej karnacji lub już opalona) przy zachowaniu wysokiej ochrony anty-UVA (SPF 20, IPD 23, PPD 10). Wodoodporny. Do twarzy i ciała.

Skład: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Propylene Glycol, Ethylhexyl Salicylate, Alcohol Denat., Octoyrclene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Triazone, Polyester-5, Drometrizole Trisiloxane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexylglycerin, Glycine Soja / Soybean Oil, Pentasodium ETthylenediamine Tetramethylene Phosphonate, Polyacrylate-3, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine

Teraz będą peany na cześć kosmetyków La Roche Posay, mają specyfiki ratujące z opresji, pomadkę ratującą usta, doskonały tonik, świetne kremy do twarzy i przechodząc do sedna doskonałe kremy zabezpieczające przed wszelakimi UVA i UVB. Rozprowadza się idealnie, nie klei, nie tłuści, nawilża i dobrze wchłania. Co ciekawe skóra jest lekko ujędrniona. Chroni przed opaleniem się na czerwono (przy wyższych filtrach trzeba uważać aby równomiernie rozprowadzić bo można być w łatki). Ja zdecydowałam się na niego, bo od wielu lat w którymś momencie ekspozycja na słońce kończy się u mnie masakrycznym uczuleniem na dekolcie. Czerwony, spuchnięty w krostki, które szczypią i swędzą zarazem. Mimo palącego słońca i wielogodzinnego na nim przebywaniu, przerywanym rozlicznymi kąpielami, preparat uchronił mnie przed alergią słoneczną i podrażnieniami.Aha, wystarczy nie kupować go w pierwszej aptece w markecie z brzegu, a cena będzie niższa, ja kupiłam go za niecałe 40 złotych, a w dodatku dostałam masę próbek wszystkich możliwych produktów La Roche Posay

Używam tego produktu od:2 miesięcy